Troxigel: Лекота и красота за Вашите крака!

  • 3 948
  • 177
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 146
Oще от ученичка страдам от разширени вени, въпреки, че килограмите ми никога не са надхвърляли 50. Умора, тежест, отичане на краката усещам осезателно лятото или след дълго вървене или стоене на крак. Пробвала съм различни мазила, но без особен ефект. Помага ми хладен душ или потапяне на краката в хладка вода.

# 31
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Знаех си, че ще дойде и моята тема. Чудесни продукти представяте.
Няма как краката ми да не са изморени след почти 30 години ходене на високи токчета и то повечето пеша. Но то винаги е така, човек като е млад, нищо не усеща.
Да, ама вече слязох на земята, защото краката ми си искат удобство и комфорт. Изцяло съм преминала на обувки с ток до 4-5 см, тъй като краката ми отичат. Това се дължи най-вече на статичната работа, която имам. Вените, които се виждат, не знам дали са разширени, но честно казано не съм ходила по лекари, за да го установят. По жегите е още по-прекрасно, тъй като предпочитам да вървя пеша. За схващания на мускулите от неудобни обувки не ми се говори. Simple Smile В крайна сметка животът е прекрасен (и слънчев). Nature Sun With Face

# 32
  • Мнения: 2 128
Доста време прекарвам изправена.Усещам тежест,умора и понякога даже усещам туптене.

# 33
  • Мнения: 75
Постоянно съм с отоци по краката. Даже и сутрин, а през деня се увеличават. Много е некомфортно... чувствам постоянна тежест в краката, а понякога и болка.
Бих искала и да попитам Troxigel и Troxigel Extra  подходящи ли са при хора с лимведем на долните крайници?

# 34
  • Мнения: 796
За жалост моята работа изисква да ходя на високи обувки и като цяло изисква много движение. Всяка вечер имам болки в краката, а често и крампи

# 35
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Преди време, работех по 12 часа на крак и това се отрази много зле на краката ми, имах болки в глезените и разширени вени. Те много ме притесняваха и лятото дори слагах лек цвят на вените си с грим, за да ги прикрия. Освен това имам и пукнати капилярчета, които за съжаление не мога да залича. Това доста ме притесняваше, защото възраста ми не съответстваше на тези проблеми. Сега гледам да почивам повече и се грижа повече за здравето си.

# 36
  • Мнения: 261
През лятото краката ми се подуват. Освен чисто визуално (засега) този проблем не ми се отразява в ежедневието.

# 37
  • Мнения: 464
По време на втората бременност ми се появиха разширени вени, част от които по време на третата бременност се превърнаха във варикозни. За сега най-вече външният им вид ме притеснява...

# 38
  • Мнения: 715
За съжаление често имам   болки и умора в краката.Помага  потапяне на краката в хладка вода.

# 39
  • Мнения: 2 741
За съжаление напоследък все по-често вечер след работа и други ангажименти усещам умора и тежест в краката, туптене , а също и болка и използвам понякога билков мехлем за облекчаване на тези състояния, но не винаги има ефект.

# 40
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Аз не страдам от тежест и умора в краката,но майка ми е постоянно на крака и усеща умора,тежест,понякога крампи и отоци.

# 41
  • Мнения: 39 309
Когато бях по- тежка имах видими проблеми. Лятото вървях с огромни сини петна по краката от спукани вени.

# 42
  • Мнения: 7 279
През пролетта и лятото чувствам по-голяма умора и тежест на краката.Почти през целия ден съм на крак и в движение и особено вечер краката ми се подуват и с нетърпение чакам да успея да легна.Облекчава ме хладен душ, масаж с охлаждащ крем и възглавници под глезените, когато съм легнала.

# 43
  • Мнения: 916
да тежест и болки от разширените вени

# 44
  • Мнения: 5 435
Цял ден съм в движение и вечер краката ми туптят! Миналата година тичах в близкият парк, не знам какво стана, но направо умирах от болка в петата на левия крак. Ако наистина този крем помага , с удоволствие бих го пробвала и купила!

Общи условия

Активация на акаунт