Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 101 045
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 353
С чадър от Милка съм. Късмет на всички. Чакам от Стор.бг шампоана  с раницата.

# 541
  • Мнения: 1 776
Здравейте,печеля от Спаркса колонка.Трябва ли да правя нещо,или те ще ме потърсят?
На мен ми се обадиха.

# 542
  • Мнения: 1 775
... А факта, че в посочения адрес има жилищен квартал, блок и т.н. явно не бил важен. Сигурно има и такива села с жилищни квартали и блокове. Heart Eyes

Да, знам село с блокове. Имат си банка, еконт, магазини. Развива се и може би ще го обявят за град по-нататък.

# 543
  • Мнения: X
В аптеки Ремедиум също дават плажна чанта, при покупка на слънцезащита Авен. С всяка поръчка, до края на месеца.
https://remedium.bg/news/293/porachay-2-slantsezashtitni-produkt … zemi-podarak.html

# 544
  • Мнения: 5 435
Гледах промоцията на Авен ,по спомен мисля , че беше към 50лв!
Ще се въздържа, идва ми скъпичко!

# 545
  • Мнения: 36 559
Аз миналата година си взех техен комплект с парео (взех го късно и не е отварян). Тази чанта също е от комплектите - предполагам, че са адски застояли и затова раздават.
Според мен, сроковете на годност на тези продукти се броят от отварянето, така че не е голям проблем.

# 546
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Здравейте. Имаше един куиз на вина sommelier-bg. Не виждам нито на сайта им, нито на Фб страницата някакви победители. Някой да има инфо ? Rolling Eyes

# 547
  • Мнения: 6
Намерих игра в Woman.bg, при която трябва да се зададе въпрос на модния експерт в полето най-долу под статията и може да се спечели бутилка за вода, детокс програма или уикенд за двама. Ето я: https://woman.bg/detoks-akademiya/vreme-e-za-tsvetna-detoksikats … deroba.61952.html

# 548
  • Мнения: 722
В аптеки Ремедиум също дават плажна чанта, при покупка на слънцезащита Авен. С всяка поръчка, до края на месеца.
https://remedium.bg/news/293/porachay-2-slantsezashtitni-produkt … zemi-podarak.html
То има и комплект продукт на Avene и чанта. Излиза горе долу същото - два продукта или комплекта. То не знам дали при 2 продукта поръчани онлайн дава чантата. Случвало ми се е да си поръчам нещо, понеже често поръчвам от Ремедиум, и да не получа нещо, което ми се полага.

# 549
  • Мнения: 36 559
И на мен ми се е случвало. Миналата година поръчах, получих пакета, после ги питам защо няма подарък и те ми отговарят, че не знаят и сигурно рекламата на сайта е стара... Затова вече предпочитам да пазарувам само на място.

# 550
  • Мнения: 27
Момичета калиакра прекаляват пишаа даже не четат да вземем всички да пишем в фб 45 дни минаха✌✌✌✌

# 551
  • при късмета
  • Мнения: 24 020
Момичета калиакра прекаляват пишаа даже не четат да вземем всички да пишем в фб 45 дни минаха✌✌✌✌
Срока е удължен на 75 и то работни, а не календарни, което става повече от 3 месеца

# 552
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Явно събират чопъри от някъде Grinning нали се сещате колко хора са с Неделните награди Joy ще почакаме до Септември май

# 553
  • Мнения: 3 415
Здравейте! Раниците от store.bg заедно с поръчката ли пристигат?
Каква е играта в стор. Бг?

# 554
  • Мнения: 27
😉 да мрънками

Общи условия

Активация на акаунт