Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 101 008
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 11 744
В правилата на играта пише 21.07. Регистрациите са до 20.07. На 21-ви последно теглене.
По-горната дата не знам откъде е извадена. В правилата от самото начало датата е 21-ви. Сега пак проверих.

# 811
  • Мнения: 2 683
Има двама обявени победителите за колелата на Ройс вече. Аз и с тях приключих, убих се да ям слънчоглед и нищо. 😂
Пратих мъжа ми за Милка...видял че са намалени и купил и за 11,35 лв...щях да го убия хахаха нито за един път да участвам нито за два пъти. 😂 Определено повече шоколади няма да купим. Заредихме се за цяло лято.

Сумата трябва да е минимум 6 лв., а не точно толкова. Така че я регистрирай.
Да, благодаря! Регистрирах я.
Просто не се изразих правилно. Исках да кажа, че почти за две участия е купил шоколади, пък на една касова. Можеше да участвам два пъти с още един шоколад, ама карай. Важното е да се дебелее посред лято. 😁

В Спаркса не важат златните капачки, които участват в Симплито нали? Че регистрарах един такъв и ми изписа "грешен код", но после отдолу излезе съобщение, че може да е от проблемните им кодове и да се свържа с тях.

# 812
  • Мнения: 940
А това?  newsm78
За купата се пробвах два пъти. На втория път я спечелих. Явно за нея играят най-много, щото е само с един код.
Цитат
Във всяко теглене ще бъдат изтеглени по 34 брандирани бамбукови купи с дървени прибори, 28 комплекта дървена мелница за пипер и солница и 38 брандирани дървени дъски за рязане. Спечелилите голямата награда Семейно приключение ще бъдат изтеглени с последното теглене на 15.07.2019 г.
Аз  затова  се обърках    21.07   или   15.07   

# 813
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Къде казахте че има гривни на колата в Стара Загора?
Преди няколко днинси взех от СиБиЕс- а в Юга, а миналата седмица от този до Детска поликлиника.

# 814
  • Мнения: 1 202
Някой получи ли си наградата от старопрамен? От 19 юни е.

# 815
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Някой получи ли си наградата от старопрамен? От 19 юни е.
Все още не.Аз чакам от 6 юни.

# 816
  • Мнения: 577
Ако някой от София иска 4 точки от Верея, нека ми пише Simple Smile

# 817
  • Мнения: 799
Разменям код за simply tasty за 2 кода за mysparx. Ако някой се интересува да пише на лично.

# 818
  • Мнения: 200
Мерси за гривните,но няма да намеря сигурно тук. Иначе са симпатични,но здраве да е. 🤗
Аз си откачих елементите и ги сложих на ключовете Simple Smile

# 819
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Езиче от кенче с изрязана буква от игра ли е няква?

# 820
  • Мнения: 1 775
Съжалявам, ако съм подвела някой, но аз така знаех датите. Гледах правилата от тук - https://www.coca-cola.bg/oficialni-pravila-na-igri-i-promocii/of … te-momenti-zaedno И си мислех, че играта е до 15-ти. Rolling Eyes
Скрит текст:

# 821
  • Мнения: X
Ако ви се върти колело на късмета с малко награди:
https://coupon.zebradigital.eu/p/chr6pp/hn9kwz96fwxsbzwvnawx9

# 822
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Чакам чопъра на Калиакра,Старопрамен от последната седмица и кутия Якобс 3*1 ,Имам  нужда от помощ за харесване на снимка в инстаграм,моля ако някой има желание да помогне да пише на лични да пратя линка!

 Една игра от мен ,надявам се не е публикувана   https://apps.novini.bg/nn/?fbclid=IwAR3OuUmbK_P_4THxna6SDHcIgjx9 … wlwNSIsIzxam8E7PM

# 823
  • Мнения: 6 529
Ако ви се върти колело на късмета с малко награди:
https://coupon.zebradigital.eu/p/chr6pp/hn9kwz96fwxsbzwvnawx9


Не ми излиза колело

# 824
  • София
  • Мнения: 1 260
Здравейте. За тези,  които са спечелили ваучер от mysparx, наведнъж ли регистрирате капачки като съберете или поетапно. Защото аз вече регистрирах 20, но всеки път е "Сори...". И се чудя дали да не натрупам 10тина кода и да ги вкарам една след друга. Дали има значение според вас? Благодаря  и хубав уикенд GrinningNature Sunny

Здрасти и аз се чудя дали има някакво значение.. вкарвах кодове един след друг и ми даваше сори, чаках доста време и пак така. В началото няколко кода ми изгоряха, защото нищо не зареди отдолу - даваше, че кодът е невалиден, а после като се опитвах да го регистрирам, че вече е регистриран. Видях, че и други са имали този проблем.

От Симпли и аз успях да събера комплекта и дори изрично им писах мейл, че бих желала да дойдат по едно и също време нещата и няма проблем нали да изчакам. В отговор ми казаха, че техен колега ще се свърже с мен, за да уточним.. е никой не ми звънна. Към днешна дата ми пристигна само дъската. Тя бе първата награда, която спечелих и тогава ми звъняха и на мен да ме питат стандартните неща.

С две бележки от Милка успях да се уредя с чадър и съм доволна. Регистрирах ги на мейл,  с който не съм участвала в предната им игра - не знам дали имаше значение де, ама все пак.

От Syoss и аз съм с чанта, онзи ден дойде, страшно много ми харесва и ще влезе в употреба.


Тази седмица в сряда минахме през DM в мол Сердика и имаше промоутърка и игра. При покупка на продукт за крака - освежащи, за напукани пети и още нещо - не обърнах много внимание, но като цена беше 6 - 7 лева, се дават скреч карти и може да се спечели лак за нокти или сребърна гривна за глезен. Гривната беше сладичка, момичето каза, че 1 на 10 гривни печелят. И докато се чудех дали да се включа, една мацка го направи, изтегли скреч картата и и се падна гривната. Не знам дали още я има тази промоция, погледнах страницата във фб на DM, ама няма нищо упоменато...

Верея не мисля да събирам към момента имам 3 точки, като си видях хладилника ще станат и 5, ако някой от град София прояви интерес, може да се видим тези дни и да му ги дам, защото наистина от друг град няма да излезе рентабилно и удобно.



Пожелавам късмет на всички в игрите!

Общи условия

Активация на акаунт