Да помогнем заедно на Румяна!

  • 523
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, скъпи момичета!

Казвам се Стела Димитрова.
Много искам заедно да помогнем на една самотна майка от монтанското село Якимово.
Жената се казва Румяна, сама с дете на 11 г. е. Останала е вдовица и в момента е в много тежко положение.
Аз я подкрепям с малки суми всеки месец, приятели изпращат храни,които са трайни.
Жената усилено търси работа в Монтана или надомна работа.
В него район е страшна безработица и аз се надявам заедно да й помогнем, докато тя укрепне.
Ако някоя от вас знае за надомна работа или дистанционна, като нр. правене на анкети онлайн или подобно, моля да се свърже с мен.
Дистанционна работа се намира лесно, ако имаш специфични умения, за жалост Румяна няма такива.
Нека заедно се обединим и подкрепим Румяна от с. Якимово, Монтанско, докато тя намери работа и стъпи на крака.
Аз съм решила да я подкрепям , но сама ми е трудно.
Давам моя скайп - steladimitrova77
Благодаря ви, скъпи момичета!

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 21:26 от bubanka

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Стела, свързахте ли се с платформата "Приятели, помагайте"?
Там със сигурност има хора от района, които могат да помогнат.

# 2
  • Мнения: 3
Здравей,Мира!
Знам за Лео Кадели. Проблемът е ,че се дава абсолютна публичност тогава и социалните могат да действат и да отнемат на Румяна детето. От това се страхувам аз. Нали чуваш какво става напоследък? Колко деца бяха отнети заради това,че майките нямали доходи. А това е временно положение на Румяна, докато отново намери работа, защото тя работеше. Смятам,че с хранителни запаси и други методи можем да помогнем на жената.
Поздрав

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Вие преценявате, факт е, че Лео Кадели е съдействал за връщане на деца на майките им далеч не всични каузи са публични.
Не бих отхвърлила тази възможност.

Общи условия

Активация на акаунт