Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 145
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 257
Подкрепям Emiliana V55, В@ня и MarieSt. Прекалявате със заключенията. Не поведетието на Майкъл е проблем, а вашето ровене. Сто процента, че той кото всеки човек има недостатъци. Но не са чак толкова ваша работа честно казано. Ели изглежда щастлива. Какво повече се изисква?

Проява на лош вкус и ехидност не виждам, втори път пуснах даже видеото.

# 406
  • София
  • Мнения: 6 219
А бе кой възрастен човек умира от глад за 6 часа без храна, та чак толкова драматичен да е глада. И не е крайност това - релизъм. Най-много мразя някой да седи до мене и да ми вика “спокойно”... с тъжен поглед, както се изисква явно от повечето мъже според темата. Много оо-добре да си гледам половината усмихнат и спокоен. Това не означава, че не се притеснява.

А по време на операцията той какво точно може да направи - да държи ножа на хирурга ли...

# 407
  • Мнения: 402


Всичко на показ

# 408
  • Мнения: 257
А бе кой възрастен човек умира от глад за 6 часа без храна, та чак толкова драматичен да е глада. И не е крайност това - релизъм. Най-много мразя някой да седи до мене и да ми вика “спокойно”... с тъжен поглед, както се изисква явно от повечето мъже според темата. Много оо-добре да си гледам половината усмихнат и спокоен. Това не означава, че не се притеснява.
Абсолютно! Аз съм депресивна и меланхолична. Ако моят не ме разсмива и майтапи в тежките моменти, щях да съм на антидепресанти, признавам.

Но оставете ме мен, Ели изглежда толкова щастлива. Какво друго трябва да се види, че журЕто да гласува единодушно ДА за мистър Бирч?

# 409
  • Мнения: 41
Еее, айде сега... Моят по професия е упойкаджия и 3,4 пъти се е налагало да ме приспива и от вечерта си ме държи гладна, като не спира да диша, само защото на любимата утре й предстои нещо си... Това са нещата от живота. Дори докато раждах не го исках, за да не ме подлъже (исках да си усещам болката) и да съм стегната, а не да цивря от болка  и той да ми подскача наоколо, чудейки се каква упойка да ми сложи. Това не означава, че не ме обича или че студен с ампутирани емоции. Просто хората сме различни.

# 410
  • Мнения: 2 179
Никой не ти е длъжен Гочевице! Прибирай си го на тихо, както правех с първото и правя с второто си дете. Това, че си родила не значи, че целия свят ти е длъжен. Ей, тея ИГ майки много досадни бе!
Скрит текст:
Айде,айде ...мен да ме е видяла да се снимам като 10 крещящи деца ми надуват главата докато вечерям/обядвам навън?>
Защо само за едната страна да е позволено?! Ами и на мен не ми е приятно някой да крещи и да не му се казва нищо..ще взема да пробвам стратегията на МонЪ.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 16:29 от Не се сърди, човече

# 411
  • Мнения: 878
А относно тези, които пишат тук и дават съвети да се возят 9-10месечни деца по посока обратна на движение се питам те самите шофират ли и имат ли деца? Всеки е наясно с ревовете в колата, постоянната нужда от забавление, подаване на играчки, биберони... и... липсата на контакт с лицето в колата. Ако е на месец, два три и само спи-да, но после е невъзможно.
Аз имам. Вече повече от година и половина се вози назад. Дори не знае, че има друг вариант. Плаче често, особено като и писне да стои на едно място, но не мисля, че е свързано с това, че седи назад.
Сигурна съм, че има деца, които плачат повече от моето дете и родители, които предпочитат да си спестят нервите, та всеки си преценява за себе си. За мен безопасността е на първо място.

# 412
  • Мнения: 9 484
Никой не ти е длъжен Гочевице! Прибирай си го на тихо, както правех с първото и правя с второто си дете. Това, че си родила не значи, че целия свят ти е длъжен. Ей, тея ИГ майки много досадни бе!
Скрит текст:

Ама разбира се, че са длъжни! Мястото на всяко бебе е по заведенията и всички трябва да се съобразяват да пазят тишина!

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 16:29 от Не се сърди, човече

# 413
  • Мнения: 3 743
Може би точно защото при нея има история с рака в семейството и ѝ предстои процедура не е искала, а и Майкъл, да се преекспонира. Операция е  напълно рутинна и при жени без обремененост, нужно ли е да се завайка една камара народ и да я гледа жално. Майка му е заявила желание да присъства, Майкъл я е взел и закарал, денят почва и свършва рутинно. Колкото повече не го мисли, толкова по-добре за нея, те може и да са имали разговор преди това и тя да му е индикирала вербално или не, че не иска да се чувства като болна. Шегата най-вероятно е била без лош умисъл, било то и нескопосана. По-добре затова да се подразни и да се разсее, отколкото да се фиксира върху спомени за майка ѝ.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 16:25 от Emiliana V55

# 414
  • Мнения: 4 400
И аз държа ММ надалеч в такива ситуации.  Лекар е, присъствал е на много раждания/секцио (не е АГ, но е било част от специализацията му) , но не го исках в операционната.

# 415
  • Мнения: 411
Хистероскопия е самото Оглеждане на матката с цел да се види или открие нещо друго, може да е полип или киста. Тя каза, че е имала малко образувание, което е трябвало да бъде премахнато.
Има диагностична и оперативна хистероскопия Wink

# 416
  • Мнения: 35 110
Изгледах видеото на Ели. Това със закуската си беше закачка.
Толкова сте уверени, че Майкъл в киселяк, че дори и шегата му не я приемате за шега.
Видеата на Ели са хубави.
Мона е досадна. Да идеш на заведение със спящо дете е все едно да идеш на детска площадка със спящо дете. Отделно, в тая жега по- добре да го прибере да спи у тях, вместо навън.

# 417
  • Мнения: 46 516
А бе кой възрастен човек умира от глад за 6 часа без храна, та чак толкова драматичен да е глада. И не е крайност това - релизъм. Най-много мразя някой да седи до мене и да ми вика “спокойно”... с тъжен поглед, както се изисква явно от повечето мъже според темата.
Силно се съмнявам, че е станала да яде в 2 ч. посред нощ. Не е яла вечероятно от вечерята, поне 12 ч.
Което само по себе си не е проблем. Нито е проблем той да си направи нещо за ядене и да закуси. Но без превъзнасяне, натърване колко е вкусно, възнесени физиономии и т.н. А най-неприятното е, че когато тя се трепе за да му готви цял ден, той винаги е сдържан като го опита и не примира така. Как пък веднъж не реагира по подобен начин тогава, тук обясняваха, че си му бил такъв студен характерът, пък сега много емоционално го раздава.
И не е вярно, че изискваме тъжен поглед. Когато ми е притеснено искам същото като всеки друг път - да не ми се подиграват и да не ме успокояват.
Еее, айде сега... Моят по професия е упойкаджия и 3,4 пъти се е налагало да ме приспива и от вечерта си ме държи гладна, като не спира да диша, само защото на любимата утре й предстои нещо си..
А обяснява ли ти как трябва да съжаляваш, че не можеш да си хапнеш еди какво си и да примигва от кеф като го дъвче?

Толкова сте уверени, че Майкъл в киселяк, че дори и шегата му не я приемате за шега.
Въобще не е киселяк, вижда се как се забавлява с приятелите си и колко е мек със семсйството си. Но отношението му към нея, никак, никак не ми харесва. Много ми е приятна тя и не го заслужава.

# 418
  • Мнения: 4 400
Е, за мен шегите на Майкъл са си малко сухарски, ама пък тя си го харесва и й е забавен, така че моето мнение няма никакво значение в случая.

# 419
  • Мнения: 3 743
Уфф, Мона е рядко противна личност. Освен като излезе наследникът навън всичко живо да шепти и ходи на пръсти. Като не ѝ е угодно прав ѝ път у някое село насред полята, само щурците ще ѝ пречат. Като иска инстаграмска салата ще търпи шумотевицата на центъра, аман от хора, дет не виждат по далеч от носа си. 😡

Общи условия

Активация на акаунт