Ергенът 2 ❤ Симфония от чувства - Тема 1

  • 123 530
  • 2 702
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 352
Записвам се по неволя, защото ми спряха сериалите.
Гледам сега по btv някакви овъргаляни в кал тела, та се размечтах за новогодишните лампички в короните на дърветата далеч преди първия снежец
Любопитни са ми персонажите и дали ще са подбрани в новия сезон. Коя ще е Жертвата, коя ще е Ревящата, коя Змията, коя Изкусителката...?

# 46
  • Мнения: 558
Благодаря за темичката! Без нея ШоОто няма да и наполовина толкова атрактивно!
Евгени ми е по-симпатичен ... или би ми бил по-симпатичен ако е с различна прическа.
Витко беше харесан докато не започнаха изцепките в последните епизоди - от тогава събира усърдно негативи. На мен ми се стори адски тъпо обръщението към Питонова в края - как била жената на живота му, дрън, дрън. То хубаво е нагласено, ама чак толкова нямаше нужда.

# 47
  • Мнения: 48 023
Беше харесван, докато беше непознат и си играеше ролята. След това копае дъно след дъно.

# 48
  • Мнения: X
Ще погледна новият Ерген и затова наминавам да се запиша в темата. Скандали между кокошки обаче не ми се гледат и ако нещата поемат в тази посока, не знам ще догледам ли.
Привет на всички! Flowers Rose

# 49
  • Мнения: 5 578
Оф, леле, капитонката пак в риалити... Ама наистина няма отърване от тази героиня... Толкова ли им е акълът на тези хора от формАта, не видяха ли колко недолюбвана е? Аман.

# 50
  • София
  • Мнения: 27 301
Интересно, нали нямаха право да участват в конкурентни телевизии??? Или това не важи за всички риалити формати?
А може би обяснението е, че двете предавания са на една и съща продуцентска къща, мхм...

# 51
  • Мнения: 535
Кой я бута тая Капитонова. Егати нахалното същество. Не се трае вече. Голям гръб, голямо доказване 🤮
Очаквам я в Игри на волята, Маскирания певец, Като две капки вода 😅😅😅😅 Само в Един за друг няма да блесне, че спонсорът е под прикритие и в Сървайвър, че кофти условия 😠

# 52
  • earth
  • Мнения: 1 334
"Човек на изкуството" комплимент ли е или обида?

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Тя нали се беше похвалила,че след участието ѝ в МастърШеф котлон не е пипвала.А и там преписвала от тези около нея.Та,какво търси в ХК изобщо не е ясно.

Записвам се и аз при вас да ви следя,ако не изписвате по хиляди страници на ден. Wink Hug
Благодарности за темата!Миналата година определено беше по-интересна от ШОО-то.

# 54
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 329
Като бирена наденичка е в тези еластични дрешки Hug

# 55
  • Мнения: 5 578
Тя нали се беше похвалила,че след участието ѝ в МастърШеф котлон не е пипвала.А и там преписвала от тези около нея.Та,какво търси в ХК изобщо не е ясно.
Как да не е ясно - нова гурме порция 5-минутна слава. Grinning Да не я забравим се тревожи. Laughing

# 56
  • Мнения: 5 563
За малко да изпусна новата тема. Беше ми омръзнало Витя да ми се появява от всякъде, но вече съм готова за новия сезон. Нямам търпение за нова доза сеир. Пък знае ли сe, Eргени може и да ни изненада. 🤷‍♀️

# 57
  • София
  • Мнения: 3 085
Евгени ми допада повече, надявам се да бъде и по-адекватен в действията си.
Че ще има драми и "скубане" на коси е ясно, но чакам да видя дамите в предаването как са.

# 58
  • Мнения: 429
За малко да ви изпусна. Чакам сеира с голямо нетърпение.
От сега ми е жал за момчето 😁

# 59
  • Мнения: 1 146
Мен от промото още ме подразни една, която заяви, че този мъж е за нея. Те се карат като за някакъв трофей, а идеята на предаването е да срещнат голямата си любов уж.

Общи условия

Активация на акаунт