Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 669
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 775
Печеля билет за кино от спаркс.

# 61
  • София
  • Мнения: 12 353
В магазин "Фреш" Марети и Роис са на промоция. От Роис не спечелих нищо. Иначе пак там при покупка на продукт "Емека" участваш за кърпа с мечето.

# 62
  • София
  • Мнения: 9 850
Нищо не печеля аз Simple Smile Мрънкам си.

# 63
  • София
  • Мнения: 12 353
Изтеглени са късметлиите, които печелят комплект детски слънцезащитен спрей и играчки за плаж от играта на Eucerin.
Това са:

CruellaDeVil
Lemy
Miss M
brayan__
delia

Честито!   Tada

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 08.07.2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Eucerin" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон за връзка).

Благодарим на всички потребители за участието!

# 64
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
За купата в Симпли аз регистрирах към 3-4 следобяд, и спечелих. Но пък купих билет за солничката и пиперничката към 9-10 сутринта и "спечелих" рецепта...
Аз съм играла само с три кода за двете награди, билетите са купувани 3,4,5 след обед, някъде там и ги спечелих от първия път.

# 65
  • Мнения: 110
Почти събрах 20 точки от Верея. Все забравям да попитам в СБА дали участват, да не се окаже, че напразно ги събирам.
Нашето участва. Предполагам, че и всички от веригата.

# 66
  • Мнения: 95
11 кода за Пауър банка на колата и греда. Приключих с тях!
МРРРРЪЪЪЪН

# 67
# 68
  • Мнения: 283
Благодаря за прекрасната тема! bouquetЗапочвам месеца със награда от кисели млека на Д.Маджаров!

# 69
  • Мнения: 1 960
Днес куриер на Лео ми звъня за тениска от Орео от 14 април. Ще я получа в сряда, че имам излизания тези два дни.
И мен ме интересува тези, на които донесоха солничките от Симплито, кога са печелени.
Късмет през юли!

# 70
  • Мнения: 110
От Симплито имам спечелени награди от 10 и 14.06, още не съм ги получила.
Не откривам играта на Милка. Влизам в milka.bg,  но никъде не намирам играта. 
Скрит текст:

# 71
  • Мнения: 1 960
От Симплито имам спечелени награди от 10 и 14.06, още не съм ги получила.
Не откривам играта на Милка. Влизам в milka.bg,  но никъде не намирам играта. 
Скрит текст:
https://milka-promo.bg/

# 72
  • София
  • Мнения: 13 122
В спаркс си регистрирам капачки и имам сигурно 8-9 БЕЛИ капачки с музикален надпис на етикета, въпреки това имам само 5 специални кода. Днес умишлено обърнах внимание на това колко кода имам, и регистрирах капачка от кола с надпис СЦЕНА на етикета. Ми, не го отчете като специален код, останаха си 5 кодовете. Мисля, че са го направили с цел да няма регистрации за колонките beatс by dr. dre. Случвало ли ви се е такова нещо???
Има и някакви бели капачки, които са от по-стара серия. Новите са с 8 цифрен код, а старите с 9. Може би затова не се получава.

Печеливши на Маджаров

Благодаря за новата тема!  bouquet Дано да е късметлийска!

# 73
  • Мнения: 6 199
Благодаря за новата тема,дано е късметлийска на всички 🍀.
Обадиха ми се от SBN professional, днес е предадена на спиди и утре ще е при мен 😊.
Не намирам играта на кауфланд,за какво става дума?
Още днес ще се запиша и в лидълската,седмичния ни пазар предстои 😁

# 74
  • София
  • Мнения: 9 850
Ами тази е с 9цифрен код, но си пише на нея "СЦЕНА" и срокът на кампанията е от 13.05.2019г. до 05.07.2019г. (указан на етикета), т.е. си е от валидна кампания. Писах им още сутринта, ама като ги знам колко бързо реагират, няма да ме огрее да играя в тази игра.

Общи условия

Активация на акаунт