Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 101 027
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 645
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Аз засега с 8 капачки в Срапкса, все Сори.... И то по  различно време съм пробвала да ги въвеждам. Няма логика според мен.
Мрън мрън мрън.
Браво за роботите. Да си ги ползвате с удоволствие. Спрестява доста усилия. Имам такъв от година, върши хубава работа Bowtie
За гривни на КК в Стара Загора питаше някой : на спирка бяла Мечка(бул. Руски), м-н Класик имаше.

# 646
  • София
  • Мнения: 1 522
Вчера явно беше печелившият ден за новата игра на Кока Кола Simple Smile От около 30 капачки и аз имам 85 лв. Simple Smile Много се зарадвах Simple Smile

# 647
  • Мнения: 1 918
Изпивате ли ги тези количества кола, 30 бутилки ?

# 648
  • Мнения: 36 529
30 малки бутилки са нищо. Аз поспрях тази година (реших да се огранича, че нали уж е вредно, но пак не съм я спряла изцяло), но иначе пиех повече кола (зиро), отколкото вода.

# 649
  • Мнения: 11 744
Пустата кола. И аз пия много. Но купувам предимно 2 литра и сега от тая 1,5 литра, откакто излезе. Малки рядко. Мъжът ми чат пат ако пие ми носи капачка от 0,500 мл. Вчера донесе една, регнах я и нищо.

# 650
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Аз " клошарствам", както се изразява ММ за капачките на кола🙄😁 Вчера като ви четох регистрирах 5, че имам посъбрани, но само Сори ми се падаше 😅

# 651
  • Мнения: 1 918
И аз клошарствам, хаха. Имам един колега, дето се олива с тая кола, ама пък ми дава капачки.  Мм и той понякога. Всеки има право на избор, просто напомням, че колата си е жива отрова Hug

# 652
  • Мнения: 1 775
И мъжа ми вчера от около 25 капачки спечели 3 х 5лв. Малко трудно се печели май. А пък аз съм с дъска от симплито. Grin Heart Eyes

# 653
  • Мнения: 353
Не пием Кока Кола цялото семейство, само по празници и е така за гости да се намира една бутилка. Чета Ви, супер награди печелите от там, но ще се въздържа. Газирано, само бирата не отказваме!

# 654
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
У дома само аз пия кола и то рядко.Избягвам газираното.Но всичко около мен са инструктирани да ми пазят капачките Grinning

# 655
  • Мнения: 6 237
Кола не съм пила от години.Сега взехме 10,че уикенда ни беше празничен и имахме гости.Останаха 3 и им ги връчих на изпроводняк,разбира се регистрирах ги преди това 😁.Вече 6 кода и ми бяга купата,а другите 2 от раз ги спечелих.
Скк и мен ме питаха,хем имам братовчеди дето работят при тях,но казах не.Казаха ми и че доставчика ще ми се обади от предния ден.Дано,че както съм без звук постоянно заради малкия,може и да изпусна посещението им.Кой доставчик ги носи?

# 656
  • Мнения: X
пристигна раницата от сторето

# 657
  • Мнения: 6 529
Ако не спечелят кодовете на Симплито, участват ли втори път за награда или трябва нови да се регистрират?

# 658
  • Мнения: 11 744
Нови. Участието е ден за ден.

# 659
  • Мнения: 6 529
Вчера явно беше печелившият ден за новата игра на Кока Кола Simple Smile От около 30 капачки и аз имам 85 лв. Simple Smile Много се зарадвах Simple Smile

Обърках се вече...Коя е този нова игра?

Общи условия

Активация на акаунт