Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 101
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 789
Всяка Диди в темата идва да ни каже колко сме злобни, грозни и как завиждаме на Пепон и подобните й. Жалко, че пак ще заметат, иначе щях да ти обясня повече за отношението ни към нея.

# 136
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Предполагам за Карнавала и другите подобни събития (Живите статуи )имаш в предвид , за съжаление не успях да присъствам и да заснема. Но може да ги добавя като снимки и събития ,в града ни. Да, много добра идея. Благодаря ти!  Да не би да се познаваме покрай Сиси? Simple Smile

Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 14:25 от lorito5678751

# 137
  • Мнения: 919
Аз пък не можах да разбера защо след като си се оплаквал, че ти е трудно на шестия етаж заради мъкнене на колички, торби и деца, се местиш на 18-ти етаж. Да, със сигурност има асансьор, най-вероятно два, но една повреда, спиране на тока или просто дете, което внезапно е решило, че го е страх от асансьори и почнало да се тръшка, че не може и не иска - и цак - вече не качваш шест етажа, а три пъти повече.


Спокойно, аз живея на 18 етаж. За 20 години 4 пъти съм се качвала пеша и то защото нямах търпение да седна да пия едно кафе, докато оправят асансьорите /бързо реагират, точно защото блокът е висок/. Детето мрънкаше няколко пъти, че го било страх в асансьора, но го забаламосах и проблемът се реши. На терасата не го оставям да излиза сам. Има и защитни приспособления за да не си отваря сам. Прозорците и вратите се отварят на клапа.  Високите блокове не са проблем в никакъв аспект, освен ако човек има фобия. За сметка на това гледката е незаменима, шумът е по-малко, прахът - също. Гледането в кухнята на съседката е изключено.

# 138
  • Мнения: 6 874
Таня, аз съм спокойна, но благодаря.
Казвам какви биха били моите съображения и кое ме учудва.

# 139
  • Мнения: 3 978
Супа в буркан?не ми изглежда добре,малко вече ми идват в повече с тези изцепки....

# 140
  • Мнения: 3 794
Супа в буркан?не ми изглежда добре,малко вече ми идват в повече с тези изцепки....

Такава супа пробвахме преди 2-3 месеца, веднъж! Еми, пълна отврат! Абсолютно безвкусна 🙈

# 141
  • Някъде там
  • Мнения: 16 063
Потвърждавам за ужасната супа.
Почерпиха ме с такава супа. Отпих глътка и повече не повторих. Не ми хареса.

Обичах,такива конкурси са винаги нагласени.
Можехме да участваме  с моя котарак, но не видях смисъл.

Аууу, Фичо се сети да си хареса децата.😊

Аз редовно си правя предизвикателства с изхвърляне на боклуците. Не съм минималист, но много обичам да се ровя в стари неща и да ги разчиствам.
Няма да и правя предизвикателството,защото ми е някакво странно.

Апартамент като на mint трудно се купува само със следване на мечтата си...

Пепа на 30 е чудесна.Така и трябва.

Матейчо, сам си избира и купува обувките вече,остава само сам да си ги плаща.
Много талантливо дете.










# 142
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Аз се чудя на двете приятелки ели и пепе,и двете са били в дания и двете са в датски семействаи двете влогърки,и такава тотална разлика,едната представя датския живот чудесно,гради върху тази основа,адаптира се към културата им ,стреми се да научи езика и т.н, от другата нищо не разбрах нито тя е взела нещо,нито предава на децата си,а на няколко пъти останах с впечатление че и филип е почти побългарен....
Ели няма на какво да стъпи тук в България и твърдо е решена да се интргрира в Дания и семейството на Майкъл не го казвам с лошо. Антоанета си има нейният гръб, семейството ѝ са млади, заможни и задружни и в случая за нея е по - добре тук по този начин.

# 143
  • Мнения: X
Супа в буркан?не ми изглежда добре,малко вече ми идват в повече с тези изцепки....
Това не е ли шише? Супа в бурканче съм носила за детето като ми беше малко, защото обича супи...ама за голям човек малко ми идва в повече.

# 144
  • Мнения: 6 874
Гледах тъкмо клипчето на Елица за рождения ден на Майкъл.
Късметлия е той с такава жена до себе си. Мила, грижовна, красива, не и под нивото да сготви и да направи изненадата на някого. Дано да я цени той, а и семейството му. Това видео остави позитивно чувство в мен.

# 145
  • Мнения: 35 110
Беше прекрасно видеото за изненадата на Ели! Много приятно беше!!!
Деси (dessytalks) беше качила стори днес. Изглежда страхотно!

# 146
  • Някъде там
  • Мнения: 16 063
Беше прекрасно видеото за изненадата на Ели! Много приятно беше!!!
Деси (dessytalks) беше качила стори днес. Изглежда страхотно!
Деси и тя беше на което,но за разлика от Стефи,тя не гладува,но тя и нямаше толкова много за сваляне.
Страхотно изглежда да.

# 147
  • Мнения: 35 110
Беше пухкавичка, докато беше бременна. Сега е като момиченце

# 148
  • Мнения: X
Сега видях снимки на Мегз и мъжа й...но коментарите са по-интересни Laughing
Скрит текст:




# 149
  • София
  • Мнения: 17 775
На последната снимка Пепа изглежда наистина добре. Като млада приятна жена.

Споко, във високите ЕПК-та асансьорният техник е длъжен да идва веднага и никога не остават без поне един работещ асансьор. Проблемът ѝ е покривът на блока, ако е на последния етаж.


Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 18:03 от The Catcher in the Rye

Общи условия

Активация на акаунт