Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 898
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 290
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Честно да ви кажа...вече ме е яд,че споделих тук за чопърите от Калиакра.Без да искам нацелих момента с "всеки печели" и веднага ви казах.
Въпреки,че знаех,че има бъг,участвах с 2 бележки и съответно имам 2 чопъра-за мен и за майка ми.А други пак са се **рали...Сори,ама не е нормално-вчера ги получихте и вече ги продавате!
Има един много тънък момент между алчността и разумното участие за неща,които настина ни трябват.
Та...на моменти наистина ми става тъпо как в алчността си някои хора награбиха по 10 чопъра и сега се чудят как да изкарат по 20лв от тях.
Ако има бъг в системата и "всеки печели", мен ако питаш изобщо вината не е в участниците. Организаторите като наемат бездарни агенции или от агенцията оставят всичко на самотек в почивните дни, сами са си виновни. Агенциите, че са некадърни и взимат пари за нещо, което не могат да следят как се случва, а организаторите, защото не им пука. Но в печелившите няма никаква вина затова и е повече от ясно, че ще се възползват, това е положението.
Да, преди игрите наистина бяха на часове, но откак повечето са с бележки и системата за регистрация е съвсем различна, мисля, че нямат значение за нито една игра, от много, много време насам.
Печеливши часове, нямат нищо общо с бъг в система, коренно различни неща са.

Аз както обикновенно не съм в час с датите ...... Blush Вчера награбих две кутии с Барни ......не ме огря за играта и реших пак да се пробвам......ама кой да мисли,че вече е приключила!!!
Редовно го правя този номер Joy Ето, трети ден се каня да ида до Аванти заради Фанси и Капи, докато се наканя, сигурно ще изтекат игрите.
В Милка миналата седмица не се включих, че имах само 2 бележки, тази ги събрах и за малко да забравя да ги регистрирам, поста ти ме подсети

# 1 291
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Аз не мисл,че някои от потребителите оттук продават чопъри или каквото и да е и са алчни!Просто има си хора,които следят навсякъде,вероятно играят и с измама.Няма как да се преборим с това,ако и организаторите не са заинтересовани.
Напротив,споделянето ня игри и бъгове тук води до награди и на други обикновени потребители като мен, а не само на обичайните заподозрени.( два,три клана и сие)
Ето например във вафлите се включих,защото мм яде по една всеки ден почти на работа.Морени не обичаме и няма да се включвам.
Така че,който иска нека споделя,аз вадя положителното,че някой ще се зарадва и ще е щастлив! А това че имя некоректни,не ме интересува толкова,дали продават ,дали не..да търсиш капачки на път за работа с колелото..мм вика " представям си какво работи или колко бърза" щом има време и се занимава с това..Та ми е жал повече за някои единични случаи.За Пеневи и сие- не. Та така,ако можеш направи добро заради самото добро,все някойнще зарадваш! И не чакай да се върне,нали? Нелепо ми е да се разменят кодове за други..ами като не ти трябват подари ги! Големия келипир Simple Smile солнички примерно! Големи размени,голямо чудо!Дано не е от големи хора,че е смешно !:)
Айде със здраве! И късмет на всички!

# 1 292
  • Мнения: 1 918
Има из темата постове за продажба на разни награди, като цените им не са символични, или наполовината а са си като да си купя продукта от емаг.

# 1 293
  • Мнения: 1 775
Пак има продукт за тестване в Дм скаут, но не ми хареса. Няма да участвам. Ще се пробвам по-нататък за нещо, което ми харесва. Без това не печеля от скаутите. Smile

# 1 294
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Леле, какво мазало е станало в темата! Scream Не е много приятно за четене...

Влязох да напиша нещо за семките на Ройс, доста пакетчета накупих, защото много ми харесаха, но сега чак им погледнах съдържанието - ми те са бъкани с всякакви гадости, включително натриев моноглутамат. Нищо чудно, че са вкусни... ама едва ли ще купя повече. Излишно е да казвам, че нямат талончета вътре, сигурно 25 съм отворила досега.

# 1 295
  • Мнения: 2 682
Като видях толкова много коментари си помислих "ехааа, сигурно има сто нови игри с мега яките награди". После видях, че е обикновена цигания и цирк...
Питали са ме на лично за часове и съм отговоряла. Съфорумка ми съдейства за желана от мен награда.
Само ви оставям да поразсъждавате върху думите "Помагай на хората край теб, без да очакваш да ти върнат услугите. Всеки трябва да засади и дръвчета, под които никога няма да седне."

Та да не е тотален спам да кажа, че и аз се убих да ям семки на Ройс и нищо. Иначе Морени ям и въпреки, че не ме блазнят наградите , може и да се включа за малка награда, ама ще видим, че яко прекалих със сладкото...още дояждаме Милка шоколадите и то предвид че мъжа ми изяжда поне по един на ден сам. 😂

# 1 296
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
И аз да разведря малко обтановката; с дъска съм все пак от Симплито!!! Мн се зарадвах. Вчера четох тук, че наградите се теглят вечерта и след 12 се вождат в моите награди, а на другия ден пращат иьвестие. Та затова реших, че бе печеля, но получих мейл и известие преди малко 😀😀😀😀

# 1 297
  • София
  • Мнения: 930
Леле, какви неща има под повърхността от симпатии, пожелания и добри чувства  Cry.
Anyyyone, благодаря ти за рецептата.

# 1 298
  • Мнения: 2 485
И ние доста неща хапнахме на Роис - но никакви талончета. А и мъжът ми също забрави 2 пъти да вземе касова бележка Simple Smile там играем за колело, но и другите награди ми харесват.
Чакам да се включим в Морени. Ще играем за фотоапарат, защото слушалки не ми трябват. Поне в момента.

# 1 299
  • Мнения: 1 406
За съжаление, във форума има човек, който се прави на ударен. Написах, че предлагам 1 код симпли за 3 май спаркс и въпросната съфорумка ми писа че искала код и и го дадох, съответно ми бе пратен само 1 спаркс, писах и че съм писала че ги заменям за 3 и тя ми се направи на луда, че не съм и казала. Но има и друга, която ми даде повече.

Така, че момичета внимавайте на кой пращате кодове.

# 1 300
  • София
  • Мнения: 12 408
Темата днес е доста кофти. Големи жени се излагат.
Аз да питам за играта на "Капи" само в Аванти ли я има? Хич не ми се ходи, че нямам удобен магазин, но много ми харесват чиниите. Довечера ще проверя във Фантастико дали я има. Ядки "Ройс" и аз се отказах да купувам, нищо не спечелих.
PS. Единствено съм печелила очила на Милка (едни пластмасови) преди сто години като прочетох в темата в кои часове се падат.

# 1 301
  • Мнения: 2 611
Леле, мале....помислих, че има бонус от НЛ...
Няма да коментирам, посмях се доста.
Ама ще Ви кажа, лежа си на плажа и днес реших да разопаковам бабъл беда на Милка от миналата година- страхотен е, поздравления за качествената награда, която са избрали от Милка. Правя сравнение, понеже имаме друг от puffy.bg , който е много зле.

# 1 302
  • София
  • Мнения: 13 148
Явно се раздадоха парите от начало и затова сега рядко пуска
И аз мисля, че раздадоха повече награди от предвиденото и сега пуска рядко.

Първия ден пропуснах "далаверата". Преди няколко дни спечелих ваучер вечерта. Снощи регистрирах 20 капачки по същото време, но нищо!  Sad Както каза дъщеря ми, за 5 лв. не си заслужава ходенето до магазина.  Wink Нито пък ще правя поръчка. Не си заслужава.

Сикрет, аз съм толкова завеяна, че не съм забелязала, че не ми одобрява отговорите.  Laughing Иначе се сещам за Бойко Борисов, Тодор Живков, Лили Иванова и подобни. Но нямам навика да гледам дали някакво предизвикателство вече е затворено и дали е одобрен отговора ми.  Embarassed Благодаря за предупреждението! Вече няма да се хабя да отговарям на предизвикателствата му.  Wink

Petia Kageyama, в моя смс има телефон на куриера. Обади се и се уточнете. Плаща им се за едно идване, но ако идването е уговорено за друга дата, а не за деня от смс-а, няма проблем. Но и не е свършил още денят. Може да дойде днес.

Ако не ми никой не ми отговори, ще си ги ям натюр.  Joy
Joy Joy Joy Joy
Не съм правила тортата, защото и нея няма кой да изяде. Но ме разсмя добре!  Hug

Потребителката май имаше молба за гласуване и беше писала, който има желание да се включи, да и пише на лични.
Аз пък не се подразних на молбата на tsitalia за гласуването. Дори си помислих, че го направи дискретно и според правилата, защото не ни е навирала линк. Но по спомен беше игра в Инстаграм, където нямам профил.

И аз да разведря малко обтановката; с дъска съм все пак от Симплито!!! Мн се зарадвах. Вчера четох тук, че наградите се теглят вечерта и след 12 се вождат в моите награди, а на другия ден пращат известие. Та затова реших, че бе печеля, но получих мейл и известие преди малко 😀😀😀😀
Аз го писах, но не си догледала! Wink Писах, че в 1 след полунощ се виждат. Честито!  Hug

И аз имах леко недоразумение с DARSANH по повод на размяна на кодове. Надявам се, че е разбрала, че нямах никакво намерение да постъпвам некоректно, а просто да услужа на някой, на когото кодът му беше по-необходим.  Wink Ако четеш, все пак искам да ти се извиня, ако е прозвучало като отмятане!  Hug

# 1 303
  • Мнения: 14 786
Аз май видях стикери за играта на Капи в нашия супер маркет и след малко ще ходим на пазар и ще питам. На КК и Капи тук има награди понякога. 😃 Дано!

# 1 304
  • Мнения: 787

В магазини Елитис при покупка на продукт Wash & Go дават стреч карта. Купих 2 шампоана и спечелих 2 подаръка.

Общи условия

Активация на акаунт