Е. МЕРИЧ🌹Х. СУБАШЪ в🌹ADINI SEN KOY🌹Нови проекти🌹ЕДНА НАДЕЖДА СТИГА🌹ХАЛКА #8

  • 135 146
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 29
Привет!      Момичета,  надписът който е под  #eyvallah  в предаването си го преведох като   "НИЕ ЗАПОЧНАХМЕ" . за какво   ли   се отнася? Явно за някакъв бизнис , ама какъв?

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 12:21 от Maria Veneva1544

# 571
  • Мнения: 1 110
   Привет!

   Лучия! Благодаря!
   Мария! Не знам отговора.

                  От вчера
     Tada Tada
   
                   
 

              Днес от Еркан
         https://vk.com/dizimaniaask?z=video-137006963_456253686%2F110343 … l_wall_-137006963

                     От фенове
       Tada Tada
 
             
   

         От фрагмана за епизода в понеделник,меко казано съм изненадана.Какво ще се случва?
Ефсун и Ямач!!!  Дали това е кошмара на Ямач,или нощните фантазии на Ефсун??

   Много упреци получи Нехир,а сега как ще определят поведението на Ефсун,ако това се окаже истина?

         
   

    Приятни почивни дни!

# 572
  • Мнения: 28 084
Привет!
На снимката в поста на Вера Хазал е с мениджърката си Едже Бьолюкбаш и в средата Алина Боз.
Нови снимки от Еркан









Мария, вероятно се отнася до заснемането на предаването на Селчук Чобанолу.
Вера, не зная какво е това във фрагмана - може да е сън, мечта, истина. Нехир вече две серия липсва, а е бременна, още не е намерила Ямач. В третите сезони на сериалите се случват всякакви фантасмагории.

# 573
  • Мнения: 90
Здравейте, аз също много отдавна не съм писала тук, но загубих интерес... Бях в групата във фб, да, интересно е там, следят актьорите, но ми идва в повече вайкането... Обичали ги като техни деца, едни емоции, едно чудо, ако напишеш нещо реалистично, те обвиняват, че си негативен. Та просто напуснах. Отдавна се виждаше, че всеки живее собствения си живот, но не та не заедно са... Както и да е. Добрата и чиста Хазал им показа, че и тя е човешко същество и има право да живее както си иска. Нека всички са живи и здрави, фен съм им, но заради Хазал не бих седнала да гледам филм само заради участието ѝ, а "Чукур" ми е безинтересен, като всеки филм, в който има стрелби и убийства. Както и да е, просто изказвам мнение. Ако мислите, че е негативен коментарът ми, извинете ме. 😊

# 574
  • Мнения: 1 110
  Привет!

     ЛУ!  Благодаря за поясненията и споделеното!
    mapua! Благодаря за откровения пост!Уважавам всяко мнение стига да е добронамерено.Когато нещо не ми харесва ,за това има "мишка".
Лучия след всяко участие на Хазал в "Чукур",винаги слага в темата откъсите от епизода с нея и можеш
да гледаш  играта и като Нехир.

        Flowers HerbFlowers TulipFlowers Herb
  
                       
    

         Приятен  ден!  

# 575
  • Мнения: 90
Сега започна някакъв нов филм, сниман в същото имение и 99% идентичен с този. Дори част от актьорите играят в него. 😀

# 576
  • Мнения: 1 110

                       
     Привет!   mapua за мен това е пародия и не я гледам.

             Днес е ден за кино.
 
   

       

# 577
  • Мнения: 90
12345ds, да, и то яка пародия. Чудно ми е как им се занимава да снимат едни и същи истории... 😀😀😀

# 578
  • Мнения: 1 110
Привет на всички минали в темата.

Все още съм под впечатленията от снощния епизод.Когато писаха,че в спойлер се говори за горещи сцени
между Ефсун и Ямач,не повярвах.Усъмних се и след трейлъра,но явно Ямач ще е като баща си ,с няколко
жени.Такъв беше и хаштага на епизода"син на баща си".

          Сцените с тях събрани в едно и с руски превод

         https://vk.com/icerdecukur?z=video-70873215_456245150%2F9bfc0e69 … pl_wall_-70873215

   От това,което съм прочела,е че Дженгиз Ерденет има 3 деца и Чаатай е средният.В нов спойлер се пише,че
Нехир има нещо общо с Ерденет.Може би това е нечия измислица,но тя се появи от нищото и все още
 много малко знаем за нея.
     Приятен остатък от деня.      

# 579
  • Мнения: 28 084
Привет!
Вера, благодаря за видеото Flowers Bouquet Ефсун много се зарадва на отворените очи на Ямач, спомни си разказа на Нехир - показаха един кадър... Sad

Две снимки от Еркан





и клипче от предаването на Селчук Чобанолу

https://www.instagram.com/p/B8bkALklB-g/

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 18:31 от LU4IQ

# 580
  • Мнения: 1 110
Привет в този късен час!
  Еркан днес  на откриването бутика на моделиера Унал Тали
   
 
 
 
   
 

       Зимната усмивка на Хазал
       
 
                 
 

       Спомени, спомени!
Sparkling Heart Sparkling Heart
 

         

# 581
  • Мнения: 28 084
Привет!
От Еркан



и клипче

https://www.instagram.com/p/B8gpVoulLKY/

Фенско творчество









# 582
  • Мнения: 1 110
      ПРИВЕТ!

                                 
 
               
        Казват,че всеки празничен ден има свой аромат.Днес ухае на любов и вино!
   
     
Скрит текст:
От мен нещо по различно
 

  На всички,които днес са минали в темата им желая да бъдат искрено обичани и обичащи!
      Прекрасен ден! [   

# 583
  • Мнения: 28 084
Привет!
Нехир в новата серия на "Чукур"





# 584
  • Мнения: 1 110
Привет!
   Лучия!Благодаря за снимките.След последната серия съм напълно съгласна с теб,
че в следващите сезони се пишат фантасмагории.Въпреки категоричността на сценариста,
че пише своята история и няма да се съобразява с нечии искания,се поддаде  и желаните
двойки АзКар и ЯмЕфс,са факт.Може би е за прослосутия им рейтинг--конкуренцията е жестока.
Дано пренаписването на СЦ не е в името на някого/според появилите се слухове/...До 10 епизод вкл.
образът на Нехир бе интересен,колоритен,интригуващ...От тогава като,че ли започна промяна в
посока на негативизъм--алкохол,лекомислие,непредпазливост и накрая бременност.Липсата
и в няколко поредни епизода го отдадох на гост актьора Нежат Ишлер за да има за него повече
екранно време.Не ми се ще да си мисля,че тя притеснява някого,който иска да я отстрани от сериала.
Не ми се вижда и сериозно твърдението на Ямач,че при Ефсун е безопасно.Там ходят бандюгите от
 спонсорската и група ,както и Чаатай,а за нуждите на сценария  бабата я няма/по какви ли дела е/
Нехир отнесе всички негативи на феновете на Сена и част от тези на Ямач и учудващо за мен е,че
сега същите тези фенове подкрепят двойката с тази,която  с парите си допринесе за нейната смърт.!?!..
Като гледам този клип се питам как Ямач се влюби в Ефсун?Ако бъдем честни при Нехир щеше да е
по-безопасно,защото никой от враговете му не я познава и не знае къде живее./само Ефун/

https://vk.com/video?z=video-70873215_456245162%2Fpl_cat_updates

     

 
     

   Надявам се първоначалният замисъл да продължи
   Tada Tada Tada
 
      

Общи условия

Активация на акаунт