Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 059
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 90
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Дона,глад си е.И аз съм на подобен режим и правя фаст но 24 часов,не желая да си стресирам организма с повече,а имам доста за сваляне.Глада за мен е временно решение.
Ако после се отпусне малко, ще е страшно,а цял живот на такъв режим си е убийствено.
Зорница е пример че кетото на едно се отразява добре,друго скапва.

# 91
  • Мнения: 1 648
Стефи определено изглежда добре, но косата ѝ явно е пострадала от режима
Много й се възхищавам за постигнатото, но понякога си мисля, че прекалява с глада. Надявам се да греша и да знае какво прави.

За коя Стефи става въпрос? Може ли линк към канала и?

# 92
  • Мнения: X
На Стефито си е чист глад, 48 часа, два пъти в седмицата, ти директно се убиваш.
Аз съм пробвала т.н. фаст, в периода след вечеря до обяд на другия ден, и макар че си наваксвах калориите с другите яденета, след 3-4 дни ми се виеше главата при ставане сутрин.
На сестра ми обаче и понася, но няма особен ефект.


За коя Стефи става въпрос? Може ли линк към канала и?

https://www.instagram.com/eatlovemakeup/

# 93
  • Мнения: X
Ако после се отпусне малко, ще е страшно,а цял живот на такъв режим си е убийствено.
Затова се надявам в един момент да премине към някакъв по-умерен режим. Не бих го нарекла диета, а промяна на начина на живот по-скоро.

Пламена, за eatlovemakeup говорим - има блог, канал, инстаграм акаунт, но в канала май вече не качва много.

# 94
  • Мнения: X
Боряна имаше хубаво видео как е свалила 13 кила за 6 месеца без спазване на диети, но с намаляване на порциите.

# 95
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Боряна имаше хубаво видео как е свалила 13 кила за 6 месеца без спазване на диети, но с намаляване на порциите.
Коя Боряна?Може ли линк?

# 96
  • Мнения: 4 400
И спорт! Слабо, но отпуснато тяло също не е кой знае колко привлекателно.  Веднага се сещам за Бест Батинковата.

# 97
  • Мнения: X
Боряна имаше хубаво видео как е свалила 13 кила за 6 месеца без спазване на диети, но с намаляване на порциите.
Коя Боряна?Може ли линк?

Боряна Стефанова

# 98
  • Мнения: 7
Двата клипа на ВалериЕ и "Тонката" чупят тъпомера рязко!

И скубането на вежди като метод на обезкосмяване го показват, а кола маска на ръце - не! Отново желязна логика.
То за тях явно най-важна е грижата за лицето, а останалото е на заден план... Само дано и не оставят и някои други "части" за "после" Fearful

# 99
  • Мнения: 1 726
А коя е Ети от Валката и Тонката?

# 100
  • Мнения: 348
На Стефи косата ми изглежда много проскубана толкова къса, не мисля, че е само от кето режима. 
Боряна не я харесвам особено, не ми е приятна за гледане с тея мимики , дето си сбръчква цялото лице, когато говори, а интрото на видеата й със "забавни" моменти ме дразни.

# 101
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Антоанета Пепелджийска-Антоанет Пепе,Ети,Тонка,Пепе,Пепа,Пепон са една и съща жена.
Всеки я нарича както му е удобно.😄
Валери-Валерие Валката,Вал е другата с много имена тук.😃


Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 13:15 от Не се сърди, човече

# 102
  • Мнения: 3 743
Фастовете може да са много благоприятни за организма. Аз от сравнително скоро се информирам и го практикувам, но засега ми се отразява много добре. Правя от 16 до 24 часа гладуване, в повечето случаи около 18, най-вече  за изграждане на мускулна маса и малко self control с храната и нямам проблем. Най-големият такъв е да пребориш навика, че трябва да се храниш в определено време, после бързо усещаш кога реално огладняваш. На сваляне на килограми най-вече воля трябва за цялостна промяна на живот, Стефи както изглежда към това се стреми. Със сигурност е по-добре от наднормено тегло.

И за да не само спам, един канал от който научиш много за fasting: https://www.youtube.com/user/TheTdelauer

# 103
  • Мнения: X
Ивана се обади и каза, че е сърдита. И тя иска 15 прякора. Иначе не е инстаграмабъл.

# 104
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
От раз предлагам Котаница!

Общи условия

Активация на акаунт