Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 892
  • 1 824
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 436
От Горна Баня, от форумската игра са изтеглили двама нови печеливши,  тъй като не са открили първите спечелили.  Едната от тях съм аз. Толкова се радвам.  Добре започва денят.
Киса е другият печеливш.

# 301
  • Мнения: 268
Някой виждал ли е награда Пуфф

# 302
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз си получих наградата купа и прибори. Купата за салата няма да я използвам, само като видях как са й зейнали вътрешните ръбове... Иначе е симпатична, но доста малка. Ще я използвам за плодове и опаковани бонбони.
Интайм ми я донесе без никакво предизвестие, звъннаха ми и казаха: Ами ние след минутка сме на адреса, дали сте там? Simple Smile

Едит: новата кола от 0.5л

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 10:03 от Малко Сладко Коте

# 303
  • Мнения: 514
От утре ще има нова игра в приложението на Теленор.

# 304
  • Мнения: 3 786
Играта на Барни свършила има и печеливш за делфинариума...от 11 кода нищо заринах се с кексчета...
https://www.barnipromo.bg/winners

# 305
  • Мнения: 1 711
Купата на Кока Кола има силно неприятна кисела миризма, може би от лепилото. За салата определено няма да я ползвам, но за опаковани неща или декорация бива.

# 306
  • Мнения: 6 219
И мен ме няма 10 на нула за Барни 😕
И с колата се прекарах.Взех днес 2 от половин литър уж за солничка и мелничка,пък то трябвало литър и половина.И се записах за слушалките им.Утре ще взема големи,много ми харесаха,дано ми се паднат.

# 307
  • Мнения: 1 775
Докараха тестера на Хип на мъжа ми. Satisfied Много са щедри.
Скрит текст:

# 308
  • Мнения: 1 918
Купата на Кока Кола има силно неприятна кисела миризма, може би от лепилото. За салата определено няма да я ползвам, но за опаковани неща или декорация бива.
на моята пък нищо и няма. Мисля да я ползвам за салата.

# 309
  • Мнения: X
Печелившите от играта на Розали:
https://novini.rozali.com/zvezdi-na-pricel/igra-spechelete-s-fil … teshestvieto.html

Пак има такъв, който е играл след крайния срок, но грешката си е тяхна. Омръзна ми да им пиша, че няма печеливши, а те да си ги теглят няколко дена след обявената дата.

# 310
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Получих дъската от Кока Кола ,много много ми хареса- голяма и стабилна с гумени крачета.

Дълга е 35 см,широка 25см.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 13:12 от sisipisito

# 311
  • Мнения: 1 775
Може ли снимка?

# 312
  • Мнения: X
Изненадващо Лео куриери ми донесоха суичър Орео, харесва ми Simple Smile Бях го забравила. Сравни кода на опаковката и го взе.

# 313
  • София
  • Мнения: 13 148
Честито на всички с малки или големи, желани или изненадващи награди !
Записвам се  с награда/подарък/изненада от AEG- преди време трябваше да напиша ревю за закупен уред от марката и за отделеното от мен време получих

харесва ми , полезна джаджа Wink

А какво е това?  И аз получих подарък от тях, но са няколко прахчета за почистване на перални и миялни машини.

# 314
  • Мнения: 716
На мен ми прилича на ролетка.

Общи условия

Активация на акаунт