Ергенът 2 ❤ Симфония от чувства - Тема 1

  • 123 529
  • 2 702
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
Отдавна гласувах с  НЕ , абсурд да гледам втория сезон, ама ей ме на, любопитството взима връх. А в темата ще е забавно.
Гената или Виктор? Никой. Ще чакам висок ерген,че да го харесам.

# 31
  • Мнения: 636
Витко ми е малко като мазен сводник на мен, образът се засили покрай Мичето, дето е като детенце в периферията му. Ергени от първия тийзър не ми допадна, но после свикнах с идеята. Като че ли е по-обаятелен, с по-мистериозно излъчване може да се похвали. Дано действително се меси този сезон в скандалите, както изрази надежди Лъвица, че няма по-грозен вид за мъж от п*утьовщината, (само от учтивост) с извинение.

# 32
  • София
  • Мнения: 27 301
Благодаря за добавката, 'изтрий глас'
Значи 'нито един' за мен

Знаят се инстаграмите на всички участнички, но да, не се обявено официално така да се каже.

# 33
  • Мнения: 69 051
Трябва да си много горям фен, че да ходиш да им отваряш инста профилите на всички. И/или да имаш много свободно време.
Нямам такива мераци аз лично.
Дори Гената ме мързи да проучвам. Nerd
Ще видя кво ш ми прожектират по телевизора тумору.

# 34
  • Мнения: X
Хаха ами в Сървайвър сметнаха, че сами трябва да сме се запознали с участниците предварително и нямаше визитки. Нищо чудно и тук да няма, вече нищо не ме учудва Grinning Иначе и аз не ровя и не търся, разчитам да има визитки, редно е по принцип.

# 35
  • Мнения: 3 154
Миналата година визитките бяха част от първия епизод, сега пуснаха аванта в промотата да може драгият зрител да няма високи очаквания, за да имат възможност да ги надминат. 😂

# 36
  • София
  • Мнения: 42
Благодаря за темата! Записвам се, надявам се този сезон да е по-приятен за гледане от първия. Евгени със сигурност изглежда по-симпатичен и много чаровен, според мен.

Последна редакция: пн, 20 фев 2023, 19:43 от wonderwoman22

# 37
  • София
  • Мнения: 15 251
Виктор толкова ми досади вече, че ще предпочета всеки друг пред него.
Не мога да кажа, че осребри славата си по най-добрия начин. Но….. толкова си може. Да спре да   изскача всеки път като пусна телевизора - само това искам от него.

# 38
  • Мнения: 2 719



Наум подгрявал сезона с Q&A.

 Сори, Витко! Даже Наум оценява по-високо Евгени.

Последна редакция: пн, 20 фев 2023, 20:09 от geri1919

# 39
  • Мнения: 4 432
Ако ви липсва Виктория Капитонова, може да я гледате в Hell’s Kitchen 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 40
  • Мнения: 476
На мен Евгени ми е много симпатичен. Косата му не ми харесва, но определено е по-чаровен от Виктор. Надявам се и като характер да не ни разочарова.

# 41
  • Мнения: 48 023
Да, Виктория в Хелс кичън с куп други досадници, като Деси Цонева
Утре ли е ергенът Simple Smile викам да не пропущих нещо

# 42
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Щях да повърна като я видях... няма отърване, като въшките.

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт