Омнибиотик имун д

  • 10 907
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте,
Обръщам се с молба към тези, които са ползвали омнибиотик имун д за имунитет при децата, дали сте доволни?
Също споделете нещо наистина ефективно, но по възможност с натурален състав за добър детски имунитет.
Дъщеря ми не боледуваше сериозно досега, но последните два месеца се разболя от тежък вирус и после от Грип А и искам да я подсиля с нещо (почти на 6 г. е).

# 1
  • Мнения: 2 887
Пробвай ги , те децата си се разболяват , каквото и да даваш . Сега е сезона на вирусите . Хубаво е като се запуши носа още да почнат да се взимат мерки . Давай повече плодове и зеленчуци .

# 2
  • Мнения: 911
Пробвайте дали ще пие Имунобор  Кидс КАПСУЛИ .
Моя син не беше пил капсули, до миналата година (5.6 години), но изненадващо ги пиеше без проблем,  въпреки че са си големи капсули.
Доста добре му се отразиха.
Препоръчвам с две ръце 🙂

# 3
  • Мнения: 29 340
Всичко с ехинацея или черен бъз, предназначено за дете,  става. Също вит.С по 1 от 100 мг сутрин и вечер.
Ако краката на детето са студени вечер като се прибере, правете гореща вода с морска сол.

# 4
  • Мнения: 4 761
Аз давам на сина ми Имуномикс плюс. В момента е на 10 години. Вече четири години не е боледувал от нищо - най-много запушен нос да има. Съмнявам се, че е само от Имуномикс-а, но можете да пробвате.

# 5
  • Мнения: 17
Благодаря на всички за препоръките! Ако изпробваме омнибиотик, ще пиша дали сме доволни. Преди да се разболее от грип давах имуномикс плюс и беше изпила едно шише,  но може би трябва повече. Като цяло този продукт се хареса на детето на вкус, което също е от значение.

# 6
  • Мнения: 4 761
Благодаря на всички за препоръките! Ако изпробваме омнибиотик, ще пиша дали сме доволни. Преди да се разболее от грип давах имуномикс плюс и беше изпила едно шише,  но може би трябва повече. Като цяло този продукт се хареса на детето на вкус, което също е от значение.

Синът ми го пие от октомври до март, почти без почивка между шишетата. Едно шише му стига за около 10 дни, с около 15 шишета изкарва зимата.

# 7
  • Мнения: 29
Благодаря на всички за препоръките! Ако изпробваме омнибиотик, ще пиша дали сме доволни. Преди да се разболее от грип давах имуномикс плюс и беше изпила едно шише,  но може би трябва повече. Като цяло този продукт се хареса на детето на вкус, което също е от значение.

Останахте ли доволна след приема на Омнибиотик ИмунД?

# 8
  • Мнения: 17
Благодаря на всички за препоръките! Ако изпробваме омнибиотик, ще пиша дали сме доволни. Преди да се разболее от грип давах имуномикс плюс и беше изпила едно шише,  но може би трябва повече. Като цяло този продукт се хареса на детето на вкус, което също е от значение.

Останахте ли доволна след приема на Омнибиотик ИмунД?
Дъщеря ми Пи Омнибиотик Панда (в последствие така решихме) и добре се отрази.
На есен ще пробваме Имун Д и ще пиша отзиви.

# 9
  • Мнения: 31
Нови отзиви за Омнибиотик ИмунД?

# 10
  • Мнения: 462
Аз давам омнибиотик имун д на дъщеря ми от 2 месеца.За това време не се е разболяла нито веднъж,като не е пропускала ден на градина,много деца и възрастни покрай нас се разболяваха, включително и ние с баща и,но за моя радост на нея нищо.Продължавам да го давам,супер доволна съм.

# 11
  • Мнения: 10
Здравейте,  ние приемаме Омнибиотик имунд д от миналата година . При нас няма никакъв ефект, детето е на 6 години постоянно е с бактерии в носа (т.е всеки месец ),  за сега сме имали два пъти бактерия в гърлото. Нищо не ни помага. Това мога да споделя за пробиотика.  Успех на тези на които им помага.

# 12
  • Мнения: 29 340
Е, при бактерии в носа и гърлото детето не приема ли антибиотици?!? Как така "нищо не помага"?

# 13
  • Мнения: 3 915
Някой забелязал ли е странични ефекти?

# 14
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Какви ?

Общи условия

Активация на акаунт