Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 959
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 350
  • София
  • Мнения: 3 011
Подарък 2 чаши на Кока Кола, към поръчка на меню в КФС

# 1 351
  • Мнения: 1 808
Публикувани са печелившите на nestle.bg
Благодаря много, има ме, участвах с 4 бележки.

# 1 352
  • София
  • Мнения: 13 150
Добре де, как си правят по 20-30 профила, от къде имат толкова телефонни номера. А ако профилите са с един и същи телефонен номер, тези от Спаркса къде дремят.
И аз това се чудя,но до колкото разбрах попълват телефонен номер и адрес на познат/приятел/роднина.Или правят по много измислени профили,за да може този който им е реалния,да качва по-бързо нива.Също така разбрах,че този потребител,продавал много от нещата които печели от най-различни игри,в Базар.бг. Simple Smile
Когато регистрацията е чрез Фейсбук, не искат адрес и телефон за създаването на профил. Обаче не можеш да регистрираш кодове без телефон, а в началото можеше. Но доколкото разбирам, тези профили са само поддържащи с цел да подпомагат основния профил. Не виждам много смисъл в това, защото дали ще одобриш чужд отговор или отговора на фалшивия профил е все тая. Но може в началото да е била по-малко активна играта и да не са се събирали лесно по 30 отговора.  Wink

Получих и втория чопър. Тъкмо се качих и съблякох и телефонът пак звънна. Реших, че куриерката е забравила нещо, а то друг куриер, който ми донесе плажна кърпа от Леново от игра във Фейсбук. Не е лоша - чисто червена с дискретен черен надпис само като ивица в единия край. Ще се ползва.  Laughing Добавили са ми и платнена чанта за пазаруване. Само дето не знаят, че ми трябват поне 10 такива, за да ми поберат пазара от супермаркета.  hahaha

Ма ко, честит празник!  bouquet

# 1 353
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Мако, все да те питам къде я видя тази синя чиния? Simple Smile
 
Останах с убеждение, че има такъв цвят, още първия път като се публикува тук играта. Явно нещо не съм запомнила правилно.  Оранжева, жълта и зелена имаше в Тмаркет, или поне така ми каза момчето,което ми даде чинията. Донасят ги от някъде, не са на касата като друг път

Благодаря за поздравите!

# 1 354
  • Мнения: 7 284
ма ко ,честит празник!Бъди все така всеотдайна и добра!Късмет във всичко!Наздраве за твоето семейство!
Едни игри от бг.наука https://nauka.bg/night/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%8 … ;utm_medium=email

# 1 355
  • Мнения: 14 790
И аз съм с няколко бележки в Марети,да видим дали ще ме огрее за наградка. 😃
А при нас няма игра на Капи. Били са някакви висящи стикери на Куинс,но не за игра. Жалко!
Мако,честити да сте още дълги години и весел празник! 🎉

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 18:55 от bubanka

# 1 356
# 1 357
  • Мнения: X
Много ми харесва водната чаша на Банкя/Роса - голяма, масивно дъно и свеж цвят. Избрахме синя Blue Heart
Детето изтърка на листа със скреч полета  - в средната колона, второто подред поленце.

# 1 358
  • Мнения: 861
Имам 3 кода simply о ги разменям за меню Доминос или кфс или нещо друго. Кодове mysparx имам цял плик нерегистрирани, чакам да пуснат нещо интересно. За ваучерите не ми се участва.

# 1 359
  • Мнения: 2 615
И аз получих чопара от Калиакра.Пробвах го и много ми харесва Simple Smile.

# 1 360
  • Мнения: 2 495
Днес си купих две води Роса и спечелих чаша 😉

# 1 361
  • Мнения: 14 079
На почивка сме и в местния магазин при покупка на два сока Флорина (4лв.), получаваш чаша. Взех си две.



Има и играта на Роса, но при соковете е сигурно, та взех тях.

# 1 362
# 1 363
  • Мнения: 410
Кит кат изпращат мейли - имам колонка Smiley

# 1 364
  • София
  • Мнения: 352
И аз съм с колонка от Кит кат  Grinning
От Милка след два неуспешни опита се отказвам засега.

Общи условия

Активация на акаунт