Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 044
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: X
Роклята въобще не е гладена според мен.

# 1 096
  • София
  • Мнения: 17 775
Онези поне имат деца, а тя въздиша по чуждите и чака господин ехиден да й предложи, докато мяука като болно коте.

Не съм разбрала, че е саркастично, прощавай. За мен също маратонката е спортна обувка и е проява на лош вкус да се явиш на официално събитие с такава. Познавам и булки с маратонки. Ми, смешни са ми. Роклята мисля, че е релефна, и аЗ първо помислих, че е мачканяк, ама май си е такава, защото и нагоре има подобни и са сравнително равномерно разпръснати.

# 1 097
  • Някъде там
  • Мнения: 16 053
Малко ме съмнява на Мона маратонките да са оригинални,но както и да е.
Не ме кефят..
Май предпочитам на Пепа тоалета за тинейджърки пред този на Мона.
Пепа пак е сама навън...ай стига бе,ако сте в хубави отношения сега трябваше да се гушкате сдобрени или поне да сте заедно навън. Има кой да ви гледа децата..

# 1 098
  • Мнения: 46 508
Сигурно е доволна, че не са в отношенията, в които са в момента Пепеви..
Пепе отива сама на море - скарани са с Филип, ще се разделят.
Ели отива сама на море - с Майкъл са в прекрасни отношения.
Малко ми бяга логиката Simple Smile

Но директно да отидеш на сватба по маратонки за мен не е ок...
Виждаме я само по тревата, може да ги е обула там, няма как да знаем дали е отишла директно Simple Smile
За другото - имам предвид, че те си се познават с домакините и знаят кое ще се изтълкува като пренебрежение и кое не. Това е важно Simple Smile за нашите предпочитания Hands Plus1

Коя е Стойка?

# 1 099
  • Мнения: 931
Аз не схванах,това на Ели на снимката го е писал приятеля й ..или тя на него🤪

# 1 100
  • Мнения: 257
Мона винаги е потресаваща... Сякаш са свършили другите/добре комбинирани дрехи.

В сторито на Ели аз не виждам проблем. Защо да не изрази емоция? Като се сетя преди години баща ми колко цветя умори на мама, докато сме пътували двете... Е, още не са се развели, това не е акт на пренебрежение. Просто мъжка му работа.

 Пепеви не желая да ги коментирам.

За Иван и Андрей - тъп начин. Не успяха да ме обидят, но определено ме разочароваха. Мама Нинджа имаше адекватен пост по темата. Разбива илюзиите и на Пепета, и на Иван-Андреевци:
https://www.facebook.com/1003106896454256/posts/2204556442975956/

# 1 101
  • Мнения: X
800 лева за грозни маратонки??? Flushed
  ALEXANDER MCQUEEN са все пак (ирония) Grinning Подметките ще им се изтъркат с Петканова- навсякъде си ги перчат
То не е нужно да имаш само пари - и вкус трябва. И аз с удоволствие бих носила негови неща, но не баш тези маратонки.
Нали знаете, гъзарията няма почивен ден.

Напомнят ми на една история отпреди 15 - 20 години сигурно. Един познат отишъл в магазин на Бенетон да си купи тениска (а те тогава бяха от най-скъпите марки на нашия пазар). Избирал между две - едната по-хубава, но без името "Бенетон" отпред. Втората - смотана, но с лого и надпис. Еми човекът си купи тази с надписа, че да се знаело...

# 1 102
  • Мнения: 9 484
Сигурно е доволна, че не са в отношенията, в които са в момента Пепеви..
Пепе отива сама на море - скарани са с Филип, ще се разделят.
Ели отива сама на море - с Майкъл са в прекрасни отношения.
Малко ми бяга логиката Simple Smile

Логиката е, че Филип го нямаше повече от месец, а Ели беше тук за 2-3дни и явно отиде до морето за компания на Пепе.
Пък и през това време не се е бутала по чуждите скутове. Или поне не го показала. 😉

# 1 103
  • Мнения: 661
Мона винаги е потресаваща... Сякаш са свършили другите/добре комбинирани дрехи.

В сторито на Ели аз не виждам проблем. Защо да не изрази емоция? Като се сетя преди години баща ми колко цветя умори на мама, докато сме пътували двете... Е, още не са се развели, това не е акт на пренебрежение. Просто мъжка му работа.

 Пепеви не желая да ги коментирам.

За Иван и Андрей - тъп начин. Не успяха да ме обидят, но определено ме разочароваха. Мама Нинджа имаше адекватен пост по темата. Разбива илюзиите и на Пепета, и на Иван-Андреевци:
https://www.facebook.com/1003106896454256/posts/2204556442975956/
Няма проблем със сторитата на Елица,на пръв поглед .Просто е странно да ти подаряват цветя (примерно) и да вадиш телефона веднага да снимаш 😂😂😂 ..Все едно се доказва на някого , и това не се наблюдава само при нея..Всеки търси одобрението на някакви непознати в соц мрежи..... А излиянията в соц. мрежи,като цяло са проява на лош вкус,според мен.. Странни са тези преднамерени прояви..Но аз съм като цяло по затворен човек,може да греша...

# 1 104
  • Мнения: 1 695
Не ме кефи как се облича Мона, маратонките на Макуин не знам дали бих си ги взела, но определено на сватба няма да сложа. И факт е, че не знаем кога ги е сложила и дали преди това не е била със сандали примерно. Все по-често виждам гости и булки със спортни обувки, за мен не е проява на лош вкус. Едни неудобни обувки могат да ти скапят цялото настроение. Преди година последно бях шаферка /повечето с балеринки, имаше и кецове/, да подчертая роклите ни бяха дълги, така че каквото и да сложиш, не е фатално, но аз есте бях с високи сандали и тооолкова съжалявах, така че не я виня, особено на тревата няма много опции. На една сватба наскоро гледах снимки, бяха пак по трева и им даваха на гостите капачки, супер готино. Важното е на хората да им е удобно и да се забавляват.

Ако съм булката, повече би ми било тъпо някоя приятелка да ми се покатери на 15см токове и да не стане от масата, отколкото да е с маратонки и да се вихри цяла вечер.

# 1 105
  • Мнения: 973
Ей , да се включа и аз накрая - Филип определено е тъжен май , има връзка с приятеля му , много жалко ,че така е станало. Но може и човека да си е дал сметка колко трудно е в друга държава - най-вече емоционално. Кой знае колко рядко са се виждали и може би сега съжалява. Колкото и перфектно да му е семейството , според мен за Филип винаги ще бъде трудно в Бг .
То за Пепе е лесно - хвана си чукалата и при мама и тати , а не помисли за половинката. Даже не ходят на гости на родителите му. Егоистка малка е тя , определено дразни. Не случайно в темата е не долюбвана , всеки тук си е патил от характери като нея.

За Ели - не е добре в дългосрочен план да става толкова близка с родителите на гаджето си. Личният ми опит показва ,че за една двойка е добре да минава трудните моменти заедно и сами - в това число и операцията - хубаво е било той да е там без значение каква е операцията. Какво значи за женски работи мъжа няма място - е, аз си мисля ,че на нас мъжете ни трябват точно за женските работи хаха.

Сетих се лоши спомени, когато се беше снимала Ели как кротко си вечеря с неговите родители. Смятам ,че и мъжете се чувстват странно от тези неща , все пак те не са брат и сестра.
Друго нещо - предстои й операция , тя в Събота цялата се беше напрегнала и пренавила за това тържество. Все едно е на състезание за вниманието му.
Харесвам я , има стил , има умения на домакиня , но всички тези неща ги прави за околните , а не за себе си.

Изказах се и аз , доволна съм , лек ден ви желая :Д

# 1 106
  • Мнения: 661
Гериту вчера постна стори,че си купила захарен пилинг с розови листенца на Ланком .. Едно не мога,обаче да разбера..Окей, даваш пари за скъпи марки,защо не отидеш и не си закупиш същото от Рефан или от Биофреш, или от Българска роза..Как една не се намери да промотира качествените български продукти,за които конкретно тези , идват хора от цял свят...ама друго си е Ланком...
И нали беше споменала много пъти,че й е забранено да яде пилешко...Сега го нагъва за световно,а то е наблъскано  с антибиотици и боклуци ...Как това месо се свързва с хелти лайфстайла й...не я разбирам

# 1 107
  • Мнения: 2 323
Ако цялата сватба е на трева, (а няма пътечка от твърда настилка до дансинга или до столовете за ритуала), и аз виждам смисъл от равни обувки. Но и такива да са - сандалки бол, трябва ли да са маратонки?
Като цяло оправданието "ми, не ми е удобно" е за малки момиченца. Всеки има определени функции и социални роли. Една от тях - и за двата пола - е да се изглежда адекватно на различни поводи. Ако булката и младоженеца са алтернативни/хипстъри/каквото там и изрично настояват на кежуъл дрескод - ок, разбира се, че тяхното желание е с приоритет. Но "не мога да ходя на високи обувки" не може да е водещ фактор за жена над 18 г.
Никой не е казал да бяга на 15 см всеки ден (то и тази височина силно бяга от представите за елегантност и отива към едни други професии), но зряла жена (небременна и очевидно не с наскоро навехнат/счупен глезен) да не може да изкара една сватба на 8-9 см ток е абсурдно, съжалявам.
Има си физиотерапевти за коригиране на проблемна походка, има си стелки за омекотяване или запълване на високи сводове, има си и доброто старо упражнение. Упражняваш се - става ти удобно, воала. На никоя от нас това умение не й е паднало от небесата.

А тази рокля поначало не е видяла ютия.

# 1 108
  • Мнения: 286
Идеята е да покажат висок стандарт и да им завиждаме. Познавам някой хора с възможности,не супер богати,но си имат висок стандарт,ем никой от тях не ходи по брънчове или си купува скъпа козметика. Купуват си качествена козметика и храна,защото не винаги най-скъпото е най-качествено. А да не говорим,че фейсбук изобщо и не го отварят. Това на родните ни влогърки си е селения и комплекси. Те не показват нищо освен коя къде е яла,на коя какво и е подарил мъжа,коя какво си е купила.... и е състезание да се показват коя е по-добра.

# 1 109
  • Мнения: X
Но "не мога да ходя на високи обувки" не може да е водещ фактор за жена над 18 г.
зряла жена (небременна и очевидно не с наскоро навехнат/счупен глезен) да не може да изкара една сватба на 8-9 см ток е абсурдно, съжалявам.
Има си физиотерапевти за коригиране на проблемна походка, има си стелки за омекотяване или запълване на високи сводове, има си и доброто старо упражнение. Упражняваш се - става ти удобно, воала. На никоя от нас това умение не й е паднало от небесата.
Твърдението ти е смешно и абсурдно, не съжалявам. Не сме длъжни да можем да ходим на 8-9 см и то да издържим на такъв ток цяла вечер JoyJoy
И да, "не мога да ходя на високи токове " може да е водещ фактор на жена над 18.

Общи условия

Активация на акаунт