Спойлери от реалити предавания - тема 10

  • 144 270
  • 1 584
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 532
И на мен са ми анти.
Записвам се, за да следя за спойлери от другите предавания, макар че няма, но ще се надявам.

Слух или спойлер не знам, но чух, че Радина и Петър стигат до финал, което не ме радва.

# 46
  • Мнения: 1 376
Много благодаря за новата тема! Записвам се да не изпусна нещо,докато сама си разтривам ходилата:)
Уффф и аз сама си разтривам крачката... Да си направим група🙃
Благодаря за темата 🌹

# 47
  • Мнения: 265
Разглеждах профила на Ирина и видях,че е качила това на 8-ми март.

https://prikachi.net/image/810rUU

Евгени има космати пръсти,зуумвах,гледах,според мен и на снимката на Ирина се виждат косми.

https://prikachi.net/image/810qXb

Кецовете. Евгени изглежда голям фен на Конвърс. Принципно не малко мъже носят,но като гледам той и на концерти излиза с кецове. Тези от снимката са черни,но след толкова носене на сивите може да са се скъсали.
 
https://prikachi.net/image/810saq

Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 01:23 от unknown23

# 48
  • Мнения: 286
И аз да се включа с конспиративна теория 😃
Намерих фейсбук профила на майката на Елена. Тя също е била на срещите с Евгени заедно с приятелката Камелия, както по-рано други съфорумки откриха (има качени снимки от вилата в Бодрум на 2-3 ноември).
Вниманието ми обаче беше привлечено от една снимка, качена на 8ми ноември - датата на финала (моля, поправете ме ако греша).
Та ето и снимката + превод от гугал:
"Колкото повече се появява Светлината, толкова повече злото бушува срещу нея! Истината излиза наяве, имайте вяра!!!"



На мен поне ми звучи като "доброто е победило злото", но нека всеки го тълкува за себе си както намери за добре Simple Smile

# 49
  • Мнения: 265
И аз да се включа с конспиративна теория 😃
Намерих фейсбук профила на майката на Елена. Тя също е била на срещите с Евгени заедно с приятелката Камелия, както по-рано други съфорумки откриха (има качени снимки от вилата в Бодрум на 2-3 ноември).
Вниманието ми обаче беше привлечено от една снимка, качена на 8ми ноември - датата на финала (моля, поправете ме ако греша).
Та ето и снимката + превод от гугал:
"Колкото повече се появява Светлината, толкова повече злото бушува срещу нея! Истината излиза наяве, имайте вяра!!!"



На мен поне ми звучи като "доброто е победило злото", но нека всеки го тълкува за себе си както намери за добре Simple Smile

Аз пък първоначално го разбрах “злото победи доброто,но хората ще видят истината (предполагам за злото) скоро. Имайте вяра по-скоро тълкувам като да се разобличи злото занапред,а не че е станало вече.
Това са си мои предположения,аз лично искам Елена да спечели.

# 50
  • Мнения: 694
Относно снимката на Ирина. Много е вероятно това да е Ергенът. Малко мъже носят кецове в този сезон, а и розата.......
Относно постът на майката на Елена. Да, смисълът е, че злото се изправя срещу доброто, но истината ще излезе на бял свят, някога. Няма идея за радостна вест. Колкото и да ми се иска, май Елена е загубила на финала.

# 51
  • Мнения: 265
Но пък от трите (Ирина,Елена и Валерия) само Елена го следва. Някак глупаво изглежда Ирина постоянно да качва снимки, memes и тн силно намеквайки че са заедно,а в същото време дори не го следва.
От друга страна, от тях трите Елена ми се струва най-зряла и над нещата.Не би се обидила, че не я е избрал и би искала да поддържат приятелски отношения в името на хубавите споделени спомени. Та по тая логика защо да не го следва?

# 52
  • Мнения: 314
Не видях косми, но като нищо да е той. Човека не ми изглежда да е много висок.
Едит Какви тънки крака има само.

Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 02:33 от Iðunn

# 53
  • Мнения: 4 355
И аз да се включа с конспиративна теория 😃
Намерих фейсбук профила на майката на Елена. Тя също е била на срещите с Евгени заедно с приятелката Камелия, както по-рано други съфорумки откриха (има качени снимки от вилата в Бодрум на 2-3 ноември).
Вниманието ми обаче беше привлечено от една снимка, качена на 8ми ноември - датата на финала (моля, поправете ме ако греша).
Та ето и снимката + превод от гугал:
"Колкото повече се появява Светлината, толкова повече злото бушува срещу нея! Истината излиза наяве, имайте вяра!!!"



На мен поне ми звучи като "доброто е победило злото", но нека всеки го тълкува за себе си както намери за добре Simple Smile

Аз пък първоначално го разбрах “злото победи доброто,но хората ще видят истината (предполагам за злото) скоро. Имайте вяра по-скоро тълкувам като да се разобличи злото занапред,а не че е станало вече.
Това са си мои предположения,аз лично искам Елена да спечели.
Да, обаче в коментарите някой е писал, че няма търпение със сърце и е получил сърце обратно. Иначе е писала и “ще разберете, надявам се, скоро” така, че май хич не е извадено от контекст.

# 54
  • Мнения: 1 099
Докато четях новите мнения ми хрумна какво ни дразни в Елена - липсва ѝ автентичност. Прекалено много премисля и иска да се покаже само в една единствена светлина.

Благодаря за снимката на сторито - и на мен ми звучи положително, демек Елена да печели.

Ще се радвам и аз, ако тя спечели срещу Валерия. Иначе най-приятна двойка биха ми били с Ирина. Приятно момиче е , но има и типично руските маниери на класна жена. Премерено, не като Питона.

# 55
  • Мнения: 899
Моят познат нищо не иска да ми каже,но е споделил на синовете и племеника,че печели грозната 😂🙈,съжалявам,даже им казал трите,които  остават  накрая,но те запомнили само Ирина 🙃. Под “грозната” коя се има впредвид не казват.Но при положение,че са двайсетинагодишни ми се струва,че говорят за  Елена,толкова им е акъла  и хормоните 😂.
И седят и ми се подиграват пишлигарите.

# 56
  • Мнения: 265
На снимки в инста Ирина може да мине за хубава,но с филтри и грим. Като я показват в предаването,дори на коктейлите никога не бих казала,че е красива. Има някак селско излъчване.

# 57
  • Мнения: 4 573
Забелязах, че Ирина ми харесва много повече без почти никакъв грим, отколкото когато подчертава очите си с черен молив или каквото и да е черно там Grinning Веднъж беше със сини сенки, които също много ѝ подхождаха според мен Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 3 709
Ирина освен едно, дето започва със С(в) какво друго може да има с Ергени? Визитката й е потресаваща- секс мая дрога, тези пръсти играе на моето тяло.. Прилича ми на Златка Райкова уонаби и толкоз. Дори застанали един до друг не си подхождат, камо ли да си говорят. Нали ергенината майка била одобрявала момето, не съм сигурна, че би го направила по отношение на Ирина.

# 59
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси за темата 🌹

Искам да спечели Виктория 😁🤣

Общи условия

Активация на акаунт