Честно ли е?

  • 2 501
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Още веднъж извинете, но ми стана мн криво. Второ качество човек ли съм?
Как второ качество? ти чуваш ли се?  Twisted EvilНа тоя тъпанар трябва да му резнат топките с нокторезачка! #2gunfire
Лошото е , че в България нямаме ефективни закони за защита на трудещите се  ooooh!аз бих му дигнала скандал  fight, още повече щом така и така си тръгваш няма опасноста да те уволнят  Laughing

# 16
  • Мнения: 6 618
Съвсем честно е   след като напускаш не рабирам каква премия очакваш!Това естествено не те прави втора ръка човек.

# 17
  • Мнения: 1 860
 Аз пък никъде не прочетох, че ще напуска.  newsm78 Разбрах, че всички нови които започват работа там бързо напускат, но не и авторката на темата. Може пак да не съм разбрала нещо.  ooooh!
 Ох, голяма съм ш....а. Blush Видях къде, го пише. Пак съм чела, само което ми харесва.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 16:25 от nana_cool

# 18
  • Мнения: 215
Не е честно, но пък е съвсем нормално.
Премията според мен е мотивация и за бъдещ период.
ако си вярвала, че въобще ще има премии, трябваше да изчакаш с напускането Wink
от друга страна, от това, което говориш за шефа ти, допускам, че премията едва ли е щяла да бъде според очакванията ти.
успех напред.

# 19
  • София
  • Мнения: 418
Да напускам. Премията е на база на оборота за изминалия период. Мисълта ми беше, че  почуствах неоценена работата ми. Не очаквах да я получа. И все пак ми стана неприятно.
Продължавам напред и вярвам, че е за добро.
Благодаря ви!

# 20
  • Мнения: 2 274
   Еееееееех и аз бях като теб, но с тази разлика, че аз не напуснах! На 3 месец трябваше да ми повишат заплатата - това според думите на шефа като ме наемаха! Минаха 6м. и счетито подметнала на шефа, отколко месеца работя там и дали нещо ще ми променя заплатата! Та така получих малко повишение, когато трябваше да ми платят премия! След още 4м, колегата излезе в отпуска и всичко остана на мен! Тогава шефа се усети и реши че ми се полага нещо! Та така е в БГ - обещания и пак обещания! Лошото е че напускаш иначе може би след някой друг месец щеше да видиш премия като мен  Rolling Eyes!

Общи условия

Активация на акаунт