Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 102
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Момичетааааа, къде е Фичо? Гледам снимал си на стори маратонките. Сигурно е знак, че е станал от хамака на сестра си, обул се е и ще се върне при Пепе.

# 226
  • Мнения: X
От Наум и Теа не мога да преценя кой ми е по-противен, комерсиални лигни :/
Определено Теа. Наум поне прави нещо, лекар ще става, в сериала снима, а тя е просто гаджето на Наум Шопов и като такава се вре при Гала.

Едва ли мъкнат храната, за да спестяват, по-скоро заради режим.

Наум е начинаещ лекар.
Това не е вярно. Той още не си е започнал специализацията, само е завършил. След като приключи с Откраднат живот, ще специализира (това бяха думите му в интервю)

# 227
  • Мнения: 2 179
Мале като ги гледам как са се снимали по шкембета Tired FaceTired FaceTired Face
(визирам Лиляна)

# 228
  • Мнения: X
Според мен това момиче- Лиляна има ментални проблеми или такива от детството, които се отразяват в бъдеще.
И аз до последно се колебаех .. между лека и умерена умствена изостаналост. 🤔
Или депривация, ако е била в дом за деца. Не съм запозната с историята й. Но УИ и депривацията са характерни с тая мърльовщина, която показва и занемарения й външен вид, не умее и да прецени състоянието си....въобще не е в норма момичето.

# 229
  • Мнения: 2 179
Скрит текст:
Отваряйте на собствена отговорност ! 😩

# 230
  • Мнения: 787
Лиляна беше споменала,че май не се разбира с баща си,че те не одобрявали връзката и..смътно си спомня нкв неща и не помня откъде.
После по фб ги бяха разпространили с гаджето и,призив да се пазят хората от въпросните защото били измамници.

# 231
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Имаше едно видея където разказва как се запознала с "мъжа" си и там казва, че родителите й били "старовремски" и не й давали да излиза много, ама иначе работела в някаква кръчма.
Нищо й няма на момичето. Явно просто от малка си живее така и за нея е нормално.
Ако й има нещо нали затова има лекарства и болници. Или явно всички около нея са с някакви проблеми.

# 232
# 233
  • Мнения: 257
Това хранене на Наум и Тея/а (не знам как точно й се изписва името) е заради режима на Наум. Има някаква лятна цел човекът.

 А и ако беше, за да спестят, какъв е проблемът? Нали все се дразним на разхищаването за козметика и дрехи на ВалериТО и г-жа Дриймърка, сега е проблем защо другите "уж" пестят. В пъти по-добре да гледам Наум и Теа/я да дрънкат общи приказки пред "предизвикателствата" на лигавата Валери и мудния й Мартин.

# 234
  • Мнения: 620
И все пак...въпросната “дама” (Лиляна) е представителна извадка за една немалка част от населението ни Sad Бедност (материална и духовна), мързел, тарикатлък... Повече българи живеят за съжаление в нейния тип обстановка, отколкото по брънчове, ежедневни Сефора-шопинги, и маси от американски дъб за 2,000-3,000 лева Sad Сори, исках да споделя какво си помислих след като я видях...

# 235
  • Мнения: X
Скрит текст:
Офф
Тцтцтц ама пазете ги тия деца по къщите каде сте ги завели в парка значи, човек кучето не може да си измеде да оцапа тревата....Laughing

# 236
  • Мнения: 91


Ах Пепитааа, Пепитаа! Какво ли е правила с Чочев на полето 🤣 ужас..

# 237
  • Мнения: 580
Имаше едно видея където разказва как се запознала с "мъжа" си и там казва, че родителите й били "старовремски" и не й давали да излиза много, ама иначе работела в някаква кръчма.
Нищо й няма на момичето. Явно просто от малка си живее така и за нея е нормално.
Ако й има нещо нали затова има лекарства и болници. Или явно всички около нея са с някакви проблеми.
Не е казано, че всеки има критичност и съзнава менталните и психични проблеми. Чак нищо да и няма, определено се наблюдава снижение на интелекта и тн.

# 238
  • Мнения: 2 872


Ах Пепитааа, Пепитаа! Какво ли е правила с Чочев на полето 🤣 ужас..

Тази съвсем е разпасала командата Grinning Прилича ми на жена, която е наранена/изоставена от мъжа си и сега прави всичко възможно, за да му докаже (и на себе си), че е щастлива, забавлява се без него и не и е нужен. И аз съм ги правила тези номера, но като бях 11-12 клас.

# 239
  • Мнения: X
Ах Пепитааа, Пепитаа! Какво ли е правила с Чочев на полето 🤣 ужас..
Дано само не е правила трето JoyJoyJoy
Пепе, Пепе.....

Общи условия

Активация на акаунт