Препоръчайте ми книга...

  • 631
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Моля да ми препоръчате книги за психоанализа, за страха, мотивацията и за откриване на себе си. Книги за емоционалната душевност. Психология. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: X
Ако обичаш да четеш pdf или електронни книги - можеш да потърсиш в гугъл, има достатъчно и полезни психологически книги. И безплатни.

# 2
  • Мнения: 25
Ако обичаш да четеш pdf или електронни книги - можеш да потърсиш в гугъл, има достатъчно и полезни психологически книги. И безплатни.
Разгледах, обаче от описанията никоя не ми привлече така вниманието. За това искам някои да ми препоръчате,  наистина книга, която би ми променила мирогледа.

# 3
  • Мнения: 106
Оф, не довидях за каква книга става въпрос, но може да си изтеглиш филма "Тайната". Гледала съм го хиляди пъти и винаги откривам нещо ново. Плюс това на мен лично доста ми е помагал. Препоръчвам ти Simple Smile

# 4
  • Мнения: 41
Крайно нелогично поведение се казва книгата за психология, която последно прочетох и е уникална.

# 5
  • Мнения: 511
Препоръчвам ти "Мотивация и личност" на Ейбръхам Маслоу, "Човекът в търсене на смисъл"на Виктор Франкъл, някоя от книгите на Пиер Дако и още много други. Искам да ти споделя обаче, че аз съм прочела може би един вагон книги, свързани с психология и личностно развитие и няма една единствена книга, която да ти промени живота. Във всяка има по зрънце и въпросите стават все повече и повече, колкото повече четеш и знаеш!👍

# 6

Общи условия

Активация на акаунт