По кое време пътувахте за морето?

  • 5 166
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
До тези, които пътуват през нощтта или в ранните зори, как слагате  спящите децата в колата? В столче с възглавница, която прикрепя врата или полегнали на задната седалка?  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 596
До тези, които пътуват през нощтта или в ранните зори, как слагате  спящите децата в колата? В столче с възглавница, която прикрепя врата или полегнали на задната седалка?  newsm78
Ще чакам с нетърпение отговора на този въпрос, че и аз мисля, че това е най-доброто време за път, но много се чудя как да го приложа на практика.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 819
Ние тръгваме сутрин към 5, за да можем да минем по-голямата част от пътя докато яна спи. Издърпвам столчето колкото мога напред и подпирам главата й с малка възглавничка, за да не се схване. Сега мисля да купя от тези специални яки за пътуване, пък да видим дали ще й е по-добре.

# 18
  • София
  • Мнения: 223
Просто го гушкаме  и го пренасяме до колата,вече на задната седалка има възглавничка и одеалце!Така той си спинка ,а ние си спираме,пийваме кафенце и т.н.Пътуваме така от години още отпреди детето да се роди!Мисля че това е най-добрия вариант,само като си помисля какво е навръщане #CrazyТака че си го спестявам поне в едната посока,така ни харесваи затова пътуваме през ноща,но всеки сам избира,разни хора,разни...............

# 19
  • Мнения: 3 537
Анелия никога не спи в колата и само ще и разваля съня ако я преместя заспала в колата. Веднага ще се укокори! Rolling EyesПосле цял ден ще се криви. ConfusedА и колата ни е с климатик.

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 15:53 от krasi 76

# 20
  • София
  • Мнения: 6 182
Зависи от конкретната ситуация:
-Дали колата е с климатик.
-Дали детето може да бъде преместено в заспало състояние в колата.
-Дали шофьорът и половинката му траят на безсъние.
-Дали стаите са готови за настаняване преди обед.

Ние тръгнахме в 7:30. Правихме 2 почивки от по 20-30мин. малката да се поразтъпче. Спа само веднъж по обяд в продължение на 2 часа. Е не беше безпроблемно, имаше моменти на мрънкане, но беше поносимо. Пристигнахме в 15:30, настанихме се, малката хапна и изкарахме следобеден плаж.
Ако бяхме пътували през нощта щяхме да пристигнем сутринтта, да караме сутрешен плаж, без да сме се настанили (неудобно някак си), а следобедния да го изпуснем, за да си отспим.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Миналата година тръгнахме към 6 сутринта. Малката заспа след около час и спа 2 часа. Общо взето пътуването мина много добре. Това лято пак ще тръгнем рано. Не бих пътувала през нощта. Peace

# 22
  • Мнения: 163
Аз мисля да тръгним към 9ч защото малката заспива към 9.30-10ч. и като се събуди да сме почти стигнали

# 23
  • Мнения: 14 654
за мен пътуването през нощта е сто пъти по-изморително от пътуването през деня. скучно е, тъмно - през прозорците не се вижда нищо, не ти се спира по път, на шофьора му се спи. и като сутринта си стигнал рано на морето какво- ще си легнеш да се наспиш най-напред. ние ще тръгнем около 1 часа на обяд от софия. поне 2 пъти ще спираме за почивка. за мен самото пътуване е приятно, не е просто начин да се добереш от едно място до друго. детето се кефи да се вози в колата, особено ако има стопаджии по път ще е още по-забавно

# 24
  • Мнения: 10 758
Просто го гушкаме  и го пренасяме до колата,вече на задната седалка има възглавничка и одеалце!
Да де, ама ако имате 1 дете.Ние сме с 2.


Предполагам, че ще тръгнем към 4, за да може към 9 да сме в Бургас.Мъжа ми има да си свърши малко работа в града.ще се помоткаме 1-2 часа из Бургас и след това отпрашваме за Китен.

До тези, които пътуват през нощтта или в ранните зори, как слагате  спящите децата в колата? В столче с възглавница, която прикрепя врата или полегнали на задната седалка?  newsm78
Щерката - директно на задната седалка. Сина - на столчето.Единствено мога да му взема възглавничка, за да му придържа вратлето.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 6 873
София-Варна е 5 часа път... какво толкова има да се мисли. Ставаш, закусваш, пиеш кафе и тръгвате  като бели хора, докато спрете 2 пъти да пишкате и обядвате някъде и сте  пристигнали!

# 26
  • Мнения: 14 654
София-Варна е 5 часа път... какво толкова има да се мисли. Ставаш, закусваш, пиеш кафе и тръгвате  като бели хора, докато спрете 2 пъти да пишкате и обядвате някъде и сте  пристигнали!

5 часа е ако караш със 120 през цялото време и без почивка . а има места, на които е разрешено с 90,а се минава и през населени места,където е разрешено с 50 . ако се спазват правилата по пътищата е повечко от 5 часа

# 27
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
към 4-5ч.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 873
София-Варна е 5 часа път... какво толкова има да се мисли. Ставаш, закусваш, пиеш кафе и тръгвате  като бели хора, докато спрете 2 пъти да пишкате и обядвате някъде и сте  пристигнали!

5 часа е ако караш със 120 през цялото време и без почивка . а има места, на които е разрешено с 90,а се минава и през населени места,където е разрешено с 50 . ако се спазват правилата по пътищата е повечко от 5 часа
Сериозно!!!
Брех да му се не види... ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 645
Винаги тръгваме на море рано сутрин - около 4 часа.
И този път беше така.
Малкият спа 1 час,а през другото време все негодуваше.
Пристигнахме рано,закусихме, и отидохме на плаж.

Връщането - тръгнахме в 14.00 (колата е с климатик),Дани почти веднага заспа(спа 2 часа),след това спряхме за малка почивка,и след 1 час си бяхме в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт