Искам да кажа ... (160) през юли 2019

  • 71 653
  • 1 606
  •   1
Отговори
# 720
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Добро утро и от мен!

Али, хубав лак! Wink  Радвам се за дядо ти.

Анджи, да е здрава и много щастлива, чаровната Таничка.

Ети, не знам дали биричката е свършила работа, но го наритай твоя юнак да върви на лекар, а не да се прави на герой.

Фонсче, ужасно временце.

Мари, Ем, браво за добрите резултати! Ем, весело изкарване!

Хрис, чудесни снимки!

Румка, добре звучиш. Явно, вече ти харесва как се разиват нещата.

Яна, много ми хареса, показаното от вашия квартал!

За протокола - нямам Фейсбук и Инстаграм. Grinning

# 721
  • Мнения: 39 309
И аз нямам фейсбук Stuck Out Tongue Winking Eye и инстаграм.

# 722
  • Мнения: 1 402
Hri_s, благодаря! Голяма красота!  Направо са за списание.С какъв апарат снимаш? 

Алечка, чудна ти е полянката!

YanaDG, в кой град е това? Много хубава идея. В Париж също сложиха тази пролет край Сена пейки във формата на български букви.

Foncé, дано ви се оправи времето за уикенда.

Anyyyone, аз имам инстаграм, но само две снимки в него, нещо не мога да му свикна. И приятелите ми почти нищо не пускат. Ще трябва да се заема по-сериозно, да не изоставам от тенденциите и новото време Simple Smile
Фейсбук ползвам редовно, но напоследък ме дразни, защото все едни и същи хора ми излизат в новините.

Отиваме на пазар след малко, после се каня да готвя нови манджи, ама може да ми мине,  докато се върнем Wink

Хубав и лежерен уикенд на всички!





Лазурният бряг, снимките са правени през март.

# 723
  • Мнения: 2 135
На всяко едно място искам да ида. Толкова хубави снимки пускате.
Нашия проблем с училището се реши, само защото е до 4 клас, и от септември е в друго училище. Изкушавам се да ви пусна писмото което получих след 3 месеца чакане, още се чудя дали да го дам в инспектората.

# 724
  • Мнения: 14 300
Аз се найогих, апнах и ми изчезна трудовия морал... Май ще си тура банцкия и ще прилегна с книжка... Ам Асан и той хора пък!

# 725
  • Мнения: 986
Благодаря за пожеланията за Танче, момичета!
Руми, не съм я показвала скоро, вярно. Расте като гъба след дъжд- почти ме е настигнала на височина, на кг - също, за съжаление Joy
Скрит текст:
Stuck Out Tongue Winking Eye

И на мен навсякъде ми се ходи....

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 11:44 от anjelika_lety

# 726
  • Мнения: 39 309
Ти, па, щото си 5 кила с мокри гащи, Анджи! Екстра е девойката! Изглежда доволна и щастлива. И се превръща в момиче!

Али, да не забравиш да свалиш чорапите, че разликата после много дразни!

# 727
  • Мнения: 14 781
Ухаа страхотни снимки разгледах! Браво,прекрасни котета,дечица,пейзажи... 🤗❤
Ние сега ставаме. 🙈😂 Щото нали щерката пак реши в 6 да стане,до 8 се мотахме,пи сок,пишка,гледа клипчета... 😂 Накрая заспа пак,та до сега.

Имам си три нови приятелки в инстаграм! ❤😍🤗
Фенси,прати на лс ако искаш да се намерим в инста. А качването на снимки бързо ще го оправиш. Едно време имаше функция във фб след като си качиш снимка там,да я постнеш и в инста,но сега не знам как е,от години нямам фб. 😃

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 6 486
Много са ви хубави снимките на всички! Тути, много идейни кадри.

Да е честита Таничка на патерица! Здрава и щастлива да расте!

Ети, твоят мъж е за бой, и друг път сякаш така те е стряскал. Като не иска заради себе си, поне заради теб и децата да отиде на лекар, да не ви плаши.

Наплажувахме се двамата с Марто, следва следобедна лежанка с книжка.

Някой посетил вече Историческия парк край Варна, който откриха мин.месец?

# 729
  • Мнения: 2 622
Много харесвам играта на мълчанка. Жалко, че децата не я харесват - главата ми е на балон. Пия един сайдер с вишна и ще се отправям към царството на Морфей.

Много лоша прогноза за времето - дано няма поражения

# 730
  • Мнения: 15 022
Добро утро. Цяла нощ валя, а днес съм планирала градинско малиново парти. Дано все пак не се сбъдне прогнозата, защото вътре ще ни е тесничко.
Али, дано дядо Димитър е добре.

# 731
  • Мнения: 14 300
Добро утро!

И при нас валя нощес,  чух в просъници гърмела.
Съни,  дано при вас размине и осъществите партито,  защото звучи много яко...
Благодаря 🤗

Никаква не я свърших вчера аз. Цял ден се местих от шезлонга в леглото и се обръщах от гръб на корем 🤣 Голям мързел, но имах нужда.
Днес ще компенсирам 😁

# 732
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.
И тук е мрачно и май ще вали. Тъкмо ще оправя и изчистя. Нямаме чадър и не знам как ще се излиза за хранене, но ще го измислим. Сега докато другите спят, смятам да довърша книгата, която вече ми омръзна и да почна нещо по-интересно.

# 733
  • Мнения: 39 309
Добро утро и от мен. Тук е само студено. Валяло е, но не съм чула нищо.

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 7 307
Вали при нас. Момичетата са разочаровани, че пропускаме плажа

Общи условия

Активация на акаунт