Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 143
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: X
Почивката е свършила 😉

Скрит текст:
Тая снимка е по-изкуствена от всички други.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 12:27 от Анонимен

# 1 021
  • Мнения: X
Бумеранг е, Теди. Класика Joy

# 1 022
  • Мнения: 787
Искам и аз, "кот' ми дадат това ще рекламирам,че и ще го правя с плам и ентусиазъм..стига да чувам дзън-дзън в касичката.
Шегата настрана...
Предложи ми се да гледам влога на Анелия за бременността и,еми не,мерси.Аман вече от бременилки..
Гледам снимките на Стефи и Борко от екскурзията им,такива сладури да са ми,много хубава двойка,а той ми изглежда един добряк.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 12:55 от Не се сърди, човече

# 1 023
  • Мнения: 9 484
Имат и други подобни снимки.
А много вероятно и умишлено да задържа интереса ви, сега 1 седмица ще дебнете през 1 мин. какво става с тях Laughing признавам, че умее да ги прави нещата Simple Smile

Ако беше така, със сигурност нямаше да трие толкова бързо. Simple Smile

# 1 024
  • Мнения: 46 516
Пробвах я Анелия, не знам колко пъти повтори "бебенце", превъртях набързо, защото не понасям такива повторения.
Накратко - разби на пух и прах всички митове за лошата английска здравна система. Сума ти ехографи и прегледи, веднага след като е поискала час Simple Smile
Имало е безпочвени съмения за извънматочна, слава богу всичко е наред.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 16:51 от Не се сърди, човече

# 1 025
  • Мнения: 2 658
Гръмпи, едно предложение за теб

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 12:59 от butterfly_^^_

# 1 026
  • Мнения: 2 323
Хайде сега, яйцата в Хлебар са 4 лева. Доста по-различно от 10.
За мен няма разлика между брънч и обяд например. Не знам как се преценява кое си струва повече. На мен ми е много приятно да си правя късна закуска/ брънч през уикенда и давам парите си с удоволствие. Някой друг обича вечеря, свободен е да си дава парите за това.
Да отбележа, всекидневното "брънчване" и на мен ми идва в повече.

Извинявам се в такъв случай, че се изказвам неподготвена. 4 лв далеч не е лоша цена за удоволствието да не си готвиш закуска ти, да стоиш на приятно местенце и тн.
А как се преценява кое си струва повече ли... Ми, за обяд бих яла патешко с конфитюр от горски плодове. Или пастета с портокал и марсала на Made in Blue - не непременно нещата, които бих си сготвила вкъщи. Докато храните за брънч - мюсли, извинявам се, смути купа, яйца, пък било то и пържени филийки (козуначените на Snobar са един път обаче!) са си доста базови и непропорционално скъпи. Ок, в Хлебар явно не, в другото доста популярно - Старата госпожа, са си на границата с некомфортното, поне за мен.

Естествено, че има разлика дали си блогърка от 5 години или от вчера, що за дискусия въобще Grinning
Особено в случая на Снежана, Ида, Полина, Мери, които са адекватни и четат състави, ровят, сравняват. (Има и други, умишлено не споменавам супер тесните специалисти в бюти индустрията или тези, залагащи на хай енд.) За 5 години натрупваш доста база и можеш да дадеш перспектива. А онези с редовната реплика "много ми харесва, прави ми кожата хубава" и след 10 години ще са си на същото ниво, независимо колко кремчета са им минали през ръцете.

И да, естествено, че ще се радва да използва функцията Swipe Up. И на мен ми се налага да се разправям с клиенти и ми е писнало от такива, които не могат да четат или по някаква причина смятат, че на тях им се полага свръхспециално отношение и допълнителни обяснения за нещо, което е казано, написано, посочено нееднократно. Ако след прочитане на инфото в линка още има неизяснени неща, с удоволствие обяснявам. Съответно - като клиент действам по същия начин. Чета, после питам. Тоя контент не е създаден ей така да пълни страницата само.

Като в онзи полувиц:
"Яяяя, какъв хубав панталон за 30 лв във фейсбук. Чакай да коментирам!
...
Cena???"

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 12:58 от bambinnah

# 1 027
  • Мнения: 46 516
Ако беше така, със сигурност нямаше да трие толкова бързо. Simple Smile
Изпуснала съм. Какво е изтрила Simple Smile

# 1 028
  • Мнения: 4 400
Много надценяване Пепа,  че има толкова акъл да създава интрига, за да ни държи в напрежение и да й кликваме сторитата.  Най-много да й дадете идея тук в темата, но трябва и да й обясните и как,  че креативността й никаква я няма.

# 1 029
  • Мнения: 9 484
Ако беше така, със сигурност нямаше да трие толкова бързо. Simple Smile
Изпуснала съм. Какво е изтрила Simple Smile

Въпросното стори, което коментираме от няколко дни, където тя танцува с някакви, а София си стои на кърпата с телефона.
Беше качено от Ели и малко след това изтрито, предполагам след като Антоанета се е видяла.

# 1 030
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Бамбина,винаги първо подробно се запознавам с ревюта,състав и прочие и ако нещо не откривам или не ми става ясно, тогава питам.

Написах че съм чела,после съм питала.Никога не питам на посоки,просто така за да завържа контакт. Винаги въпросите ми са конкретни.
Ако на теб ти отговорят по начина който ми отговори Снежана,ти какво ще си помислиш,че е най-милото и отзивчиво същество ли?

# 1 031
  • Мнения: 2 883
И аз съм с лоши впечатления от Снежи заради арогантно поведение, писала съм тук в предни теми за въпросната случка. Все още я следвам обаче. Сигурно половината от постовете и в инстаграм са свързани със салона, където работи.
Интересно ми стана, че заклеймява Ютюб, че бил "умрял", а на много места срещам точно обратното твърдение - че в близките години огромна част от съдържанието ще бъде във видео формат

Да завъртя интригата за липсващото стори с чуденка дали Ели не го е направила умишлено 😄

# 1 032
  • Мнения: 2 658
Предварително се извинявам ако статията не се стори подходяща за тази тема, но се възмутих от плиткоумието на Андрей и всички, които гордо застават зад кампанията ...
https://maikomila.bg/%d0%bc%d0%b0%d0%b9%d1%87%d0%b8%d0%bd%d1%81% … 88%d0%ba%d0%b0-c/

# 1 033
  • Мнения: X
Мда, малоумна акция. Мнооооого малоумна. Иваниандрей да си гледат тв глупостите и да не се бъркат по сериозни въпроси.

# 1 034
  • Мнения: 3 743
Бих казала, че е по темата след като един от слоганите е "Селфитата с деца печелят повече лайкове". Това е като от учебник за влогъри излязло. Що за глупост и простотия? 🙄 Андрей като толкова знае да си народи още 3-4 и тогава да говори. Той да не би да не е градил кариера до 35, че и повече и тогава вече да се е ориентирал за деца. Като е бил толкова съпричастен с каузата от студентските си години можеше да почне, сега поне 5-6 щеше да има, а не едно. Защитавах го преди, но тази малоумна кампания все повече изплисква легена.

Общи условия

Активация на акаунт