Нашите кухни - 79

  • 50 469
  • 781
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36
Здравейте, някой има ли котлони 2 на газ и 2 на ток? Ще бъдем с газово котле и ще се готви основно на газ, но ако нещо се случи с газта искам да имаме резерва. Някакви идеи имате ли за такива? Гледах 1-2 модела на електролукс и не намирам други.
Teka, Gorenje, Bosch....
https://www.tehnomix.bg/uredi-za-vgrazhdane/plotove-vgrazhdane/k … mbinirani-plotove

Коя марка е по-добра от изброените?

# 61
  • Мнения: 11 437
Не мога да сравня за комбинирани плотове. У нас имам електрически. Единия е Горение, другия Тека. Нямам оплаквания.

# 62
  • Мнения: 275
Някои има ли трапезна маса от мдф бял гланц ? Много харесах една, но от тук знам, че МДФ не е много издръжлив, а аз лично не съм използвала. Интересуваме поддръжката и да не се надраска. Трябва бързо да реша дали да я вземам..или да си търся нещо със стъкло отгоре ? Благодаря предварително

# 63
  • Раковски
  • Мнения: 2 165
Гланца е като стъклото, всяка прашинка си личи, отделно от това ще с дреаска лесно, с мушама ще изкара дълго.

# 64
  • До морето
  • Мнения: 7 013
Здравейте, в момента правим кухня, която ще бъде без горен ред шкафове, защото всичко е прозорци и имам 2 питания - трябва ми нещо като малко предпазно стъкло, което да монтирам зад котлоните, за да не пръска на прозореца. Знаете ли къде да търся такова нещо? А също и в интернет гледах чупещ се смесител, който се сгъва надолу, пак, за да не пречи на прозореца, някой има.ли отзиви за тях?

# 65
  • Мнения: 39 041
Бохо, я дай снимка от нета за стъклото, което търсиш? Как и къде ще е захванато, за да предпазва от пръски другия прозорец? А той, отваряем ли е?

# 66
  • До морето
  • Мнения: 7 013
Прозорецът е отваряем. Снимка в нета нямам, това, за което говоря го видях в мострена зала на марка мебели,  там имаше монтирано такова малко стъкло зад котлоните, като борд направено.

# 67
  • Мнения: 39 041
О, много е красиво. Аз си представях нещо по- голямо и ...грозно. Но при тази височина ще имаш пръски и по прозореца.

# 68
  • Португалия
  • Мнения: 3 763
А как ще се реши аспирацията,като е пред прозореца?

# 69
  • Мнения: X
Аспирацията може да е с таванен аспиратор,
от този тип:
Скрит текст:

# 70
  • Португалия
  • Мнения: 3 763
Аспирацията може да е с таванен аспиратор,
от този тип:
Скрит текст:
То си е като без никаква аспирация,тогава.
Всочко ще е умирисано,собено,ако е холо- кухня. Е,зависи и колко и какво се готви.

# 71
  • До морето
  • Мнения: 7 013
Абсорбаторът ще е долу, на котлоните.

# 72
  • Португалия
  • Мнения: 3 763
Абсорбаторът ще е долу, на котлоните.
Дано ти върши работа!
Аз само едни омлети правих веднъж в такава кухня, с такъв абсорбатор и не ми хареса.

# 73
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Здравейте, някой има ли котлони 2 на газ и 2 на ток? Ще бъдем с газово котле и ще се готви основно на газ, но ако нещо се случи с газта искам да имаме резерва. Някакви идеи имате ли за такива? Гледах 1-2 модела на електролукс и не намирам други.
Teka, Gorenje, Bosch....
https://www.tehnomix.bg/uredi-za-vgrazhdane/plotove-vgrazhdane/k … mbinirani-plotove

Коя марка е по-добра от изброените?

Аз съм с Горение почти 4г., доволна съм.
Това е модела
Скрит текст:

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Абсорбаторът ще е долу, на котлоните.
Дано ти върши работа!
Аз само едни омлети правих веднъж в такава кухня, с такъв абсорбатор и не ми хареса.
Аз ползвам котлони с вграден аспиратор и нямам проблем с миризмата.Още преди да се е издигнала миризмата в стаята е погълната от абсорбатора

Общи условия

Активация на акаунт