Ергенът 2 ❤ Симфония от чувства - Тема 1

  • 123 528
  • 2 702
  •   1
Отговори
# 15
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Мерси за темата!

Ще гласувам в анкетата след няколко епизода. Simple Smile От вторник до петък ли ще го дават?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 655
Гласувах за Виктор, мислех, че ще съм единствената 😂😂

# 17
  • Мнения: 2 722
Гласувах за Виктор, мислех, че ще съм единствената 😂😂
Спокойно, не си. Дори и да му видя поведението на Евгени, то като външен вид никога няма да избера него. Не, че Вики е голям красавец, обаче Евгени ми е като момченце, нищо мъжествено не виждам, а и ми се струва някак нисък и набит. Това само от видеа и снимки ми е наблюдението, но ще го видим в шоуто как ще е.

# 18
  • Мнения: 39 473
ВиктАр е красавец, ако е на 45. За 30 годишно момче е много състарен.

# 19
  • София
  • Мнения: 27 301
Благодаря за темата.

Тази опция 'нито един' е добавена по-късно, ако я имаше в началото щях да цъкна там, аз бях първия гласувал между другото. Ама пиша чак сега. Кога пък направихте 20 мнения. 😀😮
Та гласът ми за Евгени не е толкова за него, колкото срещу Виктор, който ме изгуби с това, че излъга цяла България за своя статус.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 772
Благодаря за новата тема! Ще гласувам утре, след като видя представянето на новия ергенин. Визуално Виторио ми харесва повече, макар че действително изглежда като уморен чичко. Новият обаче ми идва твърде космат за моя вкус. Може пък в действие да се окаже чаровен и омайващ, знае ли човек.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 840
Благодаря за темата. Ще ми е интересно да чета тук, толкова, колкото и да гледам. Надявам се, че няма случайно някой да реши да пусне спойлер за победителката. Хубаво би било, ако до края остане изненада за зрителите...

# 22
  • Мнения: 1 420
Чудя се дали не е някаква тактика да избират възможно най-жалките и смотани водещи, та на техния фон главните геройчета да изпъкнат- мислех че Наум с крехкото рецитиране на ода за РозАвата роза е зле, ама след изборът на Джаферович, видях, че има още накъде да се дълбае. Изрично не съм пускала Сървайвър, заради тая фамилия с Д дето ми изскача отвсякъде, добре, че поне Наум не му дават много ефирно време, че ми утиде забавлението. Аз бях запомнила, че днес почва Шоото и сега голямо разочарование ме налегна пфууу. Иначе твърдо съм за Евгени- малко ситен да, ама дано покаже характер и да се надяваме поне малко истински чувства, ние и на толкова се радваме Simple Smile

# 23
  • Мнения: 506
Благодаря за темата!Ще следя с интерес.Имам надежди за този сезон.
П.С: Гласувах за Евгени.

# 24
  • Мнения: 1 520
Благодаря за новата тема! Гласувах за Евгени.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 840
Аз не мога да гласувам за нито един от двамата. В началото и Виктор беше симпатичен на аудиторията бг мами, сега отнася само обиди, което според мен не е много справедливо спрямо него. Човекът се възползва от 10-те минути слава, които му дадоха от предаването.
Новият Ергенин съм го виждала само по рекламите и няма как да кажа дали е по-нормален или по-смотан. Като визии и двамата не са кой знае какво.

# 26
  • Мнения: 2 926
Защо да е излъгал Виктор , че има приятелка ли , не е ли ерген все още ?

# 27
  • Мнения: 2 719
Благодаря за темата. Flowers Bouquet
Няма да гласувам все още в анкетата. Нямам наблюдения над Евгени.
Що така се забавиха с визитки и представяне на кандидатките?
Доколкото си спомням миналата година ни представиха момите на два транша, взети заедно с кратко инфо за тях. Тази година... Нищо.

# 28
  • Мнения: 4 354
Благодаря за темата!!!!
Надявам се поне тя да ме (ни) разсмива!!!! Както беше миналата година!!! И за тези, които ще го гледат, да видят нещо различно и по-добро! 🌺🌺🌺🌺
Абе поне в най-лошият случай да се смеем на корем!!!
Гласувах с Нито един - въпреки че харесвам чернокоси и високи мъже, нито единият нито другият ме привличат.

# 29
  • Мнения: 4 432
Благодаря за темата. Flowers Bouquet
Няма да гласувам все още в анкетата. Нямам наблюдения над Евгени.
Що така се забавиха с визитки и представяне на кандидатките?
Доколкото си спомням миналата година ни представиха момите на два транша, взети заедно с кратко инфо за тях. Тази година... Нищо.
Не искат да повтарят грешката на Сървайвър з😅

Общи условия

Активация на акаунт