Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 192
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Отношението и примера са важни,според мен.Пепа си е платила,ок,а хилядите тийнейджърки които я следват,дали ще си платят?
Защото, те копират всяка една стъпка на любимките си.
И какво излиза,заради кефа и печалбата на някой хитрец и наглец,ще пострада точно обикновения производител.
В днешно време, част от тинейджърите нямат спирачки и само да им се даде пример,могат да направят чудеса в негативен смисъл.
 

# 1 321
  • Мнения: 3 743
Много ме радва това момче 😂

# 1 322
  • Мнения: 3 978
Сега ми попадна една снимка на г-жа джеферович в инстаграм от плажа,снимана с главата надолу на някакъв висящ стол,и си мисля как ли не се чекнат вече само и само да са интересни...

# 1 323
  • Мнения: 9 485
Отношението и примера са важни,според мен.Пепа си е платила,ок,а хилядите тийнейджърки които я следват,дали ще си платят?
Защото, те копират всяка една стъпка на любимките си.
И какво излиза,заради кефа и печалбата на някой хитрец и наглец,ще пострада точно обикновения производител.
В днешно време, част от тинейджърите нямат спирачки и само да им се даде пример,могат да направят чудеса в негативен смисъл.
 

Това щях да пиша и аз.

Нали иска да е инфлуенсър и да вдъхновява хората, ами на какво ще ги инфлуенсне с лични примери.

И в тази връзка нещо много кофти ми прави впечатление не само при Пепе, а и при други - постват по хиляда безсмислени сторита на ден,  повтаряйки едно и също като ям сандвич, пия кафе, измих си косата и пр излишни обяснения. И в същото време, за да са много хай пускат разни апели за благотворителни кампании, като най-често това се изрязява в скрийншот набързо, без абслолютно нищо повече да кажат. Смятам, че щом искат да популяризират тези инициативи, то те биха достигнали до повече хора, ако отделят от времето си и кажат поне две-три изречения за какво иде реч.
Но според мен даже не им обръщат внимание и ги постват ей така да има нещо, а не защото наистина целят да помогнат.

# 1 324
  • София
  • Мнения: 1 573
Малко грубо ми звучи изразът "стъпканите няколко класа жито".
В никакъв случай не е било грубо. Но пък колко класа да са съсипали? Житото е високо и жилаво растение. Не е толкова лесно да се стъпче, освен, ако не се въргаляш по него, а дори и да се въргалят 10 човека цял час, колко ще смачкат? 5кг зърно? 10? 15?
Житото се изкупува на 35 стотинки за килограм.
С горното в никакъв случай не казвам, че всички трябва да се юрнем по нивите да вандслстваме. Просто звучеше едва ли не все едно целият поминък на хората е заминал от няколкото снимки.
Да не говорим, че няма вече модна марка, от Шийн до Шанел, която да няма поне няколко фотосесии сред жита. Ще чакат хилядите тийнове точно Пепе да ги кнфлуенсне за това...

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 23:47 от Адри́

# 1 325
  • Мнения: 6 930
Честит рожден ден,  Catcher! Бъди здрава и щастлива! Balloon
Това костюмче на Мара Лондонска я прави да изглежда като Педя Човек Лакът Брада. То тя не че е много висока, де.
Скрит текст:

Марчето не е ниска, казвала е, че 170 или нещо такова. Съвсем нормален ръст. Но тая рокля е пълна скръб, като лелче, което ей сега ще вземе да изпържи едни мекички е. Обикновено се облича подходящо, ама тук...

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 09:42 от Не се сърди, човече

# 1 326
  • Мнения: 35 113
Продължавам да се чудя тази жена защо постоянно е в ИГ. Защо не го спре този телефон и не си гледа ежедневието с децата? Това са.сторитата ѝ само от днес!
Скрит текст:

Кой спомена кутиите на кока кола?? Печели!
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 09:42 от Не се сърди, човече

# 1 327
  • Мнения: 9 485
Аз 😁

Ухааа, какво толкова публикува тази Миа?

# 1 328
  • Мнения: 35 113
Какво ли не. От ставането до лягането си всеки ден. Бебеотмарс и миниотмарс да все в центъра.  Яко депресе е . Много натоварва, но държи всичко да ѝ е на показ, нищо че слага постоянно неща, които да крият лицата на децата и мъжът ѝ

# 1 329
  • Мнения: 9 485
Не схващам какво иска да каже Пирина...
хем детето само има желание да си спи в леглото, хем тя се опитва да му привлече вниманието към него с буква 🙄

# 1 330
  • Мнения: 931
Ох пък тази нищо не каза 😆😂🤣.
Тя го привличала ама той искал..ко КОО?
Тази от Марс  гледам ,че пише на немски...А дали чете после какво пише 😀.?
ochvhaben-такава дума няма😄

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 01:08 от MyPlace

# 1 331
  • Мнения: 6 930
Да не вземе някой да си помисли, че тя го кара нещо да прави. Не, то детето само! Голям нонсенс е написала, де.
Аз да питам Джаферович да не са на кални бани тия дни? Такъв контур си е изпраскала, все едно за пръв път захваща четка и грим и се е изцапала с кал. Понякога такива снимки си качват, че се чудя как не се усещат, че вместо реклама става антиреклама.

# 1 332
  • Мнения: 6 878
Ах, че красиво!

# 1 333
  • Мнения: 6 930
Ето ви една интересна "летищна" рутина от леля ви Наоми Кембъл (вече и тя влогва) Grinning
https://youtu.be/b-U_jT9qWvs

# 1 334
  • Мнения: 4 717
Ето ви една интересна "летищна" рутина от леля ви Наоми Кембъл (вече и тя влогва) Grinning
https://youtu.be/b-U_jT9qWvs

Супер! Сега ще покажа на мъжа ми, че не съм единствената куковица, която се гнуси от самолета и винаги носи дезинфектиращи кърпички по хотелите.
Наоми е тежък случай.

Общи условия

Активация на акаунт