Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 086
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 787
Ау,срещу 3 хилки ще съм на круиз и ще ми пее Веско Маринов,как да не спестя от закуски за таквоз'преживяване Trollface

# 571
  • Мнения: 3 020
Момичета, някой може ли да пусне линк към ютуб канала на тази Константина, че нещо не я намирам.

Заповядай https://www.youtube.com/channel/UCanS6y52bpIUJ4xfy_J7ubg/

Но тя качва доста клипчета и в инстаграм, май и във фейсбук също.

# 572
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
На Валери гаджето работи като екскурзовод(?) към туристическа агенция, доколкото знам, тя е около 29-30 годишна, той може би е 3-4 години по-голям от нея.
Аз му разгледах снимките на Мартинчо в ИГ, описанията под всяка от тях просто разбиват "🌻🐥🦋🍉🥗🌞🦄🌈", само емотиконки с пиленца, еднорози и пр. Сладур. 😆

Той все пак не трябва да е някой случаен, а достоен избраник за Кралицата на пътуванията!

Погледнах видеото на Пепа, тази презентация е на ниво 12-годишно втори срок. Как въобще са й дали тази тема - креативност? Примерите сигурно са се изчерпали с бумеранг, мамини /по-скоро Пепини/ неволи и подобни.

# 573
  • Мнения: X
Добре, че ВалериЕ не работи в тая агенция, има да мъкне хората по сефорите....

# 574
  • Мнения: 878
Пепе е толкова неестествена докато презентира.. Намислила си е някакви заучени движения, които да свърже с определени думички (“спад” = ръчички отривисто отиват надолу), но от премисляне го прави някак със закъснение и е доста криндж.

# 575
  • София
  • Мнения: 386
Ще има специални екскурзии, които са организирани съобразно намаленията в Сефора. Бонус снимка с инфлуенсърка, ще може да видите и какво си носи в куфара и в дамската чанта, как се гримира по време на път и рутина когато е на почивка. За ВИП клиенти ще има вечеря с бюти и фешън гуру по-позната като the Queen of vacations, както и участие във влога й и един бумеранг. Цената ще е скромничка, ако спестяват един месец от закуски. 😂😂😉

# 576
  • Мнения: X
feel_you, да си търсиш комисионната за идеите, които даваш. Очаквай в най-скоро време включване по твоя сценарий. Wink

# 577
  • София
  • Мнения: 386
Ще я подсетя като развие бизнеса. 😉😂

# 578
  • Мнения: 931
Ама какво сте го захапали Мартин,работи си човека,заработва си заплатата...не е тръгнал да краде или прави измами.

# 579
  • Мнения: 1 695
Поля голяма почивка направи, прочела тук, че коментирахме как от изписването е със 100 сторита, снимки и тн и “щяла да почива”. Издържа, обаче, по-малко от седмица и вече е на линия. Да излиза да се види с приятелки, няма лошо в това ине мога да я съдя, но не видях какво толкова за хвалене имаше в снимките по-горе, тя явно друго вижда. И като цяло и да имаше, ми писна да гледам тая надпревара кой за колко време свалил n-килограми, ама нали трябва да си просим комплименти. Поле, ако четеш, кога да чакаме снимка отгоре с бебето на цицата и сексе сютюен, просто питам?

# 580
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Ели и Пепа отиват към морето.
Наснима си децата. Направи си рекламите остави ги пак и хукна, че нали и тя трябва да има време за себе си.

# 581
  • София
  • Мнения: 386
Току що изгледах това видео. На френски е, няма субтитри. Но момчето споделя, че е животът му много се е променил, поел е в друга посока, а той се чувства много вдъхновен от ролята на баща.
Скрит текст:

Не разбирам защо нашите влогъри, като имат дете се опитват да докажат, че животът не се променя. Смятам, че това е доста егоистично, това е съвсем различен етап и роля в живота на човек. И е важно да е осъзнато, защото си отговорен за едно дете, което се нуждае от теб, от примера ти и т. н. А това с килограмите е толкова индивидуално, че не виждам защо изобщо се споделя.

# 582
  • Мнения: 402

Аз въобще не вярвам, че Пепе има висше образование.

с Фицата заедно са завършвали.Колкото той инженер, толкоз и тя с дисертация.

# 583
  • Мнения: 402
Ели и Пепа отиват към морето.
Наснима си децата. Направи си рекламите остави ги пак и хукна, че нали и тя трябва да има време за себе си.


Та в този ред на мисли и тя и Ели са един дол дренки.Едната се представя пред камерата повече като грижовна защото е с единия крак прекрачила навън та гледа да се интегрира..

# 584
  • Мнения: 7 572
Защо един дол дренки? Какво странно има да ходят на море по женски?

Общи условия

Активация на акаунт