Бързи здравословни въпроси и отговори – 22

  • 24 718
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 48 052
Аз често имам
Може съсирека временно да е пречил на изливането на кръвта, съответно сега да имаш леки контракции
Би трябвало да отмине за няколко часа
Ако не мине, а и щом е необичайно за теб, може да посетиш лекар

# 646
  • Близко съм
  • Мнения: 824
Здравейте, притеснавам се доста и искам да се допитам до вас мин. Сряда се прибрах от море бях за 3 дни и до днес нищо ме няма когато забелязах ситни бели мехури първоначално си помислих че се беля и рязчоплих един два и имаше съвсем лека течност. Утре щи ходя при личния прилагам и снимка ако някой може да предположи какво е че те притесних. По линията на корема и под гърдите. Дано се вижда горе долу.


Скрит текст:


Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 22:05 от AnMary

# 647
  • Мнения: 10 295
Цвети, немисля че някой тук може да ти даде какъвто и да е съвет, предвид, че това за което питаш е много специфично. Разбирам че всичко в чужбина става супер бавно, аз самата живея извън БГ и съм на същия хал както се казва. Просто трябва да си изчакаш часа за доктор и той да те насочи как да продължиш и да дигностицираш и евентуално да третираш/лекуваш проблема. Тук се дават съвети за око, ухо, кашлици, грипове, и разни други "повърхостни" заболявания, които търпят леко отлагане от визитация при доктор и подлежат на третиране с билки (а имаше и предложения за налгане с вестници).

# 648
  • Мнения: 48 052
Цвете, може някой нерв да е притиснат. Вероятно е безобидно да опиташ витамин б, магнезий
Алое, аз точно така изгарям и се беля. Едва ли е друго

# 649
  • Близко съм
  • Мнения: 824
Наppy, значи не е нещо сериозно мен ме е страх да не стане нещо, с нещо мажеш ли?

# 650
  • Мнения: 6 997
Коремът ми е подут, но освен това и като легна по гръб вечер в горната част на корема под ребрата започва да се подува нещо твърдо и да спада - все едно имам нещо в корема, което се движи и аз съм в паника да не е нещо различно от перисталтика. Моля ако някой дали някой друг има такъв проблем! Имам о други симптоми като тежест в стомаха, не съм бременна на 4 гинеколога съм ходила, и кръвни тестове съм правила които са 0чхг. На газтроентереолози сим ходила,но без ефекти до сега. Казват че нищо ми няма а в същото време не се чувствам комфортно....

Да не събираш някаква течност в коремната кухина? Казахме ти вече, отиди при читав гастроентеролог.  Дори ти написаха името на един професор. До сега да се беше вдигнала до София. Недей да чакаш повече.

Малко сладко коте, така ми откриха полипи - изведнъж малък кръвоизлив по време на мц. Не чакай фонда да те запише някъде, а намери читав гинеколког.

 Цвети, при тебе е малка вероятността да има човек със същите симптоми. Трябва да се установи причината за тези болки - с прегледи, изследвания. Възможно е да трябва да посетиш няколко различни специалисти, а болката да няма общо с операцията на гръбнака.
В момента ходя при невролог - мануален терапевт за болки, идващи от гръбнака и за разлика от другите специалисти, които казаха, че така ще ме боли, там има резултат. Евентуално потърси и такъв специалист, ако проблемите са в гръбнака. Но да е лекар!!!

# 651
  • София
  • Мнения: 9 850
Благодаря, вече съм добре. Явно е било нещо моментно, но се стреснах.

# 652
  • Мнения: 31
Здравейте. На 26г съм, от вчера имам силни болки и капки кръв след уриниране ( не е менструация със сигурност проверих влагалището и грам зацапване няма) според вас на какво може да с се дължи, не се чувствам добре.

# 653
  • София
  • Мнения: 11 518
Цистит може би. Отиди на лекар.

# 654
  • Мнения: 48 052
По принцип всички пишещи тука, ходете на лекар!
Алое, ако е от изгаряне, мажа, ама нищо. Минава си

# 655
  • Мнения: 765
Здравейте и от мен! Започвам с това, че ходих на лекар. Но съм разочарована, че не могат да разберат защо кракът ме боли и изтръпва? Преди време ми казаха, че имам Дискова херния и болката я свързвах с нея. Днес правих скенер, защото реших да потърся кинезитерапевт, рехабилитатор за раздвижване. Той погледна старият ми диск и каза, че няма херния, само протрузии. Затова реших да направя скенера. ПКК е добре, а на образното изследване се видя голям камък в бъбрека, за който също знам. Стигам до извода, че имам възпален седалищен нерв. Та дайте съвет - с какво да го третирам? Не издържам вече, а и много се изтормозих психически от това! Не мога да свърша нищо!

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 15:52 от Karinkataa

# 656
  • Мнения: 54 739
Какво чувстваш, че нищо не разбрах? Къде те боли?

# 657
  • Мнения: 765
Какво чувстваш, че нищо не разбрах? Къде те боли?
Smile от кръста се спуска по левият крак. Изтръпва и куцам. Имам чувството, че и мускулите ми залиняха! С две думи исках да обясня, че диагнозата Дискова херния отпадна, а остана само възпален седалищен нерв, според мен.

# 658
  • Мнения: 48 052
А сигурно ли е, че не е от камъка?
А рехабилитатора какво каза за седалишния нерв?

# 659
  • Мнения: 765
А сигурно ли е, че не е от камъка?
А рехабилитатора какво каза за седалишния нерв?
Утре имам час при него, но исках да чуя и Вашето мнение. Много камъни съм изхвърлила, но болки в краката не съм имала. А и усещам, че минава и през задната буза Simple Smile Обещавам да пиша утре, за да споделя и мнението на физиотерапевта.

Общи условия

Активация на акаунт