Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 973
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 164
И аз се смях на разказа ти.Хващай рейса и идвай към Рожен.Няма да смогнеш да събираш капачки. Grinning

# 1 426
  • Мнения: 344
само да ги снимате/записвате е гадно. после минава друг търсач на капачки и я взима и се радва и за к'во. трябва да се унищожават записаните, а не да стоят на шишето например Simple Smile

# 1 427
  • Мнения: 2 682
Ох, умрях от смях с разказа. За малко да тръгна от крайните квартали към пясъчните фигури. 😂
За протокола, (и да изразя благодарности към stephchica), и аз съм с чаша на Банкя (същата такива синя от снимката малко преди моя пост). Изтрих на втората колона второто поле.

# 1 428
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Имаше конкурс за разкази... Няма да е лошо да се включиш.
С колконка съм Simple Smile

# 1 429
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Страшна история!!! Ако аз направя нещо подобно, ММ 100% ще ме замени с капачката в устата на булдога.

# 1 430
  • Мнения: 6 039
Добро утро. Току що спечелих ваучер за 5 лв. от MySparx. Регистрирах една стара златна капачка. Преди нея регнах още 3 златни и 1 бяла. Дадох "запази за по-късно", сега къде да го намеря този ваучер? Нова съм в MySparx макар, че имам регистрация отдавна. Рядко съм я отваряла. Blush

# 1 431
  • София
  • Мнения: 448
Добро утро. Току що спечелих ваучер за 5 лв. от MySparx. Регистрирах една стара златна капачка. Преди нея регнах още 3 златни и 1 бяла. Дадох "запази за по-късно", сега къде да го намеря този ваучер? Нова съм в MySparx макар, че имам регистрация отдавна. Рядко съм я отваряла. Blush
Натисни на бутона -регистрирай код-и ще го видиш в дясно

# 1 432
  • Мнения: 6 039
Мерси много. Точно на "Въведи код" си мислех, че няма как да е. Heart Eyes

# 1 433
  • София
  • Мнения: 3 167
В Метро пускат игра от 25.07 до 07.08.2019 за ваучери на стойност 95лв от Спортдепот и Дистрикт. Играта е с покупка на метро единица -12бр Кола, фанта или спрайт от 500мл, и томбола за ваучерите.

# 1 434
  • Мнения: 305
Ура! Спечелих си солница и пиперница на профила на сина ми от втория път!
Макар, че не му виждам името все още.

# 1 435
  • Мнения: 94
Не видях отговор от какъв материал са чиниите на Капи Simple Smile Ако съм пропуснала се извинявам Simple Smile
Казаха - порцеланови са.

Мерси Simple Smile

Имаше една игра в dama.bg и Eucerin Simple Smile Знаете ли къде се виждат печелившите Simple Smile
Тъкмо и аз днес се сетих,ама трябва много ровене във страницата им на фейса,иначе няма да я открием...

# 1 436
# 1 437
  • София
  • Мнения: 1 522

Да, точно за тази питах вчера Simple Smile

Моля, споделете в София къде има останали гривни на Кока Кола Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 14:55 от ангелче :)

# 1 438
  • Мнения: 14 081
Регистрирах три кода в симплито и какъвто съм карък, вероятно на 21-ви е последното теглене, а не последният ден за регистрация. Кодовете ми прие, ама на "закупи билет" ме изхвърля от приложението. И пред ДЗП-тата се цъклих, ама не се сетих само шейковете ли участваха или и обикновените. Хич не помня значи.

# 1 439
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 584
Регистрирах три кода в симплито и какъвто съм карък, вероятно на 21-ви е последното теглене, а не последният ден за регистрация. Кодовете ми прие, ама на "закупи билет" ме изхвърля от приложението. И пред ДЗП-тата се цъклих, ама не се сетих само шейковете ли участваха или и обикновените. Хич не помня значи.
Струва ми се, че днес е бил последния ден на теглене, защото са изтеглени хората за семейното приключение.

Общи условия

Активация на акаунт