DARK ... Въпросът не е Къде, а Кога

  • 9 767
  • 741
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 25 350
Хана е меко казано шавлива Joy Щом в момент, когато Микел беше изчезнал тя тръгна пак да гони Улрих..
Даже си мисля, че ще се опита да съблазни Егон Тийдеман в 1953-та.

Може би в паралелната Вселена нещата ще се случват и ще са се случили по различен начин. И може би там Марта и Йонас няма да са роднини. Въпреки че ми се струва малко вероятно, защото едва ли целта им е да има щастлив завършек на любовта на Йонас и Марта.

# 346
  • Мнения: 106
Хана е меко казано шавлива Joy Щом в момент, когато Микел беше изчезнал тя тръгна пак да гони Улрих..
Даже си мисля, че ще се опита да съблазни Егон Тийдеман в 1953-та.

Може би в паралелната Вселена нещата ще се случват и ще са се случили по различен начин. И може би там Марта и Йонас няма да са роднини. Въпреки че ми се струва малко вероятно, защото едва ли целта им е да има щастлив завършек на любовта на Йонас и Марта.


Да, и ебаси любовта. Това да знаеш, че е леля ти и пак да я гониш и да я целуваш Persevere
За Егон и аз си го мисля.

# 347
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
В паралелната Йонас не съществува най-вероятно

# 348
  • Мнения: 25 350
Може и да не е съществувал, но новата Марта, ако го заведе там ... Аз сега се замислих, че може пък във Вселената на новата Марта да знаят за Вселената, която гледахме два сезона, но е възможно нашите герои да не знаят за нейната.

# 349
  • Мнения: 36 493
На една от снимките в Инстаграм, алтернативните Марта и Магнус се придвижват с амишка открита карета - ще е странно, ако се окаже, че нямат коли, но имат златни кълба, с които пътуват във времето....
Всъщност, Марта от края на сезона и Марта от Инстаграм са с малко различен външен вид - да не излезе, че вселените са три, а не две? Или тази с късата коса и бретон, е по-възрастна версия на Марта от Инстаграм (с дълга коса и бретон)?

# 350
  • Мнения: 25 350
Е, ако трети сезон ще е финален не ми се вярва да разширяват сценария с трета Вселена. По-скоро може да е това, което казваш - едната Марта да е по-стара версия..
Аз загледах сериала, защото мислех, че тази година ще свърши.. а то какво се оказа? Ще трябва да чакам цяла година.

# 351
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Тази:


трябва да е тази:



Тази:


трябва да е Агнес:



Чудя се, дали този не е Таннхаус:



Чудя се, дали ето тази:


не е Дорис, майката на Клаудия:



Тази прилича на Инес:





Питър Доплър?



Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 10:06 от Eleonora_27

# 352
  • Мнения: 11 315
Значи за Дорис може и да си права, но за Инес - не виждам как ще се впише тя в Sic Mundus движението.
Аз лично мисля, че тази вдясно от Магнус е Франциска, а не тази зад Агнес и Ноа.
За Питър Доплер - има известна прилика, ама за Танхаус? Всичко е възможно.

# 353
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз лично мисля, че тази вдясно от Магнус е Франциска, а не тази зад Агнес и Ноа.
Имаш превдив вляво?


И аз не исках тази да е Инес, но много ми прилича.


Много търсих да намеря Клаузен, защото си представям, че е тук. Колебаех се, дали този с брадата е той или е Таннхаус.

# 354
  • Мнения: 11 315
Много е забавно!

# 355
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Значи, момичета, по отношение на снимката от 1921-ва, съм ги "разпознала" по прилика, а не по логиката на сериала.

Защото много исках да намеря кои са ...

# 356
  • Мнения: 11 315
Видя ли кво става в редит заради face app? Умирам от смях. Мацката, която е водила кастинга, сигурно го е ползвала. Оли някакъв подобен софтуер. Приликата е трепач!

# 357
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Видя ли кво става в редит заради face app? Умирам от смях. Мацката, която е водила кастинга, сигурно го е ползвала. Оли някакъв подобен софтуер. Приликата е трепач!

Не съм! Имаш ли линк?

# 358
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Дайте от фейсапаа де Simple Smile

edit: Хелге от 86 във фейс апп


Александър от 86 във фейсапп


Magnus


Последна редакция: чт, 25 юли 2019, 00:01 от Tiffany А

# 359
  • Мнения: 11 315
Тиф действа по бързо от мен!
Жестоки са.

Общи условия

Активация на акаунт