Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 346
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 167

Снощи направих грешката да си пусна Зорница. Оставете, че натъртва на думите и така наподобява Рос от Приятели. И тези къдрици направо са вече фикс-идея.

Това забавяне, притваряне на очи и натъртване на 1-2 думи и после избълване на 20 в секунда ми идва в повече. Театралничене, както някой горе го беше нарекъл.

# 61
  • Мнения: 1 531
Някой може ли да ми обясни , този контраст ?!
https://dk.linkedin.com/in/antoinette-pepe-19b6b335 
Как така,Антоанет е работила,като изпълнителен  директор , също е работила в телевизия ,PR ...и изведнъж продавач-консултант в Боди Шоп...??!!!! Kак се получава това?? Ако имаш такава автобиография,как ти падат критериите  за търсене на работа до продавач...
Когато си софийско чедо, но пък въздух под налягане..

# 62
  • Мнения: X
Ох, Ралица повтаря едно и също - минимализъм, йога, бърнаут, бебе, пак йога, пак минимализъм... Постоянно. Идва ми твърде ограничено това момиче. "Интелектът", който демонстрира, е въздух под налягане. Как очаква да ходи човек без едни сухи кърпички - кихнеш и си ходиш с текналия нос ли?
Може от дрехите да се бърши.
Пепе още ли на дъното или под него Grinning
А Галя горката ту корейска хвали ту виши миши, който ползва корейска не си помисля дори за западна козметика.

# 63
  • Мнения: 260
Вие пък не се впрягайте, че ств перфектни моля ви се. Не били фенки половината, е и аз не съм фенка дами. Това не означава, че ще я хейтвам, вярно темата е за обсъждане, но никоя от вас не я познава в живота каква е, що е. Също така много други майки си снимат живота, и българки, и от чужбина също. Това е въпрос на личен избор. Не мисля, че сте чак толкова перфектни, че толкова да я хейтвате, не забравяйте, че всеки има кирливи ризи. Ани разбира се, че ще си прави ноктите, коя нормална жена ще се разпусне? Една жена трябва да се поддържа това че е майка не означава да спре да живее и да стане 100 кг и разпусната, без нокти, коса и какво ли не .

# 64
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Някой може ли да ми обясни , този контраст ?!
https://dk.linkedin.com/in/antoinette-pepe-19b6b335 
Как така,Антоанет е работила,като изпълнителен  директор , също е работила в телевизия ,PR ...и изведнъж продавач-консултант в Боди Шоп...??!!!! Kак се получава това?? Ако имаш такава автобиография,как ти падат критериите  за търсене на работа до продавач...

Тя Пепа се е изкарала вундеркинд !

Владее немски, френски? Съмнявам се.

# 65
  • Мнения: 1 531
Моят избор е да не харесвам Пепе, нека си е перфектна и добра майка, това си е неин проблем.

# 66
  • Мнения: 3 743
Нали казах преди, че спалнята на mint stories ми прилича на принт от H&M. Сега погледнах в инстаграма на Надя да видя бебето и какво виждам:

Скрит текст:



Роклята е точно от H&M. 😁

# 67
  • Мнения: 1 695
Ох, записвам се само, притесних се, че никой не е писал днес, пък то нова тема. Викам да не почнахме да харесваме Пепа, пфууу отдъхнАх си

# 68
  • Мнения: 9 486
Вие пък не се впрягайте, че ств перфектни моля ви се. Не били фенки половината, е и аз не съм фенка дами. Това не означава, че ще я хейтвам, вярно темата е за обсъждане, но никоя от вас не я познава в живота каква е, що е. Също така много други майки си снимат живота, и българки, и от чужбина също. Това е въпрос на личен избор. Не мисля, че сте чак толкова перфектни, че толкова да я хейтвате, не забравяйте, че всеки има кирливи ризи. Ани разбира се, че ще си прави ноктите, коя нормална жена ще се разпусне? Една жена трябва да се поддържа това че е майка не означава да спре да живее и да стане 100 кг и разпусната, без нокти, коса и какво ли не .

Аз до сега не съм видяла някой в темата да се изтъква, че е перфектен. Не знам къде си видяла такова нещо. И не е задължително един човек да е перфектен, за да може да изрази мнението си.
Ще се радвам да отговориш на моя коментар за Петканова и палачинките.
А дали никой от темата я познава, ти няма как да знаеш със сигурност.

П.П. Не е зле да си преговориш пунктуацията.

# 69
  • Мнения: 260
Вие пък не се впрягайте, че ств перфектни моля ви се. Не били фенки половината, е и аз не съм фенка дами. Това не означава, че ще я хейтвам, вярно темата е за обсъждане, но никоя от вас не я познава в живота каква е, що е. Също така много други майки си снимат живота, и българки, и от чужбина също. Това е въпрос на личен избор. Не мисля, че сте чак толкова перфектни, че толкова да я хейтвате, не забравяйте, че всеки има кирливи ризи. Ани разбира се, че ще си прави ноктите, коя нормална жена ще се разпусне? Една жена трябва да се поддържа това че е майка не означава да спре да живее и да стане 100 кг и разпусната, без нокти, коса и какво ли не .

Аз до сега не съм видяла някой в темата да се изтъква, че е перфектен. Не знам къде си видяла такова нещо. И не е задължително един човек да е перфектен, за да може да изрази мнението си.
Ще се радвам да отговориш на моя коментар за Петканова и палачинките.
А дали никой от темата я познава, ти няма как да знаеш със сигурност.

П.П. Не е зле да си преговориш пунктуацията.

Сега за пунктуацията ми ли ще се впрегнете Joy
Иначе за Петканова и палачинките не съм ви разбрала . За нея казвах, че казва колко лесно се гледало бебе , а всяка вечер е по дискотеките и по някакви събития. Не си гледа детето чак толкова , само седи и го снима по цял ден. Това казвам , не съм ден на Антоанет, просто съм останала с такива впечатление за нея, повечето време е с децата си . Всеки има право да си каже мнението и да не я харесва, разбира се

# 70
  • Мнения: 9 486
Разбира се, че всеки има право да си изкаже мнението, аз просто не разбрах какво имаш предвид с това, че не била като Петканова.

Съжалявам, но няма как да се съглася с теб. Първо, Антоанета много повече си снима децата от Алекс. Както всички видяхме децата й ежедневно да подложени да снимат реклами под нейна режисура с безброй дубли.
Също не смятам и че си гледа децата повече от нея - София е по цял ден на ясла, вечер предимно с баба й и дядо й.
На Сиена по бързата процедура замести дневните хранения, за да я оставя на прабаба й, сега директно я отби и си вдигна куфарите да се чекне на разни пубери.
И Антоанета разправяше, че децата се гледат между другото, пък сега виждаме, че родата ги гледа.

Алекс не блести с особен интелект, но поне изглежда добродушна и незлоблива за разлика от Пепе.

# 71
  • Мнения: X
На Алекс е ясно, че ѝ се помага, но пък тя никога не е твърдяла, че супер всеотдайна майка, която няма време за себе си, или че е много наясно с мами ляйфстайла, даже се спуках от смях гледайки видеото за раждането на Габриел. Призна си, че хал хабер си е нямала общо взето.
Виж Пепе е друга история, рИве, че няма време за себе си, а само за децата. Пък ходи на маникюр, на танци, на морето да снима с други влогъри и прочие. Тоест и тя има помощ. Никой не е казал да не се поддържа, нека, ама да не споменава, че нямала изобщо време за себе си. Щото и на нея има кой да ѝ помага. Дори във видеото с Валери каза "бабите ми направиха подарък да гледат децата, защото имах рожден ден наскоро". Напуши ме смях, защото имала-нямала рожден ден, бабите доста често помагат с децата, а тя се изтъкна едва ли не, че щото имала РД решили да ѝ помогнат бабите, че да се поглези. Можеше да каже бабите ги гледат и точка.
А и тя беше начукващата канчета, според която децата не пречели на животът и на кариерата. Щом не пречат, какво правят при бабите си?
И Галя си оставя детето на бабите, при положение, че и тя не прави май нищо съществено. Ама винаги е казвала колко им е благодарна, и че без тях нямало да се справи. Да сте чули някой да казва нещо за това, че тя си оставя детето при бабите?

# 72
  • Мнения: 35 130
Стефи определено изглежда добре, но косата ѝ явно е пострадала от режима

# 73
  • Мнения: 257
Не е нужно човек да е учител, за да се изразява грамотно. 🙃

# 74
  • Някъде там
  • Мнения: 16 087
Диди,прочети си първия пост.
Както предполагам си забелязала, най-критикуваната, от най-голям брой хора дама, в тази тема е Антоанет.
Има критика за всички,но за нея, тя е повече от суперлативите.
Сама трябва да се сетиш,че щом при наличие на толкова "инфлуенсър звезди" основно се пише и критикува Пепе, явно повредата не е в нашия телевизор.
Ако държиш, ще ти посоча, лично аз защо я критикувам,защото имам достатъчно аргументи.

Общи условия

Активация на акаунт