Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 205
  • 698
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 269
Използвате ли олиото по правилен начин? Защото аз го ползвам от седмица и съм изключително доволна. Не съм усетила лош аромат.

# 511
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Днес получих олиото за лице и току-що го пробвах, но то мирише на гранясало и мухлясало. Това нормално ли е?
Откъм качество е тотална щета за съжаление. 3 помпи и не свалиха нищо от лицето ми, а самото масло не се разтваря и остава по лицето и задължително трябва втори измивен продукт. Нищо общо с това олио което съм ползвала до сега. Разочарована съм много!
Използвам олиото откакто е излязло преди около година. Аромат няма никакъв, чисти ми очния грим и лицето с една /най-много две/ помпички. В интерес на истината никога до сега не съм слагала три помпички на лицето си.
Определено ме учудва вашето мнение, до сега не съм попадала на подобно...

# 512
  • Мнения: 4 023
Ама вие сериозно ли ме питате дали го използвам правилно? ! При положение че вече съм написала че ползвам олио за лице от години!!
Аромата се долавя изклюително отчетливо и мирише покъртително лошо!
Бих го върнала веднага, но предполагам че е невъзможно.
Който изгорял изгорял!
Редактирам се: Свързах се с представителката обясних всичко и поисках да върна продукта. За момента тя каза че няма проблем и ще ми върне парите. Ще видим утре.

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 11:20 от Lale_Lili

# 513
  • Мнения: 269
Ама вие сериозно ли ме питате дали го използвам правилно? ! При положение че вече съм написала че ползвам олио за лице от години!!
Аромата се долавя изклюително отчетливо и мирише покъртително лошо!
Бих го върнала веднага, но предполагам че е невъзможно.
Който изгорял изгорял!
Редактирам се: Свързах се с представителката обясних всичко и поисках да върна продукта. За момента тя каза че няма проблем и ще ми върне парите. Ще видим утре.

Да, питам ви, защото вие сте първия човек, който се оплаква от продукт на NovAge. Имате възможност да върнете продукта, Орифлейм дава 100% гаранция за удовлетвореност.

# 514
  • INFJ
  • Мнения: 9 381
По какъв начин би се използвало "погрешно" олио за лице и това да доведе до гадна миризма?

# 515
  • Мнения: 4 023
Влизам малко със закъснение, но бях доста заета.
Консултантката ми върна парите и в знак на това да не оставам с лошо впечатление от Орифлейм ми направи подаръци. В крайна сметка най-вероятно става въпрос за фабричен дефект.
Очарована съм от начина по който реагира и съм щастлива че успях да се запозная с нея. Днес изпробвах и двата подаръка и са добри продукти. 👍

Последна редакция: нд, 25 апр 2021, 03:32 от Lale_Lili

# 516
  • Мнения: 4 247
Аз мнение за въпросното олио не мога да дам, но мога да кажа, че NovAge са наистина топ. Имам гелчето за свиване на пори и е страхооотно!

# 517
  • Мнения: 1 009
Здравейте,това е новата ми поръчка,искам да попитам дали сте доволни от тоника,намалява ли косопада наистина?

Хубава вечер.

# 518
  • Мнения: 269
Здравейте,това е новата ми поръчка,искам да попитам дали сте доволни от тоника,намалява ли косопада наистина?

Хубава вечер.



Аз използвам стария вариант и съм много доволна. Косата ми започна да расте по-бързо и косопада се намали. Предполагам, че обновения и подобрен спрей ще е още по-хубав.

# 519
  • Мнения: 1 009
Здравейте,а какво мислите за Воларе моментс,Сега е на цена 17 £.Имам мостри на новият Se,хубав е,Но не ми се струва много траен на моята кожа.Иначе двата аромата са страхотни.

Хубава вечер

# 520
  • Мнения: X
Воларе моментс не съм ползвала, но Volare е особено наситен и траен.

# 521
  • Мнения: 2 827
При мен Воларе моментс не е никак траен за съжаление,само 1-2 часа

# 522
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
Эдравейте.Въпрос към представители эа брошура 06/21. Колежка търси эа майка си антибактериален гел коректор эа пъпки с чаено дърво,като червило.Половината гилэа е кафява,половината эелена,но е поръчвала преди три години.Случайно видях вчера каталог эа март месец,но цвета беше само эелен на гилэата,само чаено дърво на 5.99.Има ли го продукта сега в брошурата и колко струва?

# 523
  • Мнения: 1 009
Има го,аз живея в Англия и в каталога,който започна от 10.06.е на промоция,понеже каталозите са едно към едно,предполагам ще го  има в следващия в България.

# 524
  • Мнения: 269
Эдравейте.Въпрос към представители эа брошура 06/21. Колежка търси эа майка си антибактериален гел коректор эа пъпки с чаено дърво,като червило.Половината гилэа е кафява,половината эелена,но е поръчвала преди три години.Случайно видях вчера каталог эа март месец,но цвета беше само эелен на гилэата,само чаено дърво на 5.99.Има ли го продукта сега в брошурата и колко струва?

От както го обновиха стикчето с чаено дърво е само зелено. Предишния вариант едва ли ще го пуснат отново.

Общи условия

Активация на акаунт