Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 915
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: X
То на Калиакра срока изтече, те го смениха с по - дълъг, а като изтече и той - пак ще го сменят сигурно. Мисля си, че бройката на спечелилите е голяма и чакат доставка от чужбина. Ама колко време им трябва да ги произведат и пратят тези чопъри, при условие че още март месец трябваше да са ги поръчали.

# 526
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Правим копие на настоящите условия по доставката и ако пак го сменят, по настоящите си пускаме жалбите, пък те да се оправят, оправдават и обясняват. ще им дойде акъла другия път първо да са сигурни, че наградите са налични и тогава да ги обявят

# 527
  • Мнения: 2 404
С една бележка - чадър на Милка - много се радвам, това ми трябваше за двора.
Днес направих  "един тур" - Laughing обиколих няколко куриерски фирми - взех си купата, солничките, дъската от Кока Кола, купата от Кока Кола на ММ, тениските на Орео, подарък изненада от АЕГ - оказа се, че са препарати за пералня и съдомиялна, определено ще ми влязат в употреба /от коментар тук много се надявах на ролетка, но и този подарък много ми хареса/, ММ си взе и колонката от Кит Кат. Остана ми да чакам само чопъра от Калиакра, стека от Старопрамен и бутилката мин. вода - въпреки, че това може спокойно и да не го получа Laughing

ПП плажната кърпа на Венус /жилет/ многооооо пуска боя - толкова и се радвах /не че не си е ползвах де Laughing/ и с оцет е накиснах - тц - ще пробвам още няколко пъти да е изпера дано спре да пуска

# 528
  • Мнения: 2 682
Някой успя ли да се свърже с Палет/Шварцкопф за играта с боите? В “Лили” в Плевен също няма скреч карти, а промоцията е до края на месеца... Има ли смисъл да се разправям, че осем дни след началото на играта картите са свършили и няма тениски?
Иначе взех една боя за майка ни, защото така или иначе й трябваше боя, имам и касова бележка, но не знам дали това ще се вземе под внимание...?
Пиши им във фейсбук. Много са отзивчиви и реагират бързо. Макар че не знам дали ще може да се направи нещо при положение, че са ти казали, че няма скреч карта. Пише, че промоцията е до 31.07 или до изчерпване на картите. При мен ситуацията е по-различна. Имам две печеливши карти просто нямаха тениски. Уж ми обещаха да ми ги изпратят с куриер ♥️ за което евала им правя. Естествено им казах за кой магазин става въпрос, тъй като допускам, че в случая не е тяхна вината, а на Лили.

# 529
  • Мнения: 1 775
Проблемни са тези Лили-та. Друг път ще си помисля преди да участвам пак там. Иначе веднъж си спечелих шампоан на Syoss от скреч карта.

# 530
  • Мнения: X
Игра с покупка на хрупки Елефант за раници, шапки и продукти.
https://mistral.shop/%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F- … QtcfFrP15TSly4hhU

# 531
  • Мнения: 6 529
Бонус Super Sic Bo в НЛ

# 532
# 533
  • Мнения: 1 175
Вчера и аз си купих боя Палете в магазин Лили и на касата изненада- няма скреч карти. Ще снимам касовия бон и ще си търся правата. Може би няма да има резултат, тъй като пише до изчерпване на количество, но някак си няма логика още на 8 число да са изчерпани, а играта е до края на месеца.

# 534
  • Мнения: 702
Здравейте! Раниците от store.bg заедно с поръчката ли пристигат?

# 535
  • Мнения: 3 134
Здравейте,печеля от Спаркса колонка.Трябва ли да правя нещо,или те ще ме потърсят?

# 536
  • София
  • Мнения: 9 850
Някой беше питал и му бяха казали, че ако поръчката завършва на 0, 2, 4, 6, 8 - директно слагат раница, ако завършва на друга цифра - не. Т.е. би трябвало да пристигнат заедно с поръчката. Ще видя днес дали е така, и аз спечелих Simple Smile
За Спаркс - какво ти пише в съобщението? Обикновено те ти се обаждат, прегледай си данните в спаркс.

# 537
  • Мнения: 110
Спечелих 5лв от Спаркса, и дъска от Симпли. Ваучера го спечелих с черна капачка. Преди нея регистрирах и 3 бели, те също участваха.

# 538
  • Мнения: X
Тези от Тип - Топ са ми пратили пратката в някакво село в Хасково, което се казва като моя град. А съм посочила, че е град, но не съм писала пощенски код. Имайте го предвид когато си давате данните. Въпреки че колкото са "умни", сигурно и пощенския код няма да погледнат. А факта, че в посочения адрес има жилищен квартал, блок и т.н. явно не бил важен. Сигурно има и такива села с жилищни квартали и блокове. Heart Eyes

# 539
  • Мнения: 3 134
Някой беше питал и му бяха казали, че ако поръчката завършва на 0, 2, 4, 6, 8 - директно слагат раница, ако завършва на друга цифра - не. Т.е. би трябвало да пристигнат заедно с поръчката. Ще видя днес дали е така, и аз спечелих Simple Smile
За Спаркс - какво ти пише в съобщението? Обикновено те ти се обаждат, прегледай си данните в спаркс.
Не пише да се свържа с тях.Само да проверя дали е валиден адреса за доставка,че иначе няма да мога да получа наградата си.
И друго да ви питам,къде са публикували печелившите от mr.Bricolage, че в страницата във фейсбук ги няма?

Общи условия

Активация на акаунт