Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 995
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 378
В Дания.
Не разбирам какво общо могат да имат Антоанета и Ели, че и на море да отиват заедно. Като съдя по интернет кариерата им, са противоположности и то по начин, който не ги привлича. А Антоанета пак си заряза децата след няколко сторита и хукна да си живее безгрижния живот без деца. Надявам се горещо тя да не е представителен случай на българските майки, защото е страшно. Ако не бяха бабата и прабабата на децата да ги гледат, щеше да е още по-страшно.

# 601
  • Мнения: 878
Аз няма да бързам да коментирам дали пак е хукнала сама, точно защото казваше на София, че ще ходят на море.
Ще се разбере скоро.

# 602
  • Мнения: 3 782
Момичета, знаете ли кое ми направи впечатление в последното видео на Пепе (превъртях го , не съм го гледала дословно), даже и без звук, последния си го пуснах само като показа книгата ,,Живот в скалите,, , която й я е подарила нейна приятелка, с пожелание да намери/ й се случи това,което е описано в книгата. Понеже имам книгата , а наскоро и Ивана пусна в блога си ревю на нея: http://www.dreamofjoe.com/2019/07/7061.html#more-7061
, (аз също имам ревю , но няма да копирам лик, че ще изхвърча от темата) Simple Smile
Та през ,,погледа,, на всеки читател различно ще разбере за какво става дума в книгата, но за мен лично е препратка към намирането на любовта.

Оф, тая пък и тя с отвратителните си нокти. Няма да чета даже какво е написала. И как е драскала по снимките, ммм не, благодаря.

https://www.youtube.com/watch?v=6_9PvFtePro

Ето линк към видеото на Лори за книгата Simple Smile

# 603
  • Мнения: 46 492
Да си залепен целогодишно за децата си и да си дадеш почивка от 1-2 седмици, докато те са при баба и дядо, е зарязване? И без децата да е, нищо лошо няма в това.
Къде е казала, че не кърми? Тъкмо доскоро обясняваше, че Сиена иска постоянно да суче. Според мен просто си я е отбила директно заради партитата. Лошо няма. Само после да не разправя друго.
Не я следя стриктно и не помня точно кога, но преди повече от месец. А кърмене не съм виждала да показва доста отдавна.

# 604
  • Мнения: 41
Пепа с нова кола ли е? Според мен с Фичо нещата са финиширали. Тя ще се почекне малко, докато го преживее и като се съвземе, няма да могат да я стигнат другите инфлуенсърки, 'щото тя ще стане Супер Пепе. Жена, майка, баща, блогър, влогър.... Супер Пепеее! От септември така ще се представя Joy

# 605
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Благодаря Лана!
Против съм залепването за децата, за съм да свикват от малки с други хора - близки ,роднини, или ако няма кой да помага от родата, детегледачки. Но при Пепе се получава от ,,цвят на цвят,, - един ден във Варна, друг в Бургас, трети на сватба в Англия, четвърти нейде другаде, пети на море (дано наистина заведе София/децата да видят море, че те милите освен молове и заведения, ни планина знаят какво, е ни море).
Мнозинството тук се гневим, не че Пепе го раздава айляк, пей сърце, а че до преди 2-3 месеца в национален ефир и навсякъде тръбеше,че децата са част от лЯйфстайла й и че не е проблем да ходи навсякъде с тях. Явно мама и тате имат нужда да са без деца така, както е тръгнало да не продължи цяло лято.

# 606
  • Мнения: 6 604
Ето, дишайте. София е с нея.

# 607
  • Мнения: 1 295
Аз съм назад с материала, но да си кажа, че сигурно Филип и Пепе нещо са скарани. Дори да му е тъжно за приятеля му чак толкова време да го няма при жена му и децата му ми се струва странно. Натъжих се за децата като видях снимки в профила му с племенницата вместо с тях, още едно прекрасно дете между другото. Дали пък той след загубата не е почувствал носталгия и желание да се върнат там, а пък на Пепе вече й хареса живота тук, не вярвам да е навита, та от там да е сдърпване то. Ще видим, дано всичко накрая им е наред..

# 608
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Много благодаря, че споделихте канала на Лори.
Лори, харесват ми клиповете ти, естествени и неподправени. Темите са разнообразни и обширни, а са и част от нещата, които ме вълнуват. Особено ме впечатли, че показваш прекрасни части от България, неземна родина си имаме! Браво и продължавай само така!

Гледах и новото видео на Поли. И за нея само хубави неща ще кажа. Артистична, интересна и забавна.Това е човек, който съчетава хоби и професия и според мен така се прави. Платформата Ютуб би трябвало да е допълнение към нещо съградено, а не пълнеж на баналното ежедневие. Като в случая Поли, показва премиерата, актьорите, интересни факти и кани по този начин своите последователи на театър. Така се прави.
Пепа например и сто води да ми размахва, ще взема чаша и ще си налея от чешмата. Усет,чар и креативност трябват!

# 609
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Имат си проблем,определено.
Кой е причината,те си знаят,но това не оправдава инфантилното им поведение.
Скарани скарани,ами направете така, че никой да не разбере.
Досега се показваха като страхотно семейство и сега бум,няма го това семейство.

Да думите на Пепа към София бяха:София къде ще ходим другата седмица маме? Тя каза нещо и Пепа вика :На море.Йее 😊
Спомням си го,защото си помислих че Фичката ще се върне и ще ходят семейно.Да ама не.😊
Та ще видим по късно с децата ли са,само със София или сами.

# 610
  • Мнения: 787
Изникна ми в тубата Ричард  Величков ,който е станал влогър..и по-точно едно негово видео -защо си няма приятелка.Пропиляни 6 мин.

# 611
  • Мнения: 2 328
Вероятно защото си има приятел Grinning

# 612
  • Мнения: X
Този ми опротивя покрай инстаграм напъните за последователи. Всеки ден ми пращаше покана да ме следва.
Не беше ли той, който се подиграваше на пълни жени по плажовете?

# 613
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Е значи трябва да се извиня. Пепе е със София. Прибързала съм, че е оставила децата отново, за да се кекерчи и да лежи по нивите Grinning Поне Ели е там, че да се занимава с детето.

# 614
  • Мнения: 2 328
А Сиена?Сериозно ли само едното дете е завела?

Общи условия

Активация на акаунт