Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 940
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 222
Да си го държат 😁.За чадъра ще я регистрирам тогава, още не съм.

# 211
  • Мнения: 1 932
И наградата кемпер за седмица при милка си я бива.."Необходим е депозит на стойност 1000 лв., който се предоставя срещу издаден документ за получаването му от ДИМБО БГ ООД. "
Направо ми се отщя този кемпер..мога да изям само сладоледа.

Ааа не само това, трябва до го върнеш с пълен резервоар, пълни газови бутилки, изпразнена и почистена тоалетна и не на последно място основно почистен кемпер отвътре и от вън хахаах Simple Smile

А, да, да му вържа и панделка?
Да си го държат при тях!

# 212
  • Мнения: X
Аз си търся мляко Олимпус защото искам плажен чадър, но никъде не намирам. А Милка сега не ми се купува. Иначе в Т Маркет намалени фъстъци Ройс за играта, само дето в брошурата са с промоционална лента, в магазина бяха без. Но не съм им голям фен точно на тези, предпочитам белия слънчоглед, който е почти неоткриваем. Иначе и аз получих стандартното обаждане от Кока Кола. Опитвам се да събера кодчета за дъска, но не е лесно когато никой край теб не пие безалкохолно, дори и аз. Ако не бях изхабила два за купа, щях да имам. Анкетата за кредитите я попълних успешно от телефон, случайно я видях като проверявах дали са ми начислили точките. В началото ми пращаха повечко анкети, сега много рядко.
Избрали са 10 снимки от #кодоранжево, може да се гласува в стори на Vivacom. Не ми допадат особено снимките.

Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 17:51 от Анонимен

# 213
  • Мнения: 2 404
Късметлийски месец. Благодаря за темата - прекрасна, както винаги.  Включих се за чадър на Милка, кемпера много сложно са го измислили Confused

# 214
  • Мнения: 996
Аз си търся мляко Олимпус защото искам плажен чадър, но никъде не намирам. А Милка сега не ми се купува. Иначе в Т Маркет намалени фъстъци Ройс за играта, само дето в брошурата са с промоционална лента, в магазина бяха без. Но не съм им голям фен точно на тези, предпочитам белия слънчоглед, който е почти неоткриваем. Иначе и аз получих стандартното обаждане от Кока Кола. Опитвам се да събера кодчета за дъска, но не е лесно когато никой край теб не пие безалкохолно, дори и аз. Ако не бях изхабила два за купа, щях да имам. Анкетата за кредитите я попълних успешно от телефон, случайно я видях като проверявах дали са ми начислили точките. В началото ми пращаха повечко анкети, сега много рядко.
Избрали са 10 снимки от #кодоранжево, може да се гласува в стори на Vivacom. Не ми допадат особено снимките.
Белите семки на Ройс ги има в Кауфланд.

# 215
  • Мнения: 14
Момичета, ще ми дадете ли малко инфо какво представлява това с тези анкети?

# 216
  • София
  • Мнения: 6 142
Захарче, благодаря за темата! Hug 
Късметлийски месец на всички!

При мен нищо от Май Спаркс, а имах над 20 билета за различни неща. Много ми хареса скутерът там. Иначе чакам купа и дъска от Симпли Тейстли.

# 217
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Защо се учудвате на условията за взимане на кемпера? Това са стандартни условия за всяка кола под наем, а кемперите са в пъти по-скъпи и предполагам затова е депозита. Взимаш си го обратно, като го върнеш, без да си потрошил нещо. И кола под наем да вземеш пак трябва да я върнеш с пълен резервоар, защото така я получаваш, няма и горивото да ти платят, разбира се.

# 218
  • Мнения: 1 329
Бърз отговор ми трябва:
Млеката на олимпус с натрупване ли са?
Ако взема 1 и после 4, ще играя ли за голямата награда?
Линк?

# 219
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Бърз отговор ми трябва:
Млеката на олимпус с натрупване ли са?
Ако взема 1 и после 4, ще играя ли за голямата награда?
Линк?
с натрупване са

# 220
# 221
  • Мнения: 36 486
Аз такава награда с депозит, не искам. Може да са стандартни условия, не съм от хората, които могат да извадят 1000 просто така във всеки един момент (противно на това, което разни Свинетки си въобразяват - а именно, че всеки в България е пълен с пари).  Тези, които имам, са разпределени и си имат предназначение - дори да е за екскурзия, аз съм си я избрала, а не ми е натрапена от някоя игра. Хубавото на безплатните екскурзии е, че са безплатни.

# 222
  • Мнения: 704
Здравейте, и аз да се похваля със солнички  от Симплито. Взех комплекта на Ла Рош ,но няма да ползвам талона за отстъпка който важи до 31.07. Подарявам го, ако някой го иска да пише на лични.

# 223
  • Мнения: 3 020
Момичета, ще ми дадете ли малко инфо какво представлява това с тези анкети?
Дано да ти е полезно: https://narabota.blogspot.com/search/label/%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8

Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 22:55 от alex99

# 224
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Тази вечер се сетих за едно предизвикателство на активиа, преди няколко години. Ако не почувстваш ефект - ти връщат парите.... Някоя от вас беше ли пробвала и върнаха ли парите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт