Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 101 022
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Сф
  • Мнения: 10 669
Проверете дали са Ви изтекли личните данни от НАП! тук
Това сигурно набива смс или е измама Simple Smile

# 1 621
  • София
  • Мнения: 14 720
Проверете дали са Ви изтекли личните данни от НАП! тук
Това сигурно набива смс или е измама Simple Smile
Тц, сайта на НАП, смс е безплатен.

Имам си вече две чаши от Банкя, вкъщи ги харесаха и ще пробвам да ги събера. А и водата на Роса е много приятна.

# 1 622
  • Сф
  • Мнения: 10 669
Да,  прави сте, сега четох, доста се коментира по темите..Ама то в тая държава, всичко срава! Изтекли са ни, ама бой за кредитите ни едва ли ще има:)

# 1 623
  • Мнения: 2 683
При мен пък нещо не дойде смс-а.
ПС: и аз не виждам връзка на темата с изтичането на данни, ама пак да си кажа. 😂

Втори опит на Банкя...този път спечелих само усмивка. Иначе много ми върви ментичката в чашата, която спечелих предния път. 😂
Мъжът ми пък ходил за Каменица и му дали скреч карта и спечелил халба. ✌️Каза, че ми я подарява да си се радвам. 😂 Че напоследък нищо не печеля.

# 1 624
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 46
Здравейте, тази сутрин рано рано спечелих спортна бутилка от Рексона в Елитиса. Първи  опит.

# 1 625
  • Мнения: 344
на Каменица кен в радиус от 60 км няма откъде да се вземе хахаха.

най-близкия магазин някак са го и объркали даже и не се знае кой град имат предвид :rofl:

# 1 626
  • София
  • Мнения: 338
Ето една томбола, която ще се тегли след два дни. Печалбите са автентично перуанско пончо по избор, на стойност до 150 лв, детска жилетка или детска раница.

# 1 627
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Стига сте се вкарвали във филми за личните данни и моите са изтекли, но няма да сменям нищо. Да видим какво могат да направят с тях...

# 1 628
  • София
  • Мнения: 9 850
Какво, какво - нищо. Едва ли някой ще ти плати данъците за следващата година или ще ти изплати кредитите Simple Smile
Пък три имена и ЕГН къде не сме дали, та ...

Някой играе ли в играта на ФюзТий?

# 1 629
  • Мнения: 2 005
Аз така и не получих СМС.
Вчера съпругът ми взима пратка от пощата, казва си ЕГН-то всички присъстващи слушат, но такъв е реда.
Наистина оспамихме темата, не видях дали има пусната такава.

# 1 630
  • Мнения: 3 791
Има пусната малко по надолу Rolling Eyes
Печеля енциклопедия от ДСК явно хич няма желаещи че се класирах с нашите 16 от 20 точки.

# 1 631
  • Мнения: 642
Mоже ли линка за дск Simple Smile

# 1 632
  • Мнения: 3 791
https://finansiada.bg/registration/

За всички хакнати ей тука ще ви хареса повече
https://www.bg-mamma.com/?topic=1130277

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 10:54 от AniMM

# 1 633
  • Мнения: 344
Стига сте се вкарвали във филми за личните данни и моите са изтекли, но няма да сменям нищо. Да видим какво могат да направят с тях...
дано не видиш. страшно много неща могат.

# 1 634
  • Мнения: 96
Какво, какво - нищо. Едва ли някой ще ти плати данъците за следващата година или ще ти изплати кредитите Simple Smile
Пък три имена и ЕГН къде не сме дали, та ...

Някой играе ли в играта на ФюзТий?
Аз играя 😃Имам 2 кода за слушалките и 1 за Rakuten tv ваучер, а да и за безплатна бутилка, валиден до 30 септември 😃 Има и за цигари King хубави награди, но все още не съм купувала, че не знам, кои са най-леките от тях. Ако някой знае да сподели 😃

Общи условия

Активация на акаунт