Искам да кажа ... (160) през юли 2019

  • 71 696
  • 1 606
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 15 049
Добро утро.
Честит студент на Бърди. Да му върви. Моята хубавица ще почака по-добри времена.

# 1 276
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 052
Добро утро!

Шугър, радвам се, че все пак имаш време да драснеш 2 реда Hug

Като гледам какво е мрачно... Искам си слънцето и лятото, пък!

Стискам за Мари!

Закъсня ми с 5 дни, правих и тест, леко се бях притеснила, разбира се, че ММ го отнесе Stuck Out Tongue Winking Eye

Помислете ме и мен към следобед!

Веси нещо не се обажда, дали не е сменила работата? Да се яви Grinning

# 1 277
  • Мнения: 18 000
Бърди, много се радвам, че е успял! Да му е на късмет и с кеф да си го учи. За кг изобщо няма да се включвам аз, срам ме е от себе си, то поне да ядях и да си угаждах, а то точно по правилото за диета- вечно дебел и гладен

# 1 278
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.
Ще изчакам да напече до към обед и тогава евентуално плаж. Не вали, но е облачно. Тъкмо ще имам време да изчистя, че утре тръгвам, а ще идва синът с колеги.

Але, към вашите ширини го даваха да вали много, но само до обяд.

# 1 279
  • Мнения: 14 331
Ети,  стискам те!

Лили, да, тъкмо това гледах и аз сега. Дано.  Че е и студено.

Веси май е отпуска тая седмица, сигурно за това я няма. 

# 1 280
  • Мнения: 11 702
И Хър я няма, дали си е дошла в бг 🤔

Добро утро. При нас студ, мрачно и мокро. С дълги дънки и блейзър съм. Дано да се стопли по обяд.

Шугър, дано скоро всичко влезе в релси и ежедневието да ти е скучно 🤗

# 1 281
  • Germany
  • Мнения: 7 967
Бърди, честито на студента! Да му е леко и интересно ученето!
При нас пак са кански жеги... Вчера ми стана лошо от колата до училището на малкият, а днес го дават още по топло. Не можах и да спя, будих се сто пъти и сега съм крива.

# 1 282
  • Мнения: 5 379
Добър ден!
Хапнахме и съм на плажа. Жегата е голяма, снощи беше и с голяма влажност, та не можахме да харчим пари, на Монката и прилоша.
Съчувствам на плажуващите с лошо време, приятелка, която е на Слънчев бряг, звъня сега и каза че са се наметнали с одеала, 20 градуса е.
Маре, мисля те🤗
Ети, как е мъжът ти?
За теб вече разбрах;)
Мони, още ли са на училище твоите момчета?
Шугърче 😘.

# 1 283
  • Germany
  • Мнения: 7 967
Малкият приключи днес, големият са до петък. Реално нищо не правят и умират от жега, но няма как да не ходят. 

# 1 284
  • Мнения: 1 406
Искам да кажа, че и тук е голяма жега, а през уикенда ще вали. Понеже аз почивам...

Много работа имам и не ми остава време за форума, но стисках палци на mariat тази сутрин.  Не видях да се е обадила, че е минала интервенцията...

# 1 285
  • София
  • Мнения: 5 965
Стискам палци и аз на Мари.
Тя няма интернет на телефона си и ще пише чак като се прибере вкъщи.
Малкият ми син тия дни е в някаква криза и е много крив и затова и нямам настроение да пиша.

# 1 286
  • Мнения: X
Стискам палци манипулацията на Мари да е минала добре.
Цвете, Hug

И тук е мръсна жега, пуснали сме климатика от сутринта, преди малко направих глупостта да излезна да си купя обяд от близкото магазинче, 5-те минути ми се сториха като 5 часа. И все пак сме от късметлиите, които имат климатици в офиса, че на много места този лукс го няма.

# 1 287
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 052
Тути, ММ една идея по-добре, но мисля, че ще се оправи на следващия АБ.
Аз да дам отчет - дуоденит със съмнение за язва, ще ми правят едноскопия. Прегъната жлъчка със седиментни, камък в единия бъбрек, малка миома, кисти в двата дяла на щитовидната жлеза! Да ми е честито Dizzy Face
Утре изследвания. Grinning

# 1 288
  • Мнения: X
Ох, Ети, как се подреди така. Да минава по-възможно най-безболезнения начин. Hug

# 1 289
  • Мнения: 12 999
Бърди, до теб стигнах- честита ви радост! Да му върви по вода студентството! Дано да се похваля и аз догодина, амин😂❤

Времето е гадно, но не заваля поне та си направих спорта , минимумът ми е 8 км на мен, всеки ден понякога 10, бързо ходене с пулс над 130.
Слушам си аудио книги и ходя, идЯлка ми е:)
Свалих си едно приложение Storytel  за аудио книги, 10 лв на месец, това са ми много добре похарчени пари:) сега ходенето не ми е толкова скучно.

На 18 - ти Жаки стана на 7, РД мина чудесно, беше страшно доволна:) Имаше гости 6 момчета и 1 момиче😂😂🤪 Голямо ухажване беше, двамата дето я харесват и поднесоха цветя, Миа вика глей кво нещо, аз на 18 още не съм получавала букет от мъж, а малката на 7 получи 2😂😂😂
Жаки беше казала на всички да и носят книжки само за подарък. Идват двамата ухажори - купили еднакви книжки, но решили да допълнят и взели и ранички.... за зла беда пак почти еднакви😂😂😂🤪
Сега дали са си споделили един на друг и някой е гепил идеята на другия или е просто съвпадение, но се гледаха на кръв😂😂

Жаки за да излезе от ситуация ги успокои- няма проблем аз скоро съм на Мари на РД, ще и ги подаря... Лошото беше, че и самата Мари беше там😂
Но веселбата беше на макс- едната кака видеооператор, другата ДЖ, аз и баща и правихме игрите, ако нещо закъсаме захващаме бизнес с анимация😂😂
На изприводяк единия младеж, най- малкия на 5 , вика- много ми хареса у вас, утре пак ще дойда😂😂 На ММ му призля, смята че до догодина си е изпълнил задълженията по забавления на банда хлапета😂❤
Жаки заключи вечерта- този рожден ден ми в най- хубавия завинаги:)
Единия кандидат зет, искаше да ме спечели и ми направи комплимент- на Жаки майка и казва има много красиви мускули😂😂😂🤪🤪
Та такива ми ти работи у нас😂


Общи условия

Активация на акаунт