Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 858
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 405
[И аз да се похваля с колонка от Нестле.Участвах с 2 бележки,доволна съм, защото скоро не съм печелила от игрите с покупка в които участвам .

# 1 366
  • София
  • Мнения: 1 522
Не видях отговор от какъв материал са чиниите на Капи Simple Smile Ако съм пропуснала се извинявам Simple Smile

# 1 367
  • Мнения: 1 348
Не видях отговор от какъв материал са чиниите на Капи Simple Smile Ако съм пропуснала се извинявам Simple Smile
Казаха - порцеланови са.

# 1 368
  • София
  • Мнения: 1 522
Не видях отговор от какъв материал са чиниите на Капи Simple Smile Ако съм пропуснала се извинявам Simple Smile
Казаха - порцеланови са.

Мерси Simple Smile

Имаше една игра в dama.bg и Eucerin Simple Smile Знаете ли къде се виждат печелившите Simple Smile

# 1 369
  • Мнения: 268
Момичета имам два кода за спаркса,заменям ги (предложете нещо), до кога е играта на Капи и Банкя/Роса

# 1 370
  • Мнения: 2 135
Имам един код за Симпли. Подарявам го.
Даден.

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 22:14 от Cилвия

# 1 371
  • Мнения: 6 697
Момичета имам два кода за спаркса,заменям ги (предложете нещо), до кога е играта на Капи и Банкя/Роса

До изчерпване на наградите.
В Т маркет казаха, че са им докарали само 10 чинии, а днес им бяха останали само 3.
От чашите имаха доста.

# 1 372
  • Мнения: 444
Здравейте! Ако някой има кодове от Симплито и иска размяна за кодове за ваучер на КК моля, да ми пише. Благодаря ви! 😊

# 1 373
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Здравейте. Да се похваля аз и мама сме с колонки от Нестле.
Имам си чинийка от Капи - зелена
 
Скрит текст:
Под секрет за листа на Капи с награди: 1 колона 1 и 6 ред, 3 колона 4 ред.Успех!
Има игра с карти на цигари Кинг. Купуваш кутия и ти дават карта за търкане. Наградите са запалка, кенче бира Каменица, слушалки или кутия цигари. Има и второ поле с код да се регистрира. Там наградите са 1000 лв gift карта - 5 бр и телефон Samsung Galaxy S10E  - 5 бр.

# 1 374
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
И аз имам колонка. Много се радвам, че тъкмо бях раздала всички налични, с изключение на тази, която мъжа ми ползва и котката я бутна и започна да пращи.

# 1 375
  • Мнения: 14 784
Къде е тази игра на Кинг? Защото скоро опитахме капсулата и ни хареса,та ако е в Лавка мога да пробвам. 😃

# 1 376
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Къде е тази игра на Кинг? Защото скоро опитахме капсулата и ни хареса,та ако е в Лавка мога да пробвам. 😃
Уви на село в магазина я има, но питай и на Лавка може да я имат. Късмет!

# 1 377
  • София
  • Мнения: 13 147
Таня, аз посреднош се събуждах, беше след 1ч. със сигурност и гледах в Тейстито, после сутринта пак ( викам била съм сънена сигурно и не съм видяла дъската ,), но само купата си седеше в моите награди. След като получих известие и мейл, се появи вече и дъската там. Не че е кой знае колко важно, но да споделя.
Погледнах точно в 1 часа и 1 минута и наградата вече се е появила в профила.  Wink И новите списъци ги има. Но преди това заредих наново страницата.

# 1 378
  • Мнения: 305
Не спечелих чаша! В 1-я магазин човека директно ми каза, ,че са му оставили 12 чаши за една карта и те вече се били паднали. Във втория на картата имаше само две не изтрити полета, но ме досрамя да броя отворените чаши Sad

# 1 379
  • Мнения: 3 130
Добро утро.
1.Спечелих две чаши на Роса във Фантазия Плевен.Трия до вече изтрито поле с надпис"Печелиш усмивка"
2.Не знам какви са тези часове в спаркса?Аз регистрирах над 100 капачки за 3 дена-в 5,7,10 сутринта,по обяд,следобяд и в 23:30 и пак нищо.Отказвам се от ваучер😂

Общи условия

Активация на акаунт