Ергенът 2 ❤ Симфония от чувства - Тема 1

  • 123 350
  • 2 702
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
Втори сезон на романтичното приключение „Ергенът“ се завръща със симфония от чувства. 25 дами ще дадат всичко от себе си, за да спечелят сърцето на музиканта Евгени Генчев. Сезонът е заснет в турския курортен град Бодрум под слогана „Симфония от чувства“.


Артист от световна величина е новият Ерген на България. Известният пианист Евгени Генчев се впуска в търсене на любовта във втория сезон на най-вълнуващото и романтично риалити в българския телевизионен ефир „Ергенът“. Евгени е от Пловдив, роден e на 23 юни 1989 и е зодия Рак. Целият живот на 33-годишния пловдивчанин е свързан с музиката. Възпитаник на Кралската музикална академия в Лондон, Евгени получава широко признание както от публиката в цял свят, така и от критиците. Генчев е изнасял концерти на няколко континента, споделял е една сцена със звезди от ранга на Том Джоунс, Лейди Гага, Хелене Фишер, Андреас Габалие и други. Носител е на над 15 национални и международни награди за пиано, включително и на големия приз „Добрин Петков“ за постижения и принос в музиката. От скоро Евгени работи с Лука Шулич, член на международно признатата група 2Cellos, с когото редовно изнася турнета по света. Виртуозният музикант е чест гост в редица събития и програми на световните телевизионни гиганти, а сред най-впечатляващите му изяви се нареждат изпълнението му в шоуто на Хайди Клум – „Следващият топ модел“, както и участието му в новогодишния спектакъл пред Бранденбургската врата през 2017 г., проследен от милиони хора на живо и пред телевизионния екран. Освен с музиката си, Генчев е познат и като композитор, педагог и писател.



Водещ на предаването отново ще бъде Наум Шопов.


Премиерата на романтичното приключение е на 21 февруари (вторник) от 20:00 часа, а как ще се развият отношенията между участниците ще разберем от следващите епизоди, които ще се излъчват всяка сряда и четвъртък от 21:00 до 23:00 часа.



Официални социални мрежи на предаването - Facebook, Instagram, YouTube, TikTok

Последна редакция: пн, 20 фев 2023, 12:23 от dreamer🌺

# 1
  • Мнения: 68 723
Благодаря.
Само на мен ли ми се струва че заглавната снимка е много, ама много размазана - не исках да почвам с критика, но сложих очилата и пак така я виждам...

# 2
  • София
  • Мнения: 12 700
Благодаря за темата!

Само от едно промо и Гени ми харесва повече от Чичо Витко. Имаше страст в него, човек на изкуството е, та очаквам да е интересен и ексцентричен. Дано му дадат да се покаже повече и да не му е прекалено режисирана ролята. Също се надявам, да има по-активно участие в отношенията на "дамите". Нищо истинско не очаквам, но се надявам да са наблегнали на това, което могат (сеира) и този пък титулярният герой да не е само статист. Поне това мога да очаквам Joy

# 3
  • Мнения: 3 151
Благодаря.
Само на мен ли ми се струва че заглавната снимка е много, ама много размазана - не исках да почвам с критика, но сложих очилата и пак така я виждам...
И на мен така, а в началния пост са останали някои незатворени тагове.

Благодаря за темата иначе. В анкетата бих добавила и опция "Не подкрепям никого". 😁

# 4
  • Мнения: 17 623
тоя водещия нема ли да го прекарват вече за германия и да се разкара

# 5
  • Мнения: 1 099
Благодаря за темата, иначе по въпроса- не знам още кой ми харесва повече, тъй като Евгени още не се е предстаил.

Само по външен вид- Виктор.

# 6
  • Мнения: X
Уви и днес ще се мъчим със "Сървайвър", утре с момите чак Grinning

# 7
  • Мнения: 473
Записвам се и аз в клюкарника. Теа беше казала, че днес ще качат влог, в който тя ще е водеща и ще задава въпроси на Наум относно новия сезон на предаването. Все още обаче няма нищо качено.

# 8
  • Мнения: 5 019
Външно Виктор ми харесва малко повече,Евгени е по- космат и няма плочки Grinning
Иначе предполагам като характер Евгени ще ми допадне много повече, той Виктор е като плужек в това отношение,тъй че няма да е трудно...

# 9
  • Мнения: 2 706
Оф, остава и тази Теа да я сложат за водеща и съвсем ще умрем ние зрителите… то не беше неразбираемото говорене на Джаферович в Сървайвър, безизразният Наум, а сега и амбициозната му и жадна за слава жена, ако успее да пробута някъде на екран, а не само в ИГ, ще е “чудесно”..

По темата - Виктор външно ми харесва повече, защото харесвам високи мъже, а и самата му физиономия на Евгени ми е някак детска, докато Виктор има по-мъжествени черти.

Последна редакция: пн, 20 фев 2023, 14:06 от Rimmona

# 10
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 112
Благодаря за темата и труда.
И на мен от промото Евгени повече ми допада. Сякаш има повече страст, живец и артистичност от дървото Витя. Ще видим, дано има поне две, три нормални девойки, че да се мачне с някоя Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 12 700
За външно - Витко не ми харесва. Преждевременно състарен, с изсъхнала и сбръчкана кожа, и изражения на 40-годишен чичко, който се умилява от племенницата си. Гени ми е малко турска сапунка, обаче още не съм го видяла в действие - ако има харизма и демонстрира характер, има потенциал да изглежда секси.

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 839
Благодаря за темата! Поне на външен вид Евгени дава заявка за живец. Виктор е едно дърво... Обаче не е много висок.

# 13
  • Мнения: 1 452
И аз ще изчакам да го видя как ще се представи, иначе като визия не ми е много хубав, но съм сигурна, че ако даде всичко от себе си, би ми станал много симпатичен.
А раците, освен че са много влюбчиви, обикновено са много добри, чак в повече, та може би наистина поведението му ще е доста различно.

# 14
  • Мнения: 353
Благодаря за темата. На този етап външно повече ми харесва Евгени. Свежар е, за разлика от Виктор. Виктор изглежда преждевременно състарен и има излъчване на чичка някакъв...
На мен ми направи впечатление това в представянето на Евгени:
"Освен с музиката си, Генчев е познат и като композитор, педагог и писател."
Какво е написал /че ми стана любопитно/?

Общи условия

Активация на акаунт