DARK ... Въпросът не е Къде, а Кога

  • 9 801
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 220
След като вече знам кога - сега, въпросът е къде. Къде гледате Дарк онлайн, нямам Нетфликс и не го намирам другаде.

# 361
  • Вестерос
  • Мнения: 38 298
От замунда

# 362
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Пуснах си 4-ти епизод пак.

Страхотна страхотна музика. Направо тръпки се побиват.

Този сериал и Западен Свят имат наистина невероятна музика.


И го гледам Луис как играе, как естествено му трепва брадичката, все едно наистина му се случва.

Как го прави това? Направо е невероятно.

А актрисата, която играе Катарина, всъщност ме кефи. Не е толкова дървена, добре се справя.

И Макс Шимелпфениг, младият Ноа, е много добър. Как само гледа в камерата ... Как го правят това?

# 363
  • NE
  • Мнения: 10 999
Записвам се.
Признавам, че сериала е велик. Първи сезон беше гениален. Леко се изложиха с втори, но към края хванах нишката с героите, че не са малко.

# 364
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Първи сезон беше гениален. Леко се изложиха с втори, но към края хванах нишката с героите, че не са малко.

Първи сезон беше действително номер едно - Туин Пийкс с пътуване във времето. Изключително!

Втори сезон малко по-муден, действително. Но вече сме се влюбили в героите ... , а и музиката е забележителна.


Щях да ви питам някакви неща, дето явно съм ги изпуснала, ама не пишете да ми разреждате постовете.

Я кажете, откъде знае Миккел / Михаел, как изглежда Божествената частица?

# 365
  • Мнения: 36 662
Аз започнах да гледам втори сезон за втори път, но още не съм го догледала Simple Smile
За мен си беше толкова силен, колкото и първи.

# 366
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Петя, следи, отде знае Миккел за Божествената частица.


Търся музиката в началото на 4-ти епизод, когато Йонас попадна в една ливада през 1921-ва.


Също така за Агнес. Тя каза, че баба й е живяла във Винден, но не каза, че като малка тя е живяла там, нали?

Как беше точно?

# 367
  • Мнения: 36 662
Имаш предвид кой го насочи къде да търси ли? Честно казано, не се сещам - от първи епизод той знаеше точно къде да отиде.

# 368
  • Berlin
  • Мнения: 11 282
Защо да знае? Може би просто си спомня как Йонас го е пренесъл с машината, нали тя става на черно кълбо и ги поглъща, така пътуват. Може това да е на картината.🤔 А може и да знае, но това го няма в сезона.

# 369
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Защото го има на картините му.




Тази в средата също. И това е от първи сезон. Ще направя скриншот от втори, като имам време.

Но той рисува точно това.

# 370
  • Мнения: 36 662
Предполагам, че тази загадка ще се разреши чак накрая. Ако е вярна хипотезата, че Миккел е фалшифицирал смъртта си и има свои планове.
Нещо, на което не бях обърнала внимание преди - всички от Зик мундус говорят за "последният цикъл", който ще започне на края на сезона - преди си мислех, че просто имат предвид текущия цикъл - както например когато човек каже "през последната седмица". Чак сега загрях, че имат предвид буквално последния - т.е. това е началото на Края. Интересно Адам от къде знае?

# 371
  • Мнения: 11 322
Петя, следи, отде знае Миккел за Божествената частица.


Търся музиката в началото на 4-ти епизод, когато Йонас попадна в една ливада през 1921-ва.


Също така за Агнес. Тя каза, че баба й е живяла във Винден, но не каза, че като малка тя е живяла там, нали?

Как беше точно?

Музиката от 4 епизод.
Агнес нали се срещна с Йонас като беше малка? Значи е живяла тогава там, но после се е преместила някъде, откъдето после се завръща с Тронте през 53 г.

ABS, не знам дали Йонас като е водил Микел през пещерата да е ползвал машината. Доколкото си спомням е казал на Миккел като са преминали през коридора, да изчака малко и тогава да излезе.
Явно от другаде е видял божествената частица или той е част от нея.
Много е завързано.
Пете, и аз това се чудех за "последния цикъл". Но не знаем точно какво, кога и къде е бил Йонас, за да се превърне в Адам и да предаде познанията си на кръга около него.

# 372
  • Berlin
  • Мнения: 11 282
А, да, всъщност може да са преминали през тунела, макар че Йонас май не знае за него тогава.🤔 Или поне само с машината сме го виждали дотогава. Или просто Йонас оставя Микел в пещерата и той сам излиза/попада в миналото. Тогава значи наистина не е ясно. С Апокалипсиса започна последният цикъл, каквото и да означава това. Може би ще видим началото и как всичко започва. Сега може би Странникът ще преживее нещо и ще стане Адам, ама с Адам какво ще стане... Аз мислех, че изчезването на Микел е началото.

# 373
  • Мнения: 36 662
Да, изчезването на Микел е началото, но може би е началото на първия цикъл? А този ще е по-различен, заради намесата на паралелната вселена... може би...

# 374
  • Berlin
  • Мнения: 11 282
Оф, много объркано съм го написала. Нали според тях краят е и началото, та исках да кажа, че след Апокалипсиса сега идва краят, т.е. и началото на всичко, което би трябвало да видим. Обаче дали ще видим нещо и как се връзва другата реалност с това, след като досега всичко е свързано без намек за излизане от кръга, не знам.... Ето това ми пречи на мен. 😄 Тъкмо приех, че няма излизане и те завършиха сезона с Марта от паралелна реалност. Значи тогава тя може да пътува през светове, а нашите хора не могат (или поне ние нв знаем).

Общи условия

Активация на акаунт