Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 760
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 590
  • София
  • Мнения: 9 850
skk007, честит рожден ден Simple Smile Много здраве, късмет и награди! Simple Smile

# 1 591
  • Мнения: X
Честит Рожден Ден и от мен! Желая ти много здраве, късмет, щастие, постигане на мечтите и вътрешен мир!

Това не е точно игра, но има възможност за печалба ако препоръчаната от вас фирма заяви желание да използва ваучери:
https://www.edenred.bg/employees/client-referal/?utm_source=Face … V0oVphM1OLWlRbh8o

# 1 592
  • София
  • Мнения: 1 914
Ех жалко,че съм на село и нямаме Елитис. Иначе точно Рексона ползвам и точно ми е на привършване.
 

И в София няма. Едно време имаше в Халите, ама сега проверих и май са го затворили.

# 1 593
  • Мнения: 4 564
Е как са го затворили в Халите, като брошурата е за там... Преди имаше и в Люлин, но не просъществува дълго. А друг Елитис има ли в София?

# 1 594
  • Мнения: 14 770
И аз ходех в Халите,но вече не знам дали работи. Другаде не знам къде има. Дано откриете.

# 1 595
  • Мнения: X
Сестра ми преди около 2 седмици е пазарувала от там, ходи 2 - 3 пъти месечно. Последно си е работил Елитис на Халите, но не е ходила тези дни.

# 1 596
  • София
  • Мнения: 1 070

Дойде ми колонката на Кока-Кола от Mysparx. Blush

# 1 597
  • Мнения: 3 123

Дойде ми колонката на Кока-Кола от Mysparx. Blush
И аз си имам същия подарък днес.Чаках мъжът ми да се прибере и да я снимам с неговия телефон,че моя се запозна с пералнята и задната камера не става за нищо.Да знаете някоя игра с подарък телефон?😂

# 1 598
  • Мнения: 4 841
Имаше нещо в Кауфланд за айфон, но...
В брошурата мисля мернах.

# 1 599
  • Мнения: 612

Дойде ми колонката на Кока-Кола от Mysparx. Blush
И аз си имам същия подарък днес.Чаках мъжът ми да се прибере и да я снимам с неговия телефон,че моя се запозна с пералнята и задната камера не става за нищо.Да знаете някоя игра с подарък телефон?😂

В инстаграм е играта и както казват те: с малко повече късмет може да спечелиш iPhone 7 32 GB.  Simple Smile

https://www.kaufland.bg/igri-promocii/igri/instagram-igra-lp.html

# 1 600
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Проверете дали са Ви изтекли личните данни от НАП! тук

# 1 601
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
И като ме уведомят какво ще се случи? За мен е безсмислено.

# 1 602
  • Мнения: 857
Проверете дали са Ви изтекли личните данни от НАП! тук
Утре ще посетя НАП
1220  НАП: По заявка номер  **** ИМА неправомерно разкрити лични данни.

# 1 603
  • Мнения: 1 611
Проверете дали са Ви изтекли личните данни от НАП! тук
Утре ще посетя НАП
1220  НАП: По заявка номер  **** ИМА неправомерно разкрити лични данни.
Всички са засегнати. Едни по-малко, други повече. Нищо не могат да направят от НАП. Може вие да си смените личната карта.

# 1 604
  • Мнения: 3 413
Проверете дали са Ви изтекли личните данни от НАП! тук
Утре ще посетя НАП
1220  НАП: По заявка номер  **** ИМА неправомерно разкрити лични данни.
И при мен има!

Общи условия

Активация на акаунт