Ергенът 2 ❤ Симфония от чувства - Тема 1

  • 124 610
  • 2 702
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 634
Е как ще е такава идеята? Има един мъж и 20 жени, те не могат да се влюбят всичките в него от пръв поглед, нито пък той във всичките, че и дори в 5 няма как. Идеята на предаването е една камара кокошки да си скубят перата, а петелът да обикаля около тях. Каква любов ви се привижда в такъв вид предаване, просто недоумявам. Нали ако се появи любов, трябва още в началото да приключи всичко или пък да гледаме една камара срещи на ергена със заблеян поглед, мислещ за любимата.

# 61
  • София
  • Мнения: 544
Благодаря за темата. Гласувах за Евгени - човешко е да си мислим, че новото ще е по-добро от старото. 😂 Пък и от солидарност - аз също съм миньонче. Вчера попаднах на промото - и тази Айлин, която разконспирирах в началото и която ми е симпатична визуално, ме потресе с говора си. Някак си все едно цялото положително впечатление потъна.

# 62
  • Мнения: 69 239
Дано поне има едно пиано вкарано в имението, та да се насладя на свирнята на тоз къдрав Орфей...поне това де...дет се вика, малко иСкуство да попием, че съвсем се опростачихме покрай тва шоО...

# 63
  • Мнения: 39 633
Орфей не е ли арфист?

# 64
  • Мнения: 69 239
Да, човек на изкуството...на мини арфа всъщност е свирил.

И на  Златният Орфей не се е свирило само на арфа, апропо...

# 65
  • Мнения: 2 719
teta, има пиано. В някое промо го показваха как се раздава на пианото в имението. Колко често ще са подобни събития, е отделен въпрос. Не очаквам да е много често. Би отнемало прекалено много ефирно време за иСкуство, вместо за сеири.

# 66
  • Мнения: 657
Новото промо, което видях вчера, го почуствах като шамар с крак.
То едни коси, хиалурони, силикони - чудо.
Няколко реплики, които претендинтките за сърцето на новия ерген ми се сториха малко .. странни.
1. - "Аз няма да чакам някой мъж да ми подари часовник или пръстен" - коментар/открито заяждане с миналогодишната Виктория (може би) или някоя друга от настоящия сезон, която ламти за скъпи предмети.
2. - "Няма значение дали е бизнесмен или музикант. Ама предпочитам бизнесмена" - в предаване за "любов" .. ами не ми се връзва много.

# 67
  • Мнения: 3 163
Вече съвсем ми се изясни защо Витко "избра" такава победителка - те и двамата са жадни за прожекторите и за някой друг лев в джоба са готови да се излагат безкрайно по всички медии.

За Генчо ми е чудно дали ще удари Васко Жабата, за да зарадва немалка част от кокошарника, и дали ще приема поръчки за чалга изпълнители. Много вероятно е да се разиграе на живо един известен виц:

Две блондинки си говорят:
- Муцка, страхотен филм гледах вчера, и музиката страшна - от Бетовен!
- Че той и музика ли е писал...
- Ми да!
- Егати кучето...

Също ми е интересно дали Наум ще тегли пианото както в някои от клиповете на Ергени. Сигурно са го пожалили де, все пак не е нает да върши работа.

Последна редакция: вт, 21 фев 2023, 10:25 от IriS`

# 68
  • Мнения: 17 643
поне се е пошегувал за ръста си. оня предишния гига комплексираното човече

# 69
  • Мнения: X
Благодаря за темата. Гласувах за Евгени - човешко е да си мислим, че новото ще е по-добро от старото. 😂 Пък и от солидарност - аз също съм миньонче.
Това във връзка с какво? Да не е висок 1.60 ергенът?!

# 70
  • Мнения: 1 161
Е как ще е такава идеята? Има един мъж и 20 жени, те не могат да се влюбят всичките в него от пръв поглед, нито пък той във всичките, че и дори в 5 няма как. Идеята на предаването е една камара кокошки да си скубят перата, а петелът да обикаля около тях. Каква любов ви се привижда в такъв вид предаване, просто недоумявам. Нали ако се появи любов, трябва още в началото да приключи всичко или пък да гледаме една камара срещи на ергена със заблеян поглед, мислещ за любимата.

Да, така излиза в действителност, че са отишли там да си оскубят екстеншъните. Но в клиповете на предаването/поне от първия сезон/ имаше идея за романтика и мечти. То е ясно, че нито ергена нито момите са там заради любовта, което обезмисля идята на предаването. Иначе всяка влиза уж със заявка да намери любовта. Между другото в първия сезон наистина имаше момичета, които изглежда търсеха такова нещо, но Витко ги изгони в началото.

# 71
  • Мнения: 17 643
дисни романтика и мечти. за щастие вече повечето жени не ги 'водят/извеждат' и могат да си правят каквото искат. разбира се че е супер господина да те покани някъде но дисни принцесите чакат принца квот реши. нула мнение и жив куфар равно на минус личност

# 72
  • Мнения: X
За някакви наченки на реалност, любов и т.н. предаването е друго и не е по тази телевизия Grinning Там няма принцеси, принцове, рози и плочки Grinning  По бтв-ту напудрената реалност като по снимки във фейса и инста , филтърчета, муцки Kissing Heart Stuck Out Tongue Winking Eye Sunglasses

# 73
  • Мнения: 899
Само за запис,Иначе е ясно,че подобни простотии не гледам!🙃
Айде не остана! Да се знае,голям фен съм на Евгени!
А,да видим на края как ще е.

# 74
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 688
Иначе е ясно,че подобни простотии не гледам!🙃
И аз така, не гледам, те сами ми се въртят пред очите ¯\_(ツ)_/¯
Снощи висях в онзи интернет сайт да го чакам да пуснат епизода, и към 01ч се усетих че 21-ви не е тази вечер, а следващата Rolling Eyes Станах по изгрев слънце и горя от нетърпение, много добре стопля в този студ, сега само се опасявам че довечера като тръгне вече ще съм полузаспала и вероятно няма да посрещна новия ерген с особен ентусиазъм Worried

Общи условия

Активация на акаунт