Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 965
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 27
А дали ще звънат пак

# 196
  • Мнения: 996
И при.мен така вчера на My optic 2 пъти се опитах да я довърша ,не успях и се изнервих и им писах . Днес ми отговориха ,че ми благодарят за обратната  връзка,имали проблем  и че ще ми начислят точките ,но още не са го направили.

# 197
# 198
  • Мнения: 1 333
Донесоха ми тениската на Орео,изглежда добре!Днес регистрирах бележка за Милка,много искам чадър Animal Dolphin

# 199
  • София
  • Мнения: 14 688
Втора анкета на Оптис ми заби - вчерашната, и днес за бързи кредити. Аман от тях.

# 200
  • София
  • Мнения: 3 011
Аз днешната анкета на Май оптис я завърших и ми даде точките. Вчера им писах за вчерашната анкета и на мен отговориха, че имат проблем и ще ми начислят точките, но и при мен още не са.

# 201
  • Мнения: 14 790
И аз я попълних току що безпроблемно. Имам 167 точки. 🤣 Почти събрах за втори ваучер.

# 202
  • Мнения: 1 967
Аз за чадър ще играя с йогурт Олимпус. Милката тоя път ще пропусна.

# 203
  • Мнения: 1 808
И моят суичър от Орео пристигна днес.

# 204
  • София
  • Мнения: 14 688
И аз я попълних току що безпроблемно. Имам 167 точки. 🤣 Почти събрах за втори ваучер.
След второто видео заби, може би защото попълвам през телефона. Ще им пиша.

# 205
  • Мнения: 3 787
И наградата кемпер за седмица при милка си я бива.."Необходим е депозит на стойност 1000 лв., който се предоставя срещу издаден документ за получаването му от ДИМБО БГ ООД. "
Направо ми се отщя този кемпер..мога да изям само сладоледа.

# 206
  • Мнения: 416
Колко често получавате анкети в Май оптис?
И колко време след обаждането си получихте наградите от Симплито?

# 207
  • Мнения: 283
Днес получих купата с прибори от Кока-Кола,спечелена на 07.06

# 208
  • Мнения: 639
И наградата кемпер за седмица при милка си я бива.."Необходим е депозит на стойност 1000 лв., който се предоставя срещу издаден документ за получаването му от ДИМБО БГ ООД. "
Направо ми се отщя този кемпер..мога да изям само сладоледа.

Ааа не само това, трябва до го върнеш с пълен резервоар, пълни газови бутилки, изпразнена и почистена тоалетна и не на последно място основно почистен кемпер отвътре и от вън хахаах Simple Smile

# 209
  • София
  • Мнения: 14 688
Да си карат, значи. Да им имам и наградата.

Общи условия

Активация на акаунт