Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 242
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: X
А ние си мислехме, че са извънземните, пък те били идиотите.

# 1 306
  • Мнения: 626
Catcher, честит рожден ден и от мен 🎂💐 Много любов и сбъднати мечти 🥰

# 1 307
  • Мнения: 9 486
Аууу, много зле изглежда Пепе на тази снимка.
Принципно смятам, че е фотогенична /когато не се зъби като кобила за разплод/, но това определено не е нейния кадър.

# 1 308
  • Мнения: X
Точно сега гледах репортаж за туристите които съсипват лавандулата по френските полета. Много нелепо.
За мен тези снимки в нивите с жито,слънчоглед и лавандула са всичко друго, но не и красиви и романтични. Не бих унищожила дори едно растение за глупавите си прищевки.

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 09:40 от Анонимен

# 1 309
  • Мнения: X
Мис Лондон да не би да е нападнала чесъна в някой диорски ресторант Grinning
Иначе фустата й точно отговаря на печения чесън...

# 1 310
  • Мнения: 819
Тези две вип персони са се облекли все едно току що са извадили мусаката от фурната
Скрит текст:
Явно не са прочели, че концерта ще почне час и половина по- късно Wink

Ох щях да пиша сутринта за Пипера.... Това да не би да е погледът и ала "come and get me" 😂😂😂😂😂
На съблазнителка се прави, ама този джуф на главундера окепази работата 😂😂😂

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 09:41 от Не се сърди, човече

# 1 311
  • Някъде там
  • Мнения: 16 081
Това може да го качите в инстъграма,за да види Пепа, как се подиграва с труда на хората,или не е по темата на акаунта?

# 1 312
  • Мнения: X
Това може да го качите в инстъграма,за да види Пепа, как се подиграва с труда на хората,или не е по темата на акаунта?
Точно за там е. Голяма тъпкачка се извади пепата тц тц.
А и тези ниви и посеви не са ли на  частни стопани? Как така ще влиза в чужда собственост и ще тъпче като животно, все едно да ми влезе в двора и да ми тъпче къде й скимне.....

# 1 313
  • Мнения: X
Оффф, даже нямам муза днес да ги обсъждам...толкова са посредствени и неадекватни на заобикалящия ни свят Rolling Eyes Някакви жени, снимащи се как ядат и се лигавят, са role model на децата и тийновете. Че и дават акъл как да живеем. Баси тъпнята.

# 1 314
  • Мнения: 9 486
Това може да го качите в инстъграма,за да види Пепа, как се подиграва с труда на хората,или не е по темата на акаунта?

Тамън си е за акаунта, нали е много еко, био, природосъобразна и пр.
Те и в коментарите под снимката са й писали, но тя удобно пропуска да им сложи сърчице...

# 1 315
  • София
  • Мнения: 1 573
Ее, аз доколкото видях, снимките в нивите са с цял операторски екип, не са любителска продукция. За такива снимки се уговаря и заплаща на собствениците доста сериозен наем. Знам го, защото мой приятел се занимаваше да намира и договаря такива локации за фотосесии, рекламни и телевизионни продукции. За един снимачен ден за реклама в моята кухня предлагаха 500лв.
Със сигурност са им покрили загубите от стъпканите няколко класа жито, които като знам смешните цени, на които го изкупуват, сигурно не струват и 10лв общо.

# 1 316
  • София
  • Мнения: 17 780
Благодаря за честитките, дами, много мило Animal Whale

На тази снимка си личи огромната разлика между двете. Пепа има леко злобен, надменен и най- вече обигран поглед, докато Валери е някак дяволитo закачлива. Пепе е като жокера малко с тия "прорези" около устните.
https://cdn3.movieweb.com/i/article/NDxnlmOHLkegZ2vsgFRxwbY8EtQ7 … duction-Start.jpg

# 1 317
  • Мнения: 4 717
да, на мен наскоро ми беше попаднала обява za поле лавандула под наем и то доста висок
не ми се вярва обаче, пепа и тимуровската команда да са платили и да са си уговорили отношенията чрез договор

намерих:
Скрит текст:

# 1 318
  • Мнения: 6 885
Малко грубо ми звучи изразът "стъпканите няколко класа жито". Особено ако е цял екип там. На горната снимка се вижда, че се изпотъпква далеч повече от няколко нещо си.

# 1 319
  • София
  • Мнения: 2 666
Колкото и класа жито да са стъпкали ако е без разрешението на собственика си е жива подигравка с труда му.

Честит празник и от мен Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт