Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 189
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 6 878
Оо, според мен въобще не става дума за удобство, а че сега това е модерно. След пет години ще са модерни пак високите токове и масово жените ще са забравили за кецовете и маратонките по всякакви събития.
Кецове не за 800, а и за 8000 не са обувки за сватба, пък даже и наистина да са Маккуин.

# 1 186
  • Мнения: 3 743
Мария, има общо, защото клошар е = бездомник=човек без дом и средства, а Мона далеч не е без възможности. Иначе да, и от до да е облечена в Шанел, стил и класа няма да придобие.

# 1 187
  • Мнения: 4 690
Изненадвам се, че толкова хора биха обърнали внимание на облеклото на гостите си и дори биха приели лошото такова(според чий вкус!?!) за лична обида. Предполага се, че съм поканила любими хора на сватбата си и фактът, че стилът им не отговаря на моят, танцуват смешно или са се изпотили, не би трябвало да ме смути или притесни, че ще развалят снимките ми.

Но е хубаво човек да научава нови неща за себе си всеки ден - разбрах, че не съм се старала достатъчно, щом с бакалавърска степен и магистратура съм работила за 800лв, не уважавам околните  и себе си щом никога не съм се качвала на 9 см токчета...тръпна в очакване какво ли ще ми поднесат идните дни 😂

# 1 188
  • Мнения: 6 930
Цитат
Нормален и здравословен ток от 3-4 см може да даде достатъчно елегантност и изисканост.
С искрено любопитство желая да видя елегантен ток, който е 3-4 см. На такова животно не съм попадала.


[/quote]



Т.нар. Kitten heel е прекрасен вариант за елегантна обувка с напълно поносима за всеки височина-обикновено са точно до около 3-5см. Иначе за всичко друго съм съгласна с теб - мараонките ги намирам за крайно неадекватен избор за сватба, освен, ако изрично не е упоменат хипарско-плажен дрес код като предпочитан. Па ако ще и Шанел маратонки да са.

# 1 189
  • Мнения: X
не уважавам околните  и себе си щом никога не съм се качвала на 9 см токчета...тръпна в очакване какво ли ще ми поднесат идните дни 😂
Не само не уважаваш себе си и околните, ами не си знаеш мястото в обществото и изобщо хич не си адекватна. Изобщо как си позволяваш да излезеш от вкъщи?

# 1 190
  • Мнения: 931
Скрит текст:
Сигурно вече го е наредил😜
Не искам да изгрубявам, но ми е странна Пирина, като уточнявам, че нея я следя предимно в ИГ. От видяното ми се струва, че се опитва да изкара детето си вундеркинд, то не бяха интереси към цифри и букви, към животни, към какво ли не, сега кубчето на Рубик реди, ама иначе не се е научил на гърне да ходи. Стана ми интересно, меко казано.
Моето на две години знаеше цифрите от 1-10,и немската азбука(да разпознава и казва буквите).Памперса го махнахме преди 2 седмици а е почти на 3😂.И не казваше нищо освен “мама “и цифрите.
Сега само коли са му в главата 😀..за малко да е вундеркин ама нц🤪.

# 1 191
  • София
  • Мнения: 2 666
И моето дете на 1.4 год. се заигра с кубчето на Рубик. Добре, че следвам Пиринчето, за да разбера, че отглеждан бъдещ гений.

# 1 192
  • Мнения: 3 743
Ще ме извините, ама обувките са ми слабост, та ще си позволя и аз да предложа няколко варианта:

Скрит текст:










# 1 193
  • Мнения: 4 690
Да, на първите имам различни вариации в базисни цветове - черно, нюд, сребристо, златисто. Хем стоят добре, хем са удобни и не се налага да търся заместител за остатъка от вечерта. Аз съм близо 178 см и по-високи обувки едно, че ме карат да стърча над 60 процента от останалото население, а и основната причина не са ми удобни..някой ще ме сбърка с ранено животно и ще ме застреля да не се мъча 😀

# 1 194
  • София
  • Мнения: 1 573
А къде точно Пирина е дала заявка, че детето й е гений? Питам, за да знам да не се изложа някъде, ако спомена, че Алекс джвакаше Рубик кубчето на брат си още на 7 месеца Joy
Аз я следя в Инстаграм, но не съм видяла никога да казва, че е много умен или специален Thinking Просто показва всички неща, с които го занимава, за което искрено й завиждам на ентусиазма.

# 1 195
  • Мнения: X
Аз съм близо 178 см и по-високи обувки едно, че ме карат да стърча над 60 процента от останалото население, а и основната причина не са ми удобни..някой ще ме сбърка с ранено животно и ще ме застреля да не се мъча 😀
Ох, с моите 150см сигурно трябва да съм нон-стоп на 25 см токчета Joy Добре, че не ми пука. Да снимки е малко смешно, ама да не придиряме

# 1 196
  • София
  • Мнения: 1 210
Добре де, аз не виждам кошарата  на снимката на Полина. Прилича ми на кухня това помещение. Но аз гледам постнатото тук, не в сторито й - не го намирам в Инста.

# 1 197
  • Мнения: 623
Да се включа и аз за дрескода със спомен от моята сватба от “далечната” 2015 год. Партито беше в хотел, с изнесен ритуал в градината, не супер-претенциозно, но определено елегантно и различно за една голяма част от гостите (тогава). Е, мъжът на една роднина беше по къси панталонки и тениска и определено на снимките бие на очи... Другото “нередно” според неписаните правила, за които съм чела/чувала, беше една бременна роднина, с дълга бяла рокля. Ама айде, може би е нямала друга рокля (макар че едва ли). На мен тогава като главно действащо лице не ми направиха впечатление тези детайли, ама хиииич 😃 Чак после на снимките. Но признавам, че после сме ги “обсъждали” зад гърба им 😁😁😁 Кой с какво е бил обут не помня, и не се набива на очи на снимките. Дами с маратонки обаче нямаше 😎

# 1 198
  • София
  • Мнения: 2 666
Приятелка беше скоро на сватба. Тя с прическа и професионален грим, официална рокля и обувки на ток. До нея половинката й облечен в 3/4 дънки, тениска. Чудя се какъв ли е бил дрес кода на сватбата.

# 1 199
  • Мнения: X
Добре де...не го ли е накарала да облече нещо...по-така?
"Дънки на сватба" винаги ме е потрисало

Golfo, това с бялата рокля знам, че е някакъв вид етикет. Никоя жена на сватбата не трябва да е в бяло - идеята е да не се отклонява вниманието от булката, да се знае коя е. Не че има шанс да се сбърка, но все пак. Аз го приемам като вид уважение към младоженците.

Общи условия

Активация на акаунт