DARK ... Въпросът не е Къде, а Кога

  • 9 824
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
По всякаква логика, би следвало Миккел / Михаел да е инценирал самоубийството си. Вероятно Белият дявол го е завел в паралелния свят.

Също така, по всяка вероятност, Марта от паралелния свят е от света, който Клаудия е виждала без Йонас. Та явно Марта без Йонас не може.

Оф, фантазирам си в момента.


Много ми харесва Джина:





Но май май Лиза (т.е. Марта) е доста по-добра актриса.

# 376
  • Berlin
  • Мнения: 11 319
Ъъ, той нали се самоубива, обесил се е, би трябвало да са го намерили, погребали и т.н.

# 377
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Според мен, е направил някакъв фокус.

Той е цял Худини...

# 378
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
И аз щях да питам защо мислите, че е инсценирал. Вярно труп не са давали, нито погребение, но ако имаше нещо, нямаше ли някой да го спомене?

# 379
  • Мнения: 36 778
Защото от малък е фен на Худини - човекът, който е известен с това, че умира наужким. Освен това, в първи сезон се появяваше няколко пъти като видение (все още не знаем дали е халюцинация на Йонас, или нещо повече), облян с черна антиматерия (е, с нещо черно).

# 380
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Няма хинтове в сериала за инценировка.

Аз, обаче, мисля така, защото "Худини" е като пушката в началото на театрална постановка. Щом виси на стената, значи в един момент ще гръмне.

# 381
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
А дали не е само това, че изчезна безследно и е после баща му използва думите при трика, за да повярва Микел, че той е там..

# 382
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
А дали не е само това, че изчезна безследно и е после баща му използва думите при трика, за да повярва Микел, че той е там..

Голямо прахосничество ще бъде, ако е само заради това.


Но дори да е така ... Защо Йонас постоянно виждаше баща си, облян с тъмна материя?

И откъде Миккел/Михаел знае, как изглежда Божествената частица?

Виждал я е някъде. Имал е контакт с нея, очевидно.

Това при Йонас бяха не видения, а спомени ... може би.


Йонас му показа писмото. И той знаеше, какво трябва да напише и какво трябва да направи. Но дали наистина го е направил ... , или пък е скроил някакъв Худини номер?


Оф, аз това с циклите не успях да го вдена.

Защо, по дяволите, самоубийството на Михаел бе толкова важно?

# 383
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Защото Йонас се променя?

# 384
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Защото Йонас се променя?
True!

Но не е ли малко пресилено?

Нямаше ли друг начин?


Я ми припомнете ... В първи сезон, Йонас I получи лампата и картата от Йонас II. Имаше ли при нещата на баща му разни карти ... Или си внушавам?

Ша взема да си пусна пак първи сезон.

Причината за питането ми - разсъждавам по въпроса, какво щеше да стане, ако Миккел / Михаел не се бе самоубил.

# 385
  • Мнения: 36 778
Не помня карти, ще взема и аз да потърся този момент.

# 386
  • Berlin
  • Мнения: 11 319
Имаше нещо като схема на тунелите около Винден, с коментари от Микел (най-вероятно). После тази карта се озова май при Катарина някакси.

# 387
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Имаше нещо като схема на тунелите около Винден, с коментари от Микел (най-вероятно). После тази карта се озова май при Катарина някакси.

Да, нали?

Михаел / Миккел също имаше карта. Но откъде? И за какво?

# 388
  • Berlin
  • Мнения: 11 319
Аз останах с впечатлението, че той я е направил, но никак не е задължително да е така.

# 389
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз останах с впечатлението, че той я е направил, но никак не е задължително да е така.

Именно. И я бе маркирал. Но за кого? За себе си?

Едва ли.

И после се намеси Йонас II, сякаш в неведение за картата на Михаел.

Има нещо скрито там ...

Общи условия

Активация на акаунт