Шестокласници 2019/2020

  • 38 380
  • 759
  •   1
Отговори
# 630
  • София-Младост
  • Мнения: 23 362
Във Варна ваканцията е удължена до 11.02.
За София дори не съм чула нещо подобно.

# 631
  • Мнения: 13 825
Във Варна ваканцията е удължена до 11.02.
За София дори не съм чула нещо подобно.
До 07.02 разбрахме за Варна , в понеделник на училище.

# 632
  • Мнения: 2 990
Съобщават за удължаване и в Пловдив, за София не се чува нищо засега https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Oficialno-Gripnata-vakan … 0-fevruari-934137

# 633
  • София
  • Мнения: 4 899
И ние имаме програма за втория срок.
А в четвъртък и петък ще се дооформят оценки от първия срок.
Никакво удължаване на ваканцията.

# 634
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ние имаме програма за втория срок още преди ваканцията. И оценките са оформени. Мърдане няма.

# 635
  • София-Младост
  • Мнения: 23 362
Няма да има удължаване за София.
https://stolica.bg/zdrave/otmenyat-ot-5-fevruari-gripnata-epidemiya-v-sofiya

# 636
  • София
  • Мнения: 8 283
Сутринта статия "тази седмица ще е пика на грипа", по обяд "намалели са болните в София, прекратява се ваканцията"... Направо да се гръмнеш, добре, че децата не са видяли Joy
Девойката е с две липсващи оценки още - музика и ИУЧ.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 20:59 от Desem

# 637
  • София
  • Мнения: 2 768
Новинарите са номер едно! 😂
И ние сме със същите липси+руски 😃

# 638
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
има срочна само по физическо. Sad
на сайта на училището пише, че ще ги дооформят в четвъртък и петък.
по някои предмети ще стане - всички оценки са еднакви, няма какво да го мислят, но по други...

# 639
  • София
  • Мнения: 8 283
Нашите ги почнаха за втория срок, изпищя Школото с 1ва оценка за срок 2 (ново си е, не е нещо от миналия срок)... В понеделник ще имат контролно, несъстояло се заради ваканцията.

# 640
  • Мнения: 1 402
Здравейте и от мен, родител на шестокласник и седмокласник през тази учебна година! От както малкия беше бебе и пишех в темата на ноемврийчета 2007, не съм влизала в бг мамма. Ето, че седми клас ме накара отново да се регистрирам (стария профил съм го забравила отдавна Simple Smile) Тях ги попрочетох и реших да видя и в шести клас как са нещата!
Мислех, че сериозно подхождам към учението на децата, но като чета тук а особенно при седмокласниците, за тестове, ПИ и т. н. започнах да се отчайвам. В къщи почти не учат, само набързо написват домашните и евентуално, но само евентуално да преслушат уроците в "уча се". Разчитаме много на подготовката в школите. Графикът им е запълнен на максимум. Ходят на Мат, БЕЛ, Анг. и спорт задължително. Шестокласникът дори е с два спорта... Инъче са сериозни и пубертета не им се отразява особенно...или поне в рамките на допустимото, според мен - отговаряне(на мен) и жаргон в разговорите с приятели.
Това е за сега...ще поглеждам как сте!
п.п. нямаме електронен дневник и ще чакам изненадата със срочните оценки след грипната. Очакваме 4 по БЕЛ и 5 и 6 по останалото. Брат му е бетон - 6 по всичко. Лошото е че неволно ги сравняваме и очакваме повече от малкия, а децата са различни!

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 22:10 от MollyBy

# 641
  • София
  • Мнения: 5 192
Моли, добре дошла!
Кои два спорта е избрал шестокласникът?
А седмокласникът спортува ли нещо?

# 642
  • Мнения: 1 402
Футбол и волейбол...два отборни спорта! Големият тренира волейбол...

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 09:19 от MollyBy

# 643
  • Мнения: 1 402
Аз казах, че ще ви наглеждам...и вие цял ден нищо не сте писали...
Мъка е днес да ги накарам да се подготвят за следващата седмица. Накрая със заплахи, че няма да ги пусна утре на мача(волейбол мъже - нашите подават топки) се съгласиха. Понеделник са на училище...вече втора смяна. Не я харесвам втората, като че ли времето по не ни стига.

# 644
  • Мнения: 19 317
Добре дошла, Моли!
Темата по принцип не е много активна.
При нас удължиха срока до края на тази седмица.
Утре има някакво състезание по английски.

Общи условия

Активация на акаунт