Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 126
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 630
Щом има кой да даде 10лв за бъркани яйца, що да не си ги продават на тая цена. Друг е въпросът, че започва да се създава един хипстърски еталон и вече не е куул, ако си ги бъркаш вкъщи. А ако не са от свободни, щастливи и задоволени кокошки, не ми се мисли 😂

На всички е ясно, че Пепе и Филип си имат драми, всяко семейство има такива моменти. Нека само си свали розовите очила и си ги заключи в едно чекмедже и започне да е малко по-истинска.

# 1 006
  • Мнения: 35 110
Рекламата на Лорели май е факт. Не съм отваряла линка, но предполагам е това

# 1 007
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Бабина,аз съдя на база личен опит, че се е променила и се държи грубо.На въпрос за определен продукт преди известно време на който имаше ревю в блога и исках допълнително разяснение ми се отговори да чета блога, не да питам.Там това което питах не беше описано.
Това ако не е груб отговор,незнам какво е?
Преди съм питала,отговаряла е нормално.

Пепе и Фичо в момента правят опити да се сдобрят,така ми изглежда.
Дано им се получи. Надявам се Пепа да е свалила розовите  очила и да е разбрала че живота е шарен, а не перманентно розов.




 

# 1 008
  • Мнения: 46 516
Аз пък никакви драми не виждам. Пуснала е непринудена снимка, на която всеки си прави нещо.
Ако беше сложила голямата усмивка, щяхте да обяснявате колко е изкуствена Simple Smile
Ако чете темата сигурно искрено се забавлява с вас Grinning 

# 1 009
  • Мнения: 1 295
Друг път Филип взима дейно участие в нейните клипове, сторита и т.н, тук обаче е сякаш по - скоро, за да покаже на публиката, че е тук. А ако има някакво напрежение между тях е тъпо да го прикрива по този детски начин. Аз категорично искам всичко да им е наред, обаче ще ми е интересно да видя поведението й в такива ситуации.

# 1 010
  • Мнения: 9 484
Мда, никакви драми няма 😃 ние се забавляваме с нея, нека се забавлява и тя.

Тъй като повечето сме дами, да си представим обратната ситуация - мъжът ви отива с детето на море и виждате видео, в което то си стои само с телефона на разстояние, а татко му се поклаща в ритъм с някоя кака.

Да, сигурна съм, че всяка би останала  очарована от ситуацията и не би видяла нищо нередно. 🙂

# 1 011
  • Мнения: 2 658
Джанките и те в кадър! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 012
  • Мнения: 113
Бабина,аз съдя на база личен опит, че се е променила и се държи грубо.На въпрос за определен продукт преди известно време на който имаше ревю в блога и исках допълнително разяснение ми се отговори да чета блога, не да питам.Там това което питах не беше описано.
Това ако не е груб отговор,незнам какво е?
Преди съм питала,отговаряла е нормално.

Подобен опит имам и аз със Снежана.

Въпреки че е по-различна от другите, тя е чак антипатична на моменти. Има се за много по-важна от всички останали, защото е "различна". Да, ама това беше готино като бяхме в училище. Няма лошо да си различен и да си по-стъпил на земята, чудесно е, че има такива хора, но просто се представя много надменно. Може и да не е такава, но така изглежда.
Това, че си бюти блогър от 5 години или 10 години не те прави по-знаещ. А нея няколко пъти съм я засичала да го изтъква това като причина да разбира много (уж. Хващала съм я да говори разни глупости и тя, но не се сещам за конкретен пример, по принцип просто затварям приложението в тези случаи).
И това ламтене за 10 000 в инстаграм уж заради swipe up, защото колко по-лесно би било да те препраща към статията в блога така...

# 1 013
  • Мнения: 878
Хайде сега, яйцата в Хлебар са 4 лева. Доста по-различно от 10.
За мен няма разлика между брънч и обяд например. Не знам как се преценява кое си струва повече. На мен ми е много приятно да си правя късна закуска/ брънч през уикенда и давам парите си с удоволствие. Някой друг обича вечеря, свободен е да си дава парите за това.
Да отбележа, всекидневното "брънчване" и на мен ми идва в повече.

# 1 014
  • Мнения: 411
Хлебар снабдяват със закуски фирмата на мъжа ми и той ме заведе наскоро там да опитам браунито им - уникално е (сякаш е с много белтък в него, въдушно и леко хрупкаво, не бях яла такова). На нас също ни направи впечатление как всичко живо набива бъркани яйца с домати, пълна олигофрения. Примерно аз такова брауни трудно ще постигна вкъщи, а и не ми се занимава, но яйцата с доматите са работа за 3 мин, дори дете на 5 ще ги направи...

# 1 015
  • Мнения: 46 516
Имат и други подобни снимки.
А много вероятно и умишлено да задържа интереса ви, сега 1 седмица ще дебнете през 1 мин. какво става с тях Laughing признавам, че умее да ги прави нещата Simple Smile

Прехвърляйки снимките ми попадна една от Коко. Ако ида на педикюр и ме подредят на такава конвейрна лента, направо си тръгвам Laughing

# 1 016
  • Мнения: 1 530
За скир, още преди Пепе го забелязахме в Лидл и го опитахме в сладкия вариант, не много очаровани. Класическият го отворихме, всеки опита по лъжичка и дотам, а не е като да нямаме опит с протеини Simple Smile Направо си е ужасен, но се замислих в какво да го превърна, заместиха с него киселото мляко в рецептата за баница и стана наистина добре, правя я с 50/50 извара и сирене, та се получи бомба!

# 1 017
  • Мнения: 1 695
О, ако Филип си търкаше бедрата в някоя мома, щеше да бъде изяден с парцалите, убедена съм /то може и да го е правил и затова да са в такива отношения, но поне не се е излагал да го качва, нали/.

# 1 018
  • Мнения: 3 789
Благодаря за Скир идеите, ще пробвам с мед и плодове за десерт, ще го пробутам първо на ММ, току виж му харесало 🙈😂

Пепита очевидно има проблеми с Фичката, явно са решили да излязат по семейному, няма лошо, ама защо пак с тоя телефон и тоя инстаграм бре...

# 1 019
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Забравих да напиша какво правя аз с класическия скир.
Няколко крехки чушки издълбавам.Смесвам скир с няколко лъжици заквасена сметана(цедено мляко) добавям остнало ми печено пиле или шунка,царевица,краставичка на кубчета,кашкавал,гъбки,или просто каквото имам в хладилника подходящо.Понякога  и грах и морков.Пълня чушките плътно и слагам в хладилник.
Случвало ми се е и да вечерям това.




Общи условия

Активация на акаунт