Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 885
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 139
https://www.moreni.bg/ Нова игра на морени от 1.08

# 436
  • Мнения: 36 483
Еха, тези слушалки ще се печелят лесно Simple Smile А апаратчето си го имам от Милка - явно са решили да раздадат на всички българи, вече във всяка втора игра ги дават като награди))

# 437
  • Мнения: X
Предният път регистрирах над 40 кода докато спечеля колонка на Морени, която подарих. Дано сега да е по - лесно. Поне наградите са по - хубави. Чакам да пуснат игра с домати. Почти всеки ден купувам, а игри с тях няма Stuck Out Tongue Winking Eye

# 438
  • Мнения: 1 918
А това апаратче какво точно прави ? Искам го. Joy

# 439
  • Мнения: 14 786
И аз ще играя в Морени. Слушалки ми трябват,че тези от Туборг не работят,а и фотоапаратчето е яко. 🤗
Търсих Корсет днес,ама жената зад щанда дори не знаеше кои цигари искам,камо ли за игри. 😂

# 440
  • Мнения: 14 079
Събрах 20 капачки на Верея, а нашето СБА не участвало в играта.

# 441
  • Мнения: 139
Някой ако иска апаратче на милка имам за размяна Simple Smile

# 442
  • Мнения: 3 134
Момичета,колко е доставката в store.bg?

# 443
  • Мнения: 7 279
Събрах 20 капачки на Верея, а нашето СБА не участвало в играта.
Даре, виж на картата къде около теб има участващ магазин.
https://promo.vereia.bg/?fbclid=IwAR1jwfqJFos4MwtjRNGq625ibvqEkk … BIGhgp5AnixQyq4OM
И аз събрах точки за купичка, но съм на вилата и надали ще успея да я взема...

# 444
  • Мнения: X
Едно кисело мляко колко точки носи?

# 445
  • Мнения: 1 808
Едно кисело мляко колко точки носи?
1 кисело мляко, 1 малък айрян - 1 точка. 1 л прясно мляко или 1 л айрян - 2 точки, 2 л прясно мляко - 4 точки.

# 446
  • Мнения: 14 079
Благодаря за картата! Открих магазин, който участва и е близо до работата ми, та в понеделник ще се разправям. Не съм им клиент, дано ми дадат чашата, че веднъж се оплаквах от тях, но не помня за коя игра. Тогава писах на организатора.

# 447
  • Мнения: X
Момичета,колко е доставката в store.bg?
3,60лв

# 448
  • Мнения: 305
Аз като гледам в дневно, има 300+ участващи в томболата за джакпота, обаче и джакпота още е към 300лв. А уж като станел 1000лв джакпота, тогава участниците с натрупани печалби 100лв участват в жребия. Те докато стане 1000лв, сигурно и участниците ще стана 1000лв. Аз сега като ги направя 100лв и приключвам с тях. Пълна тъпотия е това дневно.

И аз така мисля. Наближавам 100 лв. Като ги направя ще видя какво ще се случи, но нямам никакви очаквания и след това приключвам с тази тъпотия и губене на време.
Аз съм на 105, но имам спомен, че когато теглиха печелившите писаха, че следващото теглене ще е като се натрупа джакпот, след около 45 дни. Май никой не се е похвалил, че е спечелил.

# 449
  • Мнения: 2 682
Някой да има идея по какъв начин мога да се свържа с Palette за играта в Лили? Не стига, че два пъти ме разхождаха до другия край на града, ами и се оказа, че тениските били изчерпани. 😒 Предложиха ми просто да ми дадат някаква награда, като например чанта като замяна на трите печеливши картончета. 😒 Не три чанти за трите. Та смятам да им пиша няма ли някъде останали тениски, все пак играта е с покупка и можеше да не се заривам с три броя при положение, че се боядисвах тая седмица.

Общи условия

Активация на акаунт